Temat: Pozostałe maszyny Fortschritt

Nawet nie wiedziałem że tyle tego jest sami ZOBACZCIE  pod każdą literką ukryte kilka maszyn

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

2

Odp: Pozostałe maszyny Fortschritt

Na tych zdjeciach tego nie ma, ale podobno jest cos, czego szukam- mianowicie sadzarki do drzew ok 1 metra`szesciennego . Czy ktos wie, gdzie kupic takie ustrojstwo? Moge wyjasnic ewentualnie , jak takie cos wyglada. Teraz nie chcialbym zawracac forum takim czyms . Pozdrawiam

3

Odp: Pozostałe maszyny Fortschritt

witam, posada może ktoś instrukcje obsługi do ładowarki Fortschritt T 174

4

Odp: Pozostałe maszyny Fortschritt

Witam kolego posiadam taką instrukcje, a co z niej potrzebujesz?

5

Odp: Pozostałe maszyny Fortschritt

witam, najchetniej to bym kupił cała instrukcje do tej maszyny, a tak wogóle to interesuje mnie instalacja elektryczna

6

Odp: Pozostałe maszyny Fortschritt

a i jeszcze opis wszytkich gałek i opis materiałow eksploatacyjnych

7

Odp: Pozostałe maszyny Fortschritt

Niestety nie ma tam instalacji elek. Co do gałęk to od lewej:
opuszczanie-podnoszenie podpór, dolne ramie wysięgnika, górne ramie wysięgnika, chwytak. Oddołu:
obrót w lewo, sprzęgło, hamulec, obrót w prawo, gaz, zabezpieczenie w czasie transportu.
Poprawej stronie od góry: biegi, (mała gałka) blokada, (duża) hamulec ręczny, (dzwignia wychodząca z podłogi) włączanie pompy hydr.

8

Odp: Pozostałe maszyny Fortschritt

czy w twojej instrukcji obslugi jest moze napisana glebokosc kopania tej ladowarki z czerpakiem cyklopowym????

9

Odp: Pozostałe maszyny Fortschritt

Wieża powinna sięgnąć do 2m + czerpak 1,8m przy odpowiednim ustawieniu, można "coś dorzucić" dając łapy z tyłu pochylając maszynę w stronę wykopu.

10

Odp: Pozostałe maszyny Fortschritt

dzieki za informacje a czy ty posiadasz taka maszyne w swoim gospodarstwie? bo slyszalem rozne opinie na jej temat ale od osob ktore jej nie posiadaja tylko wiedza to od osob trzecich wiec ciezko w to wierzyc. no i jeszcze pytanko z ktorym silnikiem maszyna sprawuje sie najlepiej bo sa rozne 2,  3 i 4 cylindrowe bynajmniej tak slyszalem a potrzebuje tego typu maszyny do wybierania obornika z zaglebionej na 4m plyty obornikowej. chyba ze znasz moze cos ciekawszego do wykonania takiej pracy? chodzi glownie o ta glebokosc no a pozniej o ekonomiczna prace

11

Odp: Pozostałe maszyny Fortschritt

no i czy sa jakies slabe punkty tej maszyny na ktore warto zwrocic uwage przy zakupie?

12

Odp: Pozostałe maszyny Fortschritt

Lukas ustawisz maszyne na -2m to podniesiesz tylko na 4m +chwytak, przy załadunku może być problem? T-174 ma silnik 2cylindrowy chłodzony powietrzem, 46koni trochę słaby. W lato trzeba robić przerwy żeby olej ostygł. Słyszałem o próbach z silnikiem od C360 ale nie wiem jak z wyważemiem i czy to się sprawdziło?A może T-188 silnik 4cylindrowy chłodzony cieczą

13

Odp: Pozostałe maszyny Fortschritt

w sumie zeby zaladowac rozrzutnik to ta dwu cylindrowka wystarczy a czas na wywiezienie wystarczy na wystygniecie. tylko jak piszesz ze przy ustawieniu na 2 metry i chwytak prawie 2 to jest oki ale pozniej rozrzutniki maja od 2 do 3 metrow wysokosci wiec rzeczywiscie moze byc klopot z zaladunkiem bo wtedy mialbym tylko 2 metry nad ziemia. wiesz moze gdzie mozna dorwac jakies dane techniczne z t-188 jak ona by sie sprawdzila w tej funkcji? znasz moze kogos kto ma ta t-188????????

14

Odp: Pozostałe maszyny Fortschritt

ja posiadam starszą wersje T-172, tą wersje bez tylnych łap, to ona posiada chłodnice oleju ale u mnie jest ona nie podłączona, mam pytanie może smieszne ale jeśli chodzi o olej to grzeje sie ten od hydrauliki tak mocno czy silnikowy??

15

Odp: Pozostałe maszyny Fortschritt

hydrauliczny sie grzeje

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

16

Odp: Pozostałe maszyny Fortschritt

Witam, czy ktoś z kolegów orientuje się może od czego podpasować tarczę sprzęgłową i docisk (od strony łożyska) do pokosówki fortschritta (do załączani napędu wom).

17

Odp: Pozostałe maszyny Fortschritt

To i ja zapytam... czy ktoś z Forumowiczów posiada może instrukcję do E 931.50??? bylbym wdzięczny wink

18

Odp: Pozostałe maszyny Fortschritt

a co to jest jeśli można zapytać?

admin napisał/a:

już wiem  smile ciągniczek ogrodniczy

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

19

Odp: Pozostałe maszyny Fortschritt

Dzień Dobry Grzegorz !

20

Odp: Pozostałe maszyny Fortschritt

Witam
Mam pytanko
Jak są ułożone biegi w t-174 i jak się nimi posługiwać, chodzi mi o jazdę na przód i wsteczny.
Ułożenie jest takie ale nie jest podpisane.
------   -------
------   -------
------