1 Ostatnio edytowany przez karol82 (2019-09-21 07:55:57)

Temat: Kupię zt323

jak w temacie szukam sprawnego ciągnika bez większych wycieków ze sprawnymi hamulcami, elektryką i pneumatyką.

nie wszystko złoto co się świeci

2

Odp: Kupię zt323

Naprawdę nikt nie chce pozbyć  się tej lokomotywy nie jestem handlarzem szukam czegoś  dla siebie

nie wszystko złoto co się świeci

3

Odp: Kupię zt323

Będę sprzedawał po robocie troche do zrobienia, ale kompletny

4

Odp: Kupię zt323

kiedy to będzie? bo trochę mnie czas ciśnie?

nie wszystko złoto co się świeci

5 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2019-09-29 10:43:20)

Odp: Kupię zt323

Za 2 tygodnie około. a widzę że masz już jednego potrzebny Ci drugi? U mnie skrzynia głośno chodzi na1 i2grupie na 3 cicho kupiłem tylko na ten rok.

6

Odp: Kupię zt323

tak mam jednego tylko bez kwitów był kupiony jak najtaniej tylko na pole i tak już parę latek lata a teraz potrzebny mi na drogę do beczki. Jaka cena za twojego i co rozumiesz przez głośny czy grzechocze  czy wyje?

nie wszystko złoto co się świeci

7 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2019-09-29 16:30:38)

Odp: Kupię zt323

grzechocze trochę ale na 3 grupie chodzi cicho. Bez obciażenia tez mieści się w normie jak w większości 323 na rynku. Myślałem koło 15-16tys z papierem.

8 Ostatnio edytowany przez patefoniq (2021-09-15 08:44:37)

Odp: Kupię zt323

Cześć,
jestem tu nowy i podbijam temat. Jestem żywo zainteresowany zakupem traktora Fortschritt 323. Byłoby dobrze, jakby jego stan był bliski ideałowi smile

pozdrawiam
patefoniQ

9

Odp: Kupię zt323

Marzyciel.

10

Odp: Kupię zt323

Grzegorz89 napisał/a:

Marzyciel.

Odnośnie stanu, czy w ogóle kupna?

pozdrawiam
patefoniQ

11

Odp: Kupię zt323

50 tyś i sprzedaje mojego w stanie idealnym

Nie ma to jak FORTSCHRITT

12

Odp: Kupię zt323

tomek 323 napisał/a:

50 tyś i sprzedaje mojego w stanie idealnym

Za tyle, to ja kupię Deutz-a albo Fendt-a smile
Chciałbym ten traktor, ale znam jego wartość smile

pozdrawiam
patefoniQ

13 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2021-09-15 22:32:23)

Odp: Kupię zt323

https://www.youtube.com/watch?v=Y95u5Mw_DxY
wygląda tak ale oczywiście to był żart z mojej strony bo ja nie sprzedaje mojego forsia choć by mi nie wiadomo kto co proponował mam do niego wielki sentyment
u mnie w domu jest on 21 lat i ja się można powiedzieć w nim wychowałem więc zostaje ze mną jak najdłużej

Nie ma to jak FORTSCHRITT

14

Odp: Kupię zt323

patefoniq napisał/a:
Grzegorz89 napisał/a:

Marzyciel.

Odnośnie stanu, czy w ogóle kupna?

Obecnie znaleźć 323 w idealnym stanie , w oryginalne to jak szukanie dziewicy w liceum.  wink

15

Odp: Kupię zt323

Massey napisał/a:

Obecnie znaleźć 323 w idealnym stanie , w oryginalne to jak szukanie dziewicy w liceum.  wink

Ok, nie musi być w idealnym stanie, mam kogoś, kto mi go wyprowadzi, ale fajnie, jakby nie miał "januszowych" przeróbek. smile

pozdrawiam
patefoniQ

16

Odp: Kupię zt323

Złom mocno poszedł w górę od paru lat to i kermity podrożały.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

17

Odp: Kupię zt323

swojego będe sprzedawal po robotach roboty mmóstwo wsadzone , ale i kilka przeróbek.

18

Odp: Kupię zt323

Kolega nie fajnie zaczyna przygodę z FF stygmatyzując część właścicieli 323.

19

Odp: Kupię zt323

androl napisał/a:

Kolega nie fajnie zaczyna przygodę z FF stygmatyzując część właścicieli 323.

Po prostu widziałem dużo "ulepów" na OLX. Nie bierz tego personalnie. Tak samo nie każdy kierowca BMW, to Sebix smile

pozdrawiam
patefoniQ

20

Odp: Kupię zt323

Grzegorz89 napisał/a:

swojego będe sprzedawal po robotach roboty mmóstwo wsadzone , ale i kilka przeróbek.

Masz jakieś zdjęcia? Cena? Kiedy kończysz prace? Z ciekawości, czemu sprzedajesz? Ja np. ostatnio miałem akcję, że zadzwoniłem do gościa z OLX, a ten do mnie, że wycofuje ogłoszenie. Miał zamieniać na nowszy z dopłatą ze swojej strony na poziomie 30k, ale jak zobaczył jaki ulep mu proponował kontrahent, to stwierdził, że zostawia sobie Forszaja. I fajna oferta mi przeleciała koło nosa.

pozdrawiam
patefoniQ