781

Odp: GG FORUMOWE

i  gitara LOgo się podoba smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

782 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2013-03-28 20:01:41)

Odp: GG FORUMOWE

A ile synek ma lat? Bo miałem krytykować a sobie odpuszczę jesli to robił małolat wink
Wspomnę tylko ze jakieś 2 lata temu chciałem to zmienić i g z tego wyszło nie miałem poparcia, a tu taka zmiana bez konsultacji.... :nooo: . Nie ładnie. Mogłeś chociaż zagadać a potem zrobić po swojemu.:/

Nie wytrzymam jak nie powiem smile
Generalnie ładnie. cool
Choć przydały by się komatyczne zmiany. :hmmm:
Maszyny, ciut bliżej tłoka i lekko powiększyć smile
no i tło jest zbyt rozmyte.
Napis bomba. :brawo:
Kombajn w wersji angielskiej? wink

783

Odp: GG FORUMOWE

No ale czternastka w lustrzanym odbiciu... big_smile

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

784

Odp: GG FORUMOWE

Powiało wiosno czyli świeżością ja jestem na tak zmiany są potrzebne.

785

Odp: GG FORUMOWE

Mi tam się podoba to nowe logo, ale jednak tą rurę wysypu by się przydało "dorobić" smile

786

Odp: GG FORUMOWE

No nie ma co kręcić nosem wygląda lepiej niż stare...

787

Odp: GG FORUMOWE

dokładnie nawet nie zwróciłem uwagi iż rura  jest z drugiej big_smile wraz ze schodkami big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

788

Odp: GG FORUMOWE

logo super ale te kolory to takie trochę poniemieckie , skoro w tle trawa zielona no to maszyny moim zdaniem w kolorze oryginalnym (a broń Borze w czerwonym):D ale :brawo:

789

Odp: GG FORUMOWE

Czy ja na dobre forum trafiłem podoba się mi

790

Odp: GG FORUMOWE

Ja osobiście wolałem wersję bez maszyn smile
http://img41.imageshack.us/img41/2/pieknelogoeloelo.jpg

@Krzysiek, lat mam 18. Pamiętam też spór o logo 2 lata temu, ktoś robił swoje logo, potem ja zrobilem swoje trwaly spory, a logo zostalo stare.
http://fortschritt.p2a.pl/viewpoll.php?id=807
Tak, moje logo wygrało.

791

Odp: GG FORUMOWE

A w Marcu miało być rozstrzygnięcie, więc jest

792

Odp: GG FORUMOWE

:dance:

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

793

Odp: GG FORUMOWE

Jak by trochę więcej zieleni dodać  i kombajn odwrócić wink

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

794

Odp: GG FORUMOWE

Ciekawa zmiana, stare logo się już trochę opatrzyło. Jak dla mnie to za dużo tego złota i brązu. Dla przełamania tego proponował bym zieloną 323 i 514.

795

Odp: GG FORUMOWE

Karol323 napisał/a:

Oj Scorpion Dobrze jest wink  Jak prace nad ZT300?

Trwają trwają ale powoli, nie wiem czy do wiosennych prac się uporam bo od tygodnia walczę z drzewem, dyskówka leży rozebrana w drobny mak (czeka co najmniej na złożenia a może i ją trochę pomaluje) no i chciałem zrobić sprzęgło i przedni napęd przy Torpedo a w międzyczasie muszę postawić paszarnie a po tym przerobić stodołe pod byki ... A przy Forszu zrobiłem hamulce,najważniejszą elektrykę bo nie było ani kabelka, maska i błotniki leżą pomalowane a właśnie wróciłem od podkładowania kabiny ...
Tak więc jeszcze sporo roboty ale krok po kroku coraz bliżej końca tongue

796 Ostatnio edytowany przez sławek 42 (2013-03-29 01:08:36)

Odp: GG FORUMOWE

Złoty tłok jest złoty i taki ma być bo taki jest, reszta jest szara jak nasz marny żywot. Jestem za opcją Fryzomaniaka.
Nikt mnie nie pytał o wybór opcji, więc nie powinienem się w tej kwestii wypowiadać. Tak tylko mi się wymsknęło.

797

Odp: GG FORUMOWE

mi brakuje w tym 303 i za bardzo to wszystko brazowe

Fortschritt zt 423 a razy 2

798

Odp: GG FORUMOWE

mi tez brakuje 303 ale bardziej to mi te kolory jakos nie pasuja. gdyby sprzety stały na zielonym a nie na brazowym byłoby ok

Rolnik z powołania:-)

799

Odp: GG FORUMOWE

panowie jak tam ? kichy wykręcone ? uwędzone big_smile a jaja zrobione? no to zdrowych świąt :beer:

800 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2013-03-29 22:33:54)

Odp: GG FORUMOWE

Tia,  jak ja nie cierpię  tego zamieszania tylko cie przeganiają  . No wesołych i spokojnych świąt :beer: . Ktoś lepił zajączka  bo pogoda sprzyja ? tongue

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "