141

Odp: Fortschritt e512 kupno

Mam znajomego co ściąga kombajny z czech , lubuję się w fortschrittach więc jak jesteś zainteresowany to pisz na pw.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

142

Odp: Fortschritt e512 kupno

sama brona waży ok.500kg

143

Odp: Fortschritt e512 kupno

Na razie zbieram informacje na temat zakupu itp. Jak będę myślał kupić, a planuje coś koło marca zacząć tak poważnie myśleć nad zakupem to się odezwę.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

144

Odp: Fortschritt e512 kupno

http://tablica.pl/oferta/kombajn-zbozow … 039b;r:;s:
Panowie byłem dzisiaj zobaczyć ten kombajn, narazie przeprowadziłem takie oględziny z grubsza i kombajn wygląda z zewnątrz w miarę, opony przód prawie nówki albo nówki, silnik ma włożony od ciężarówki ify ale zmieniona pompa na tą od starego silnika. Sieczkarnia przywieziona z Kielc jakiś gościu podobno specjalnie do forszaja robi taką jak w bizonie(sieczkarnia wygląda dobrze nie pogięta). Załączanie młocarni razem z chederem połączone bo czegoś tam nie mogli dokupić, z orbitola troszkę nakapało na przenośnik pochyły ale nie jest najgorzej. Nie uruchamiałem jeszcze silnika bo kombajn przykryty a nie miałem czasu za wile dlatego nie wiem co jak z silnikiem i innymi podzespołami. Moje pytanie brzmi tak czy warto się tym kombajnem interesować jak silnik będzie w dobrym stanie i jaką cenę proponować za niego według waszego uznania??

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

145

Odp: Fortschritt e512 kupno

Urwij 2 tyś i bierz.

146

Odp: Fortschritt e512 kupno

też tak myśle, ale najpierw odpal i daj mu ognia musi sobie pochodzić, może wyjść coś jeszcze a może znajdziesz coś na popuszczenie z ceny.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

147 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2013-02-21 14:27:36)

Odp: Fortschritt e512 kupno

ja tyez mysle ze 12 tysi to max. tak wogule to te 512 z wiekiem drozeja, jakies 10 lat temu sprzedalem taka za 12  a mzona bylo kupic fajna na chodzie za 8.

mdw

148

Odp: Fortschritt e512 kupno

My w 1999 roku dalismy za 512 9 tys, ale co sie pozniej okazało kosztowała 2 tys marek (około 4 tys) reszta dla handlarza, zreszta znajomego, no ale i tak to była dobra cena.

149

Odp: Fortschritt e512 kupno

Ja w 2006 dałem za swoją 512 6 000 i koleś przyjechał nią do mnie na podwórko.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

150

Odp: Fortschritt e512 kupno

ja w 2012 14000 a stan dalikatnie mówiąc taki sobie.

...jak mawiał Sofronow.

151

Odp: Fortschritt e512 kupno

z niemiec szlo to wyrwc za grosze  tylko trzeba bylo miec plecy na granicy no i troche po niemiecku gadac ale pozniej sie urwalo wszystko

mdw

152

Odp: Fortschritt e512 kupno

aukcja - http://tablica.pl/oferta/sprzedam-komba … 0eff;r:;s:
prezentacja - http://www.youtube.com/watch?v=b24DRzzNTbk
i tu też można zobaczyć - http://www.youtube.com/watch?v=J48KYdvBvVU
sprzedaje się od ubiegłorocznych żniw. Może ktoś zna ? co możecie powiedzieć o maszynie po zobaczeniu filmu ? cena dość spora ale patrząc ostatnio na allegro to coraz drożej się robi.

gg 5118068

153

Odp: Fortschritt e512 kupno

Zorak, jak kupowałem swoją, to brałem też pod uwagę i tą. Reasumując: wszystko wygląda pięknie jak nie pojedziesz tego dokładnie obejrzeć....

...jak mawiał Sofronow.

154

Odp: Fortschritt e512 kupno

Igor... czyli oglądałeś i nie ma co tarabanić się aby oglądać ?

gg 5118068

155

Odp: Fortschritt e512 kupno

http://allegro.pl/fortschritt-e512-i3207589731.html

Sprzęt sąsiada, maszynę polecam bo zawsze była w 100% sprawna,bo musiała zarabiać na siebie, chodziła usługowo. ma 3 sztuki fortschritów a sprzedaje bo kupił nowszą 514

156

Odp: Fortschritt e512 kupno

O ile dobrze się oriętuję to takie wersje szły na Szwecję. Na pewno jest mniej zciuchrany jak te z Czech lub DDR. Ja mniałem czecha przez pię lat non stop coś już nie miałem siły. nie bylo dnia bez awarii.

157

Odp: Fortschritt e512 kupno

zorak napisał/a:

Igor... czyli oglądałeś i nie ma co tarabanić się aby oglądać ?

Nie nie byłem tam, po prostu stwierdzam, że zawsze do czegos sie przyczepisz. Ostatecznie tam nie pojechałem.

...jak mawiał Sofronow.

158

Odp: Fortschritt e512 kupno

Kolego fujitsu97 jeśli można wiedzieć to skąd dokładnie jesteś bo ja mieszkam ok. 6 km. Od sobkowa.

159

Odp: Fortschritt e512 kupno

Zorak byłem ze szwagrem oglądałem ten kombajn na jesieni no i tak ; podsiewacz łatany blachą , opony duze popekane hederem chyba gdzieś przy.... cała strona od napędu pospawana kosa i targaniec bizonowski , szyba przednia pęknięta jedynie silnik i farba wydawały się ok , ostatecznie kombajn kupił w Zduńskiej Woli biało niebieski ale stan perełka.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

160

Odp: Fortschritt e512 kupno

serdeczne dzięki za info.

gg 5118068