181

Odp: Układ kierowniczy

Chyba trzeba będzie udać się do tokarza.

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

182

Odp: Układ kierowniczy

To zapraszam daleko nie masz

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

183

Odp: Układ kierowniczy

ta cienka blaszana z uszkami do zaginania??? Pablo no nie bądź zły. 15minut zajęło mi wycięcie takiej z blachy 1,2mm. Szlifierka ni gryzie.. smile

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

184

Odp: Układ kierowniczy

Piotrfire napisał/a:

To zapraszam daleko nie masz

Dokładnie rzut beretem. Bamreras na razie skończył mi się czas na dłubanie przy forszu wiem ,że to żadna filozofia ,ale chciałem pójść na łatwiznę. Wyjeżdżam teraz na 2 tygodnie jak wrócę to będę kombinował.

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

185

Odp: Układ kierowniczy

Witam. Mam problem przy zt323 otóż założyłem siłownik  do skrętu wzdłuż Pani wszystko było by ok  gdyby nie to że na postoju w lewą stronę nie da się skręcić, w prawo kręci się jednym palcem na postoju co może być przyczyną?

186

Odp: Układ kierowniczy

Bo siłownik na skracanie ma o wiele mniejszą siłę, dlatego daje się 2 a słabsze strony łączy przewodem.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

187

Odp: Układ kierowniczy

Siłownik powinien mieć mniejsza średnicę tłoczyska względem cylindra wtedy tłok miałby większą powierzchnię podczas pracy na wsówanie

E 516 na części
Telefon 695 076 269

188

Odp: Układ kierowniczy

Siłownik jest 50 na 28

189

Odp: Układ kierowniczy

Może to wina orbitrola bo na wyłączonym silniku mogę kręcić  kierownicą bez większej siły

190

Odp: Układ kierowniczy

żeby sprawdzić zamień przewody- czy będzie tak samo , czy w drugą nie będzie kręcić

191

Odp: Układ kierowniczy

Koledzy mam pytanie czy pompa nsz32 będzie odpowiednią do układu wspomagania w zt 323? Dodam że mam siłownik  skrętu 63x 36

192

Odp: Układ kierowniczy

ja chciałem taką założyć ale koledzy mówili że ma ona za duża wydajność i będzie grzała olej

Nie ma to jak FORTSCHRITT

193

Odp: Układ kierowniczy

A jaka radzicie założyć?

194

Odp: Układ kierowniczy

Nsz16  aczkolwiek na forum zdania sa podzielone jak czytales jednym chodzi, drugim tylko przez chwile... ja mam jeszcze oryginal ale daje tylko 120bar i to wspomaganie ukladu chodzi tak sobie, kierownica lekko ale pedal sprzegla ciezko a hamulca raz lzej raz ciezej....a czy ktos wie jaki jest koszt regeneracji oryginalnej?

195

Odp: Układ kierowniczy

Ja oryginalnej nie mam bo jak go kupowałem to gość mówił że wymieniał na inną i widzę że jest założona od trola. Tak oglądam te pompy nsz32 i różni sprzedawcy podała różne parametry tej pompy znalazłem właśnie tą pompę odpowiadającą niemal całkowicie obecnej teraz założonej u mnie

196

Odp: Układ kierowniczy

Oryginalną od wspomagania od t174 jak dałem na wymianę to wzięli coś koło 200 zł w Wągrowcu a obecnie chodzi w 303 i wszystko ładnie pięknie kręci

E 516 na części
Telefon 695 076 269

197

Odp: Układ kierowniczy

operator89 napisał/a:

Koledzy mam pytanie czy pompa nsz32 będzie odpowiednią do układu wspomagania w zt 323? Dodam że mam siłownik  skrętu 63x 36

też mam taki siłownik w 303 oraz nsz 16, na wolnych obrotach nie da się extra szybko kręcić kierownicą poza tym jednym mankamentem jest ok z wydajnością

198

Odp: Układ kierowniczy

Koledzy powie mi ktoś do czego służy ta kostka na orbitrolu? Chciałem wymienić go na nowy i nie wiem czy kupić z tą kostka czy można założyć bez niej i jakiej powinien być przepustowości bo patrzyłem po numerach w internacie  tom tych numerach pokazuje mi 100ccm I 160ccm

199

Odp: Układ kierowniczy

ponoć to zawór, obecnie orbitrole mają je wmontowane.

200

Odp: Układ kierowniczy

Czyli jak kupię orbitrol z tymi zaworami wbudowanymi to będzie ok