521

Odp: Prasy rolujące

Właśnie te pasy dają w kość gdy są zużyte tj. poszarpane pokiereszowane na spinkach, jak robiłem taką to mi pasy obracało, a zwłaszcza jak łapnęła wilgotny materiał chociaż była przystosowana do sianokiszonek, Fiatagri 5670, w słomie i sianie szła super ( o ile elektronika działała ) . Nie wiem być może szerokie pasy się tak nie obracają , ale fakt że gdyby się dało prasować sianokiszonkę to byłoby idealnie bo cała bela tak samo sprasowana, ale zasada jest niestety taka że jeśli kupować stary sprzęt powiedzmy za 8-20 tys zł to bez elektroniki i w miare prostą i z pasami w idealnym stanie, takie moje zdanie

522

Odp: Prasy rolujące

Ja moim MF +c355 zrobiłem jakieś 400 bel słomy i 250 sianokiszonki, wymieniłem kilka spinek i to wszystko. Pleśń na kiszonce jest w miejscu przebicia foli ale tylko na wierzchu - nigdy nie weszła w środek.

523

Odp: Prasy rolujące

Niedaleko mnie koleś miał na sprzedaż z 263 w niezłym stanie za 3000,jak by ktoś chciał to mogę to sprawdzić

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

524

Odp: Prasy rolujące

Panowie a jakie stosujecie złącza pasów? Stosował ktoś z Was takie skręcane MS? Ja mam leżąc na zapasie w garażu 2 sztuki i chyba jedną będę musiał założyć na ten sezon
http://moto.allegro.pl/spinka-do-tasm-g … 26108.html

E 516 na części
Telefon 695 076 269

525

Odp: Prasy rolujące

Ja takimi łącze i są ok. Kupowałem na sztuki

526

Odp: Prasy rolujące

Ja używam tylko takich spinek i jestem zadowolony,mają tą zaletę że można ją zdjąć z pasa i założyć na inny

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

527

Odp: Prasy rolujące

borys23455 napisał/a:

Ja używam tylko takich spinek i jestem zadowolony,mają tą zaletę że można ją zdjąć z pasa i założyć na inny

Jeśli są mało wytarte. W zeszłym roku wymieniłem spinki na 5 pasach. Lepiej je za wczasu wymienić żeby nie mieć strat bo jak się wkręci to lubi przerwać przy samej spince. Ja kupuje z allegro z metra.

528

Odp: Prasy rolujące

A co wkładacie jako łącznik spinki - ja kupiłem taką ale łącznika nie dostałem - chodzi o ten kawałek drutu który łączy spinki. Jakiś specjalny ? elektryczny ? zwykła szóstka ?

529

Odp: Prasy rolujące

Ja wkładam elektrodę 4 bez otuliny oczywiście

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

530

Odp: Prasy rolujące

Dobre są jeszcze te plastikowe pręciki, kupić można na metry. Wytrzymałość porównywalna do elektrod.

531

Odp: Prasy rolujące

Mi ten plastik się wysuwał i mnie drażnił,a elektrodę zagiąłem i spokój

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

532

Odp: Prasy rolujące

Ja dostałem w komplecie linkę stalową w koszulce. A jeśli jest jest jakaś do wymiany to znalazłem u siebie minimalnie grubszą i na nią koszulka termokurczliwa i łącznik jak znalazł

533

Odp: Prasy rolujące

Witam forumowiczy. Planuję zakup prasy rolującej do 10 tys. Jaką prasę polecacie i na co zwracać uwagę przy jej zakupie. Co sądzicie o prasie deutz fahr gp 510 pasowej stałokomorowej, jakiej mocy potrzebuje?

534

Odp: Prasy rolujące

no nie wiem czy kupisz coś w takiej cenie

535

Odp: Prasy rolujące

Niedaleko mnie poszła JD 550 za 9000 w niezłym stanie,w Jastrzębowie koło Gniezna mają prasy dobrych cenach

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

536

Odp: Prasy rolujące

W tej cenie to coś z NH serii 8xx, dają radę, ale nie wiem jak z trwałością ...:o

537

Odp: Prasy rolujące

Moją rc 115 kupiłem za 10k. Tylko że na wąskim podbieraczu, no i swoje też przeszła. Możesz zobaczyć sobie wątek o tych prasach http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1847

538

Odp: Prasy rolujące

Ja mam NH 841,kupiony za 4000,nie robiłem przy nim nic a robotę robi.Nie jest to cud ale za te pieniądze.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

539

Odp: Prasy rolujące

Panowie dysponujecie może instrukcja obsługi do John Deere 580 ?? Chętnie bym kupił takową

540

Odp: Prasy rolujące

Pany....
Wie ktoś jak nazywa się taki szprej w claas 46.. jest to kawałek kątownika, znajduje się z przodu prasy, równolegle go walca, ma na sobie przynitowany pas szerokości powiedzmy 5cm z jakiegoś tworzywa. Pasek tego tworzywa dolega do walca, i ślizga się po nim. Są tego 2 sztuki w prasie, jedna na drugim walcu chyba, jadąc do góry, a druga na trzecim?? czwartym???... jak to się zwie, gdzie to dostać?