241

Odp: Dowcipy

http://breyk.pl/obrazek.php?2690

242

Odp: Dowcipy

Dobrze ciągnie big_smile

243

Odp: Dowcipy

https://www.youtube.com/watch?v=vuzz5rqfJ3g

Leszek   dla kolegów'

244

Odp: Dowcipy

<a href=http://zapodaj.net/b5f0be4f7aa72.jpg.html>IMGP4758.JPG</a>
Oto mój wczorajszy zakup, ZT 323 do niewielkich poprawek.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

245

Odp: Dowcipy

niemiec jak sprzedawał to płakał....

246

Odp: Dowcipy

:wow: wszystko co grubsze chociaż jest ?

No i dowcip dorzucę
źle się u nas dzieje, nawet Wisła wypier...... z Polski.

247

Odp: Dowcipy

To co najważniejsze w tej chwili dla mnie to jest.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

248

Odp: Dowcipy

no i najważniejsze ze jest to co potrzebne a resztę się doklepie

Nie ma to jak FORTSCHRITT

249

Odp: Dowcipy

Tomek chyba żartujesz przecież to na części a nie do złożenia big_smile

250

Odp: Dowcipy

Jak Marek się rozpędzi to kolejny w stajni będzie...

251

Odp: Dowcipy

Grzesiek oj tam oj tam dla chcącego nic trudnego smile

Nie ma to jak FORTSCHRITT

252

Odp: Dowcipy

Kolega z forum zabrał skrzynię, inny sprzęgło, trzeci wieszaki, admin wybieraki i siłownik pneumatyczny, ktoś tam koła, inny kabinę, a dla mnie ochłap został, ale jak to mówią: Kto zjada ostatki...
Jak komuś coś brakuje to się podzielę.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

253

Odp: Dowcipy

Szczerze mówiąc to ja myślałem że Marek podkopał się do złotego pociągu, bo oprócz złota naziści mogli tam ukryć swoją najnowszą technologię big_smile

254

Odp: Dowcipy

na wiosnę odpali nową wunderwafe fortsch-xxx i wszystkie jelenie oraz inna czerwono-niebieska swołocz padnie na zawał tłoka smile

255

Odp: Dowcipy

Wygląda jak po podziale majątku.

256

Odp: Dowcipy

A historia jest taka, że w mojej gilotynie trzeba było dokonać kilku poprawek. Rozwaliła się zwrotnica przedniego napędu i uczciwie wyrzygała krzyżaki z wszystkimi manelami na zewnętrzny, tak, że można  było ciągnikiem pracować, ale bez przedniego napędu. Jesienią zeszłego roku rozsypał się zaczep hitch i trzeba go odnowić. Podobnie rama, która jest do regeneracji lub wymiany. Silnik wymaga wsparcia, a tu głowice w stanie idealnym. No i jeszcze kilka innych maneli, które zostaną na szybko adoptowane. Coś tam zbyrcy w mojej gilotynie prawa zwolnica, to się wymieni i po to się kupuje takie klamoty żeby było szybko i sprawnie.
Trochę klamotów mogę sprzedać za niewielkie pieniądze, bo zupy dzieciom z nich nie ugotuję, ale interesują mnie tylko poważne oferty.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

257

Odp: Dowcipy

Lewe ramie podnośnika które jeszcze jest, na sprzedaż ? w 303 lada moment sworzeń mi wyjdzie dołem oczka.

258

Odp: Dowcipy

Jasne, a jak by trzeba było to i drugi też by się znalazł tylko niekompletny.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

259

Odp: Dowcipy

teściowa do zięcia
- nie obchodzi mnie z kim i jak to załatwisz, ale po śmierci mam być pochowana na wawelu
zięć na drugi dzień wraca z pracy i od razu w progu do teściowej
- nie obchodzi mnie z kim i jak to mama załatwi , ale na czwartek mama ma być gotowa

260

Odp: Dowcipy

hehe już to slyszalem ale jest to dobre +

Nie ma to jak FORTSCHRITT