1

Temat: E524 olej w skrzyni biegów

Mam pytanie do posiadaczy 524 o to jak sprawdzić poziom w skrzyni, ile tam ma być oleju ??


Pozdrawiam smile

2

Odp: E524 olej w skrzyni biegów

jak przy każdej maszynie powinna być kontrolka. to śrubka pomalowana na czerwono

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

3

Odp: E524 olej w skrzyni biegów

Śrubka a raczej korek, wlew, czy jak to nazwać smile, owszem jest tongue może nie czerwona, ale nie ma na niej bagnetu, wiec postanowiłem zapytać na forum, może ktoś posiada jakieś informacje na temat ile ma być tego oleju, i gdzie znajduje się jego poziom wink może jego stan jest gdzies podawany

4

Odp: E524 olej w skrzyni biegów

no nie wiem morze jak w zwolnicach dwa korki i jak leci z górnego to dosyć

5

Odp: E524 olej w skrzyni biegów

romek ty masz 524 powiedz mi czy zdarzyło ci sie ze przyspieszacz nie działał jak nacisłeś dzojstik bo ja na polu jechałem nacisnąłem sprzęgło rzeby zwolnić purzniej przyspieszacz pas zapukał i nic nie ma przyspieszenia co sie  moglo stac podkreslam ze nie ma nigdze wycieków oleju poprostu ja nie wiemco jest grane a najlepsze to walła mi ta gómka od wysprzeglika jak skączzylem kosic przy skrzyni ta kapturkowata załorzyłem nowa i nic ciągle cieknie i pedał sprzegła mięki co sie mogło stać co tu zrobić z góry dziekuje za pomoc

6

Odp: E524 olej w skrzyni biegów

:)romek ty masz 524 powiedz mi czy zdarzyło ci sie ze przyspieszacz nie działał jak nacisłeś dzojstik bo ja na polu jechałem nacisnąłem sprzęgło rzeby zwolnić purzniej przyspieszacz pas zapukał i nic nie ma przyspieszenia co sie  moglo stac podkreslam ze nie ma nigdze wycieków oleju poprostu ja nie wiemco jest grane a najlepsze to walła mi ta gómka od wysprzeglika jak skączzylem kosic przy skrzyni ta kapturkowata załorzyłem nowa i nic ciągle cieknie i pedał sprzegła mięki co sie mogło stać co tu zrobić z góry dziekuje za pomoc

7

Odp: E524 olej w skrzyni biegów

i jak tam romek

8

Odp: E524 olej w skrzyni biegów

a morze ktoś inny wie