21

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Dzisiaj kupiłem on po 3'42za litr.Mleko za listopad wyszło mi po 0,94zł za litr a saletre CAN kupiłem po 697 zł za tone w big bak

22

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

lesław w jakiej firmie kupiłeś ON i saletrę???

23

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

saletra fińska jest po tyle  jak narazie najtansza z dostepnych na polskim rynku

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

24

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

pszenica paszowa 450, mocznik 1040zł chemirol, 850zł saletra też chemirol

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

25

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

u mnie saletra 800 a mocznik 960

Ciężko jest i być ciężko musi
gg 8499045

26

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

U nas pszenica konsumpcyjna 450-480zł a saletrzak 70-76zł

27

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

ON dostarcza mi firma PETRO-RM z Wolsztyna oddział NOWE MIASTECZKO

28

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

lesław a CAN od kogo kupójesz?

29

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Saletre kupiłem od pośrednika(dystrybutor środków ochrony roślin i nawozów J.ŚWIRYDA-Golin)

30

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Mocznik będe po nowym roku zamawiał,do tego pewni sól i superfosfat-oj pujdzie kasa.Nstępny wydatek to nasiona kukurydzy-też nie mały.

31

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

mi udało się kupić saletrę trzy tyg temu po 780 brutto/tonę z terminem płatności na koniec marca. Za gotówkę można było wytargać po 755 zł brutto/tonę. Saletra puławska.

32

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

fenol a ile stoi u ciebie disel z watem

33

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

mi udało się kupić saletrę trzy tyg temu po 780 brutto/tonę z terminem płatności na koniec marca.

Na identycznych warunkach kupiłem ja

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

34

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

w połowie listopada kupiłem całego tira 24t. saletra kędzierzyn po 740 za gotówke teraz jest po 780

35

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

3,02 za diesla na stacji WATIS w Ślesinie,  hurtowe ilości w naftohurt Koło istnieje jakaś negocjacja cen, ale na wiosnę przyłożą cene.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

36

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Jutro ładuje dwa auta pszenicy. Cena 498 zł brutto/tonę.  - ciekawe jaka cena będzie za dwa-trzy miesiące?????
Jedna firma zaproponowała mi kontrakt na tegoroczny rzepak po 1080 netto/tona (cena wyjściowa). Ja się targuję na 1150 netto. A jakie wam proponują ceny ???? Jakie macie przepuszczenia co do ceny rzepaku w żniwa ????

37

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

max 1300  w mojej okolicy  gdzie nie popatrzyc to rzepak rośnie
co do ceny pszenicy to  jest   u ciebie wysoka u mnie sie zaczyna od 450 -500 z pełnymi parametrami neutral niestety ich wymogów to nawet materiał siewny nie osiaga big_smile
tak czy siak jak narazie to mnie tylko cena oleju napędowego powala 4 zł za litr :uuuu::gun:

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

38

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

ja dziś sprzedałem dwie HL pszenicy po 480+vat parametry to tylko nie więcej niż 14,5%wilgotności i żeby nie śmierdziała

39

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

to fajne parametry u was  smile  u nas  mieżą wszystko opad  sita wilgotnośc zanieczyszczenie  czy nie ma szkodników  i pewnie cos jeszcze  bo mówia że mają pszenicy ful opur neutral

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

40

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

W rym roku czepiają się gęstości, bo podobno ten parametr w tym roku nie wychodzi, więc trzeba jakoś chłopu kłody pod nogi podrzucać.
U mnie parametry wyszły: wilg. - 12%, glutyn - 26,1, opadowość 320, gęstość 79. Za to dostałem 470+vat = 498 zł/tonę. Miało być do załadunku dwa auta a przyjechało tylko jedno - drugi nie mógł odpalić.... W poniedziałek kolejna transza....