Temat: Wymiana ataku w 303

Witam
Mam do wymiany atak z talerzem. Czy da radę to wymienić bez rozbierania skrzyni?

2

Odp: Wymiana ataku w 303

Niestety:-( Jak chcesz wymienić komplet, to musisz ciągnik rozebrać praktycznie do rosołu. Szczerze mówiąc to Ci współczuję.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

3

Odp: Wymiana ataku w 303

No niestety ale bez wyjęcia i rozebrania skrzyni taka operacja sie nie uda.

GG 5704394

4

Odp: Wymiana ataku w 303

Dziękuje panowie.

5

Odp: Wymiana ataku w 303

Jak idzie robota? :-) Jak będziesz Leszku wymieniał ten atak, to (żeby nikt Ci lipy nie wcisnął) policz dokładnie zęby na wałku i talerzu, żeby się wszystko zgadzało ze starymi, bo występują one w różnych wersjach. Sprawdź też ich numerację - numer na wałku musi być taki sam jak na talerzu.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

6

Odp: Wymiana ataku w 303

Jak pomyslę że tyle roboty trzeba nadrobić przy wyjęciu wałka atakującego to szlak mnie trafia. Wtej chwili mam zdjęte dekle i tak przyglądam się, przyglądam i mam nadzieję że wyciągnę ten wałek bez wyrzucania skrzyni. Jeżeli mi się to uda to oczywiscie opiszę. Zaczynam od poniedziałku...
A jeżeli chodzi o komplety kół to czy różnią się tylko ilością zębów? tzn. czy wałek atakujący może mieć inne wejścia, frezy?

7 Ostatnio edytowany przez pawlon (2009-05-11 06:38:51)

Odp: Wymiana ataku w 303

Cóz życzę powodzenia. Ja na jesieni remontowałem skrzynię to po godzinach zajeło mi to prawie miesiąc. i niestety PiotrK i Pitek mają rację bedziesz musiał rozbierac skrzynię w drobny mak. nie pamiętam dokładnie ale jest tam kilka haczyków odnośnie tych wałków. jak coś to pytaj -przejrzę katalog to w miare możliwości pomogę odnosnie skrzyni
pozdrawiam