881

Odp: GG FORUMOWE

Jeździłem kiedyś takim tydzień na próbę taksiarska wersja muł niesamowity na światłach w mieście zawsze byłem ostatni, taki urok automatu ze słabym silnikiem, aczkolwiek automaty mercedesa uchodzą za najtrwalsze.

882

Odp: GG FORUMOWE

dlaczego ? aktualnie mam merca z silnikiem 3 litry diesel i złego słowa nie powiem

883

Odp: GG FORUMOWE

Kumpel ma od 2 lat w124,właśnie 2.0d w automacie,skrzynie wymieniał już 3 razy,korozja zatrważająca,ostatnio oderwał mu się fartuch wew. ten w którym siedzi sprężyna z przodu.Pomijając już kwestie mechaniczne to zaskakujący jest w tym aucie brak jakiejkolwiek dynamiki silnika.

884

Odp: GG FORUMOWE

C-360 to przy nim ma przyspieszenia jak F1. To dobre wygodne auto ale dla emeryta bo nie daje się tym wyprzedzić nawet malucha.

885

Odp: GG FORUMOWE

ee to zostanę przy moim 3 litrowym na manualnej... jechałem kiedyś co prawda mercem na automacie ale to był okularnik i wydawało mi się że tam jakaś ta skrzynia była inna jak w 124

886

Odp: GG FORUMOWE

co do tego  automatu to się nie wypowiem  za wiele ale  kpacia tym nie spalisz...  kumple miał 3l w manualu ,  dopiero jak posiedzielismy i pomysleliśmy   w koncu się turbo do tego zainstalowało to juz zaczeło to jechać bo tak to tylko  to spala niestety ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

887

Odp: GG FORUMOWE

ja tam nie narzekam auto jest od jeżdżenia a nie wariowania ja zawsze jeździłem spokojnie i merc mnie zadowala choć przy 3 litrach spalanie fakt dosyć duże...

888

Odp: GG FORUMOWE

i tu jest dopiero pole do oszczędności w twoim domowym budżecie;-)

889

Odp: GG FORUMOWE

Panowie fagi przygotowane na pochód? Krzychu jako wierny komunista pewnie już idzie na czele z flagą smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

890

Odp: GG FORUMOWE

pewneie ze flagi big_smile zaraz jade dalej  korytować  pod kostke big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

891

Odp: GG FORUMOWE

Miałem automata 2,0,tragedia,brak mocy ,duże spalanie, 2,5 sobie znajdz

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

892

Odp: GG FORUMOWE

Jasne u nas to prawie normalny dzień , Jedynie miastowi i to nie liczni mają wolne   i ja wolę coś porobić żeby nie pogoda to by siewy dokończył ...

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

893

Odp: GG FORUMOWE

taa flagę  wywieszę na forszaju bo teraz kawę piję i zaraz spadam gnój wozić...

894

Odp: GG FORUMOWE

Chłopaki dajcie luz ja robię sobie wolne zabieram rodzinę w plener do muzeum a na robotę przyjdzie czas.

895

Odp: GG FORUMOWE

ja nie mam czasu na wolne... gnoju jeszcze w ch*j ,a mam jeszcze tylko jutro bo w czwartek muszę ze strażą do kościoła iść (niestety) a w sobotę 4 maja czyli florian nasze święto i impreza big_smile

896

Odp: GG FORUMOWE

W święta to się nudzę i obżeranie tylko w głowie . Po śmierci odpocznę mam taką nadzieję ...

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

897

Odp: GG FORUMOWE

Jak Cię nie będą ekshumować to se odpoczniesz wink

898

Odp: GG FORUMOWE

Krzychu a jednak do kościola pójdziesz  by ksiądz wam sikawki poświęcił  na Floriana -  a no cóż służba nie dróżba  i w te progi musisz zawitać   z kolegami z OSP,

899

Odp: GG FORUMOWE

młodzi nie chcą chodzić to ktoś ze starszych musi... niestety

900

Odp: GG FORUMOWE

Musi(sz)? ale po co? po co te święcenia? A patron strażaków to chyba też jakiś święty... nie myślałeś, żeby go jakimś ateistą zastąpić? smile

http://img99.imageshack.us/img99/609/annimatiebalktx6.gif http://i51.tinypic.com/143g949.gif

"...badz czlowiekiem laskawym tak, i od czasu do czasu wcisnij prawy ALT."

ŁONA -ĄĘ (klik)