Temat: Jak rzucić palenie

Witam własnie minął 5 miesiąc odkąd nie palę, długo zwlekałem żeby się tym pochwalić bo nie wiedziałem czy wytrzymam ,ale teraz już z czystym sumieniem mogę powiedzieć że "dałem radę" Paliłem 28 lat rzucałem setki razy ale teraz dopiero mi się udało. Nie mówcie że do tego potzrebna silna wola bo ja jej nie mam , że tabletki ułatwiają  - może ja brałem 5 dni potem przeczytałem że po odstawieniu tabletek rzuca sie palenie ponownie. Chcecie rady , sugestie opinie służe pomocą , nie przytyłem ani kilograma , wstaję głodny i jem zamiast palić , poprawił mi się węch i oszczędzam kupę kasyl. :smiley:

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

2

Odp: Jak rzucić palenie

To gratulacje :smiley:
Ja też powinienem rzucić, cena zbliża się do 10 zł. i czym drożej to więcej pale. Może kiedyś się zdecyduję, najpierw trzeba by znaleźć inny nałóg na miejsce palenia smile

3

Odp: Jak rzucić palenie

Ja znalazłem jak prtzychodzi chęć na papierosa otwieram pifko :beer:

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

4

Odp: Jak rzucić palenie

Mam nadzieję że nie "pifkujesz" tak często jak przychodzi Ci chęć na fajeczkę. Życzę dalszej wytrwałości w tym rzucaniu palenia wiem sam po sobie :-)

5

Odp: Jak rzucić palenie

po 13 latach palenia rzuciłem w kwietniu i od tego dnia ani sztuki.Po prostu kiedy w sklepie babka powiedziała 9,80 już sie odechciało.Bez tabletek i całego tego szmelcu co reklamują.Żona też rzuciła w tym samym dniu i od razu jakoś w domu czyściej.Najgorzej było w żniwa bo zawsze przed wsiadaniem na kombajn musiałem się napalić na cały dzień ale udało się i jest się czym chwalić.Gratuluję Piotrze

6

Odp: Jak rzucić palenie

Czyściej, zdrowiej, mniejsza zadyszka, a i jakie oszczędności! Jak kiedyś ktoś mi coś wypomniał i chyba lekko zazdrościł, to mu policzyłem ile kasy przepija i przepala, bo lubił i wypić i zapalić. Paliła też jego żona i córka. Wyszło ok. 15 tys zł rocznie, a było to kilka lat temu!!!. Gościowi ciężko było podnieść szczenę z gleby i trochę zaczął się ograniczać he he.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

7

Odp: Jak rzucić palenie

Piter 5 miesiecy to dopiero początek.Mnie do dwóch lat targała cheć zapalenia fajki.Teraz nie palę 4 lata a nadal lubię dym papierosa.Cheba,że ktoś pali te z najniższej półki.Ale coby nie było to trzymam kciuki bo warto przestać.

8

Odp: Jak rzucić palenie

Tak sobie czytam Wasze wypowiedzi i jestem pełen podziwu dla tych którym udało się zerwać z nałogiem, ja próbowałem może z trzy razy w mojej piętnastoletniej karierze palacza, ale bez rezultatu. Wiem, że potrzebny jest mi do tego jakiś mocny impuls, bo z silną wolą to też u mnie nie bardzo, choć jest to mój jedyny nałóg, więc nie jest tak źle. :satan: wink

tel: 605107385  czynny non stop
ZT 323 A 89`
E 512 77`
B 200/5 83`
Brakuje mi Trabanta   http://img77.imageshack.us/img77/6011/fzt303nb5.gifhttp://img519.imageshack.us/img519/7425/cccp.jpghttp://img148.imageshack.us/img148/4215/trolex.jpg

9

Odp: Jak rzucić palenie

Ja mam prostą metode nie kupuje papierosów a cudzesów to dużo nie dadzą.

10

Odp: Jak rzucić palenie

ja kiedyś w szkole popalałem i lubiłem palić trwało to kilka lat ale powiedziałem ze stop i stop wiem dobrze ze gdybym zapalil to bym do tego wrócił, bardzo lubię tytoń a jeszcze jak poczuje dymek z cygaretki albo cygara to dostaje takiego błogiego stanu i chcice na faje ma taka ze....!!!

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

11

Odp: Jak rzucić palenie

witam i gratuluje ja nie pale 4 lata paliłem kolo 8 lat i kiedy doszedlem do 2 paczek to się opamięalem i jest ok tylko jest jedna zasada jak nie palisz to wcale bo nawet jak zapalisz raz na kilka miesięcy to jest podtrzymanie nalogu i pewny powrót do palenia przy pierwszej okazji, a najgorsze są2 lata po wszelkie przezięienia i katary to masakra odczóąsz je 10x silniej jak gdy się pali

12

Odp: Jak rzucić palenie

Ja rzuciłem palenie prostym sposobem nie kupuje papierosów a na sępa to sie nie napalisz.

13

Odp: Jak rzucić palenie

Piter jak z nałogiem?Ja jak przestałem palić to przytyłem z 90 na 100 kg i tak mi zostało.Myslę,że nie palisz.

14

Odp: Jak rzucić palenie

Nie pale smile i nie tyje;)chociaż czasami mnie ciągnie-ale nie wrócę do nałogu za dużo mnie kosztowała walka z nałogiem żeby teraz to zaprzepaścić smile

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

15

Odp: Jak rzucić palenie

siemka ja paliłem ponad dziesięc lat,pozbyłem się tego nałogu już prawie dwa lata temu,poprostu powiedziałem sobie od jutra nie palę i tak właśnie zrobiłem.Teraz jestem z siebie dumny.Rada dla tych co chcą rzucic weżcie kartke papieru i z jednej strony napiszcie plusy palenia i co z tego macie a z drugiej strony minusy tego nałogu i sami zobaczycie co warto zrobic.To musi byc MĘSKA decyzja,ja sobie powiedziałem że żaden papieros nie będzie mną rządził i daje rade a wierzcie mi paliłem jak smok nieraz nawet w nocy.

Typ traktora-zt323a

16

Odp: Jak rzucić palenie

wstyd się przyznać ostatnio nie jestem w stanie prowadzić auta jak nie zapale peta, kupiłem już którąś paczkę z rzędu i ukrywam pod siedzeniem, to się w pale nie mieści jaki to jest magnes. do póki paki po drodze nie wypale tak długo jaram aż nie przyjdzie czas tankowania i jakaś nie widzialna siła nie pieprznie mnie obuchem w mózg i nie każe kupić paki petów. dziwne że cheć na ćmika jest zsynchronizowana z jazdą autem. i za każdym razem oczywiste jest dla mnie że to już ostatni pet i muszę przestać popalać...ehhhhh  neutral

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

17

Odp: Jak rzucić palenie

Jesteśmy tylko słabymi ludżmi dlatego już nie próbuje żucać palenia , palę pół swojego życia czyli 16 lat , jako że palenie jest takie zajefajne i jest moim jedynym nałogiem , nie zamierzam z nim walczyć palę 2 paki i jest git .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."