Temat: Chłodnica oleju hydraulicznego z E524 DO E512 ?????

Cześć Chłopcy co myślicie o założeniu Chłodnicy oleju  hydraulicznego z E 524 do E512 ??? Bo mam takową i zastanawiam sie nad jej zamontowaniem ????

GG 16238418

2

Odp: Chłodnica oleju hydraulicznego z E524 DO E512 ?????

hmm a grzeje ci się olej bardzo ?? temperatura oleju jak nie jest wieksza niz 85-90 stopni C to ja nie widze sensu montowania takowej chłodnicy

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3

Odp: Chłodnica oleju hydraulicznego z E524 DO E512 ?????

Ostatnio zaczął mi się grzać sad Momentami  nie dało się dotknąć zbiornika z olejem hmm

GG 16238418

4

Odp: Chłodnica oleju hydraulicznego z E524 DO E512 ?????

hmm wsadź  czujnik tmp oleju  jak  będzie przekraczał olej tmp90st C to bym sie bawił z chłodnicą a jesli nie bedzie przekraczał tej  tmp to moim zdaniem zbedna robota  wkoncu 80st to terz dużo  i po godzince pracy kombajnu zbiornika nie dotkniesz

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

5

Odp: Chłodnica oleju hydraulicznego z E524 DO E512 ?????

Dobry Pomysł smile Ale sobie myślę że  i tak ją zamontuje bo lepiej jest jak olej jest chłodniejszy to wtedy ma lepsze parametry .

GG 16238418

6

Odp: Chłodnica oleju hydraulicznego z E524 DO E512 ?????

jak tam chcesz zwarz że bizony właśnie mają czujniki tmp oleju  i zawsze tmp oleju jest wyrzsza o jakieś 2 stopnie od tmp wody przynajmniej mi sie nigdy nie zdarzyło żeby było cos wiecej

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

7

Odp: Chłodnica oleju hydraulicznego z E524 DO E512 ?????

ale bizon to chyba chłodzi olej silnikowy, a nie  hydrauliczny, dobrze mówię?

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

8

Odp: Chłodnica oleju hydraulicznego z E524 DO E512 ?????

chłopaki a zakładał ktoś chłodnice oleju silnikowego do 524 wiem ze bizon i 514 takie mają a ja myślałem zeby w 524 taką włożyć założyć wyjście z bloku z czujnika oleju dać 3 nik i powrót do wlewu oleju na bloku pozostaje pytanie o rozmiar chłodnicy i wentylator na nia z czego to zrobić no i jak może ktoś ma w 524 chłodnice oleju i się coś pochwali koledzy

9

Odp: Chłodnica oleju hydraulicznego z E524 DO E512 ?????

A czy 524 nie ma chłodzenia oleju w misce olejowej,  stamtąd przecież spuszcza się płyn chłodzący.

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

10

Odp: Chłodnica oleju hydraulicznego z E524 DO E512 ?????

U mnie w 514 nie ma żadnej chłodnicy oleju. W 516 mam dwie od hydrauliki. Jak by co to na sprzedaż są

E 516 na części
Telefon 695 076 269

11

Odp: Chłodnica oleju hydraulicznego z E524 DO E512 ?????

to ile za nie laszek i jak duże .No jest wymiennik ciepła ale to badziewie a nie wiecie moze gdzie tu sie wpic w ifa 60 w 524

12

Odp: Chłodnica oleju hydraulicznego z E524 DO E512 ?????

Maryush napisał/a:

A czy 524 nie ma chłodzenia oleju w misce olejowej,  stamtąd przecież spuszcza się płyn chłodzący.

ma taka tam chłodnicę. Dejman kiedyś pisał, że ją naprawiał bo mu woda do oleju szła.

13 Ostatnio edytowany przez Laszek (2014-02-16 20:38:52)

Odp: Chłodnica oleju hydraulicznego z E524 DO E512 ?????

joker tu masz poglądowe zdjęcia, jutro dokładnie zmierzę i podam wymiary? To tak mocno grzeje Ci się olej? Może lepiej pomyśleć nad remontem silnika?
http://tablica.pl/oferta/fortschritt-e5 … c21b2a17ec

E 516 na części
Telefon 695 076 269

14

Odp: Chłodnica oleju hydraulicznego z E524 DO E512 ?????

laszek silnik sie grzeje a ciśnienie jest okej po generalnym remońcie silnik na płynie to wiesz jak ochłodze olej to i wode tylko jak tu zapiąć do tego chłodnice robił ktoś coś takiego

15

Odp: Chłodnica oleju hydraulicznego z E524 DO E512 ?????

No ale jeżeli silnik jest po remoncie to nie powinno być takich numerów z grzaniem. Coś jest nie tak i lepiej znaleźć przyczynę niż w sezonie załatwić silnik. Dodatkowa chodnica, to tak jak tabletka od bólu głowy. Usunie tylko skutek, a nie przyczynę...

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

16

Odp: Chłodnica oleju hydraulicznego z E524 DO E512 ?????

piotrze powiedzmy sobie szczeże te silniki sie nie nadają i tyle czemu tylu ludzi sie meczy z temperatura bo nie ja pierwszy i pewnie nie ostatni

17

Odp: Chłodnica oleju hydraulicznego z E524 DO E512 ?????

Załóż chłodnice od koparki to raczej nie będzie takiej opcji żeby Ci się grzał.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

18

Odp: Chłodnica oleju hydraulicznego z E524 DO E512 ?????

joker-konin napisał/a:

piotrze powiedzmy sobie szczeże te silniki sie nie nadają i tyle czemu tylu ludzi sie meczy z temperatura bo nie ja pierwszy i pewnie nie ostatni

jak się nie nadają? Póki co u mnie 2 sezony i się nie grzeje...

19

Odp: Chłodnica oleju hydraulicznego z E524 DO E512 ?????

Jak miałem bizona to też się grzał, wiecznie był z tym problem, silnik nie miał jada i z tego ta temperatura. Teraz w 514 silnik mam a dobrym stanie i woda ledwie na białe pole wchodzi.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

20

Odp: Chłodnica oleju hydraulicznego z E524 DO E512 ?????

laszek a jak w życie idzie jak masz słome gęstą