1,001

Odp: GG FORUMOWE

Trzy lata temu pryskałem pszenice wiosną bo nie zdążyłem jesienią,Mustang i Atlantis,chaber i przytulie tylko przyhamowało a po pierwszym deszczu rosły sobie dalej.Przyjechał szef firmy z której kupiłem środek no i powiedział że i owszem efekt mizerny,złożył on jako firma która sprzedała środek reklamację do Dow Agro.Przyjechał dość szybko jakiś specjalista z tego Dow Agro,faktura za środek,ewidencja,atest opryskiwacza,uprawnienia do stos, środków,sprawdził w kompie jaka była pogoda w dniu zabiegu-i wszystko w porządku.Zlustrował pole no i mówi że środek przecież zadziałał,bo koło słupów gdzie nie dopryskane chaber i przytulia jeszcze raz takie duże,a że skutecznie chwastów nie zwalczył to już niekoniecznie mogła być wina środka dlatego reklamacji nie uznał a na drogę sądową nie miałem weny z nimi wstępować.

1,002

Odp: GG FORUMOWE

Mi w tym roku też mustang przepuścił sporo chwastów,większiść pól poprawiałem granstarem + grodyl.

1,003

Odp: GG FORUMOWE

Pajej może się uda zapytaj,  ciekawe co powiedzą na to .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

1,004

Odp: GG FORUMOWE

Ja przez ostatnie lata to tylko Galaper+Protugan i zero problemów zero miotły i przytulii po żniwach jest tylko ściernisko czysto jak po rundapie.

1,005

Odp: GG FORUMOWE

z nimi się nie wygra .. zawsze wina leży po stronie rolnika ... chodź są i przypadki  uznawania ale bardzo rzadko się to zdarza ...  kuzynowi się raz udało ...  wiec spróbować nie zaszkodzi

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,006

Odp: GG FORUMOWE

za dużo czynników jest wymagane żeby zabieg był zależny tylko od środka reszta to , np stężenie cieczy, siłe wiatru, przyciąganie księżyca i stan trzeźwości operatora.... nie wszystko idzie udowodnić, ale spróbować zawsze można . powodzenia życze

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

1,007

Odp: GG FORUMOWE

do sadu nie pujde ale reklamacje złoze wiec mówicie ze zwrócić sie do sklepu gdzie kupowałem? fakturka jest opakowania są, atest jest, rejestr zabiegów tez, a pryskał mi ojciec, który ma uprawnienia

Rolnik z powołania:-)

1,008

Odp: GG FORUMOWE

panowie posiada ktoś z Was elementy robocze z firmy Unirol? Np lemiesze, odkładnie? Rok temu kupiłem dwie odkładnie w agromie, zaorałem na nich może 50 ha i w jednaj już dziura a druga zaczyna się robić już przezroczysta... hmm Podobno te z unirolu są trwalsze ale jak to w praktyce?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,009

Odp: GG FORUMOWE

ja nie pytam o firmę jak kupuję bo w sklepie sami nie wiedzą  ale mam już ze 3 lata  odkładnie kupiłem chyba po 60 zeta sztuka i jeszcze ładne grube a zaorały już sporo ponad 100 hektarów... może ty trafiłeś na tzw. " z ruskiej stali"

1,010

Odp: GG FORUMOWE

Ja tam kupuje tyle że na razie  wszystko z Original Frank co do wyrobów nie mam co narzekać wszystko pasuje co do mm wytrzymałość zadowalająca obsługa konkretna a z samego unirolu jeszcze nie kupowałem więc się nie wypowiem ale wydaje mi się że dają rade kiedyś będę musiał ich wyroby przetestować

1,011

Odp: GG FORUMOWE

no z unirolu kupiłem bezpośrednio ścinacze do b201 no i materiał jest fest, grube i przede wszystkim ciężkie. Ciekawi mnie właśnie jak będzie z lemieszami i odkładniami

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,012

Odp: GG FORUMOWE

unirol ma  dobre cześci ... jak na razie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,013

Odp: GG FORUMOWE

Laszek napisał/a:

panowie posiada ktoś z Was elementy robocze z firmy Unirol? Np lemiesze, odkładnie? Rok temu kupiłem dwie odkładnie w agromie, zaorałem na nich może 50 ha i w jednaj już dziura a druga zaczyna się robić już przezroczysta... hmm Podobno te z unirolu są trwalsze ale jak to w praktyce?

W Unirol-u sa towary różnej jakości,zależy co chcesz i za ile.Obsługa ci to wytłumaczy.Jak co potrzebuję to biorę od nich i jest OK.

1,014

Odp: GG FORUMOWE

PawełS.64 napisał/a:
Laszek napisał/a:

panowie posiada ktoś z Was elementy robocze z firmy Unirol? Np lemiesze, odkładnie? Rok temu kupiłem dwie odkładnie w agromie, zaorałem na nich może 50 ha i w jednaj już dziura a druga zaczyna się robić już przezroczysta... hmm Podobno te z unirolu są trwalsze ale jak to w praktyce?

W Unirol-u sa towary różnej jakości,zależy co chcesz i za ile.Obsługa ci to wytłumaczy.Jak co potrzebuję to biorę od nich i jest OK.

Handlowałem kiedyś sporo z Unirolem i polecam każdemu wyroby tej firmy. Przykład: Gregoire-Besson po 150 ha korpusy gołe i bose, a na Unirolu w tych samych warunkach niemal 300 ha.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,015

Odp: GG FORUMOWE

Na odkładniach z unirolu zaorałem ponad 300 ha do 500 powinny wytrzymać, przy okazji kupna odkładni kupiłem od nich lemiesze original frank, porażka pług na resorach a gięły się jak by był sztywny nie pomogło hartowanie. Malbro były wcześniej i są obecnie te zeszlifują się na żyletkę a nigdy żaden mi się nie ugiął.

1,016

Odp: GG FORUMOWE

Malbro są naprawdę dobre w odkładni jak tokarz robił otwory to dopiero było jak w pancernej stali na tych odkładniach zaorane 500 ha i nie zanosi się na wymianę w najbliższym czasie.

1,017 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2013-05-22 19:52:21)

Odp: GG FORUMOWE

MAREKPE napisał/a:
PawełS.64 napisał/a:
Laszek napisał/a:

panowie posiada ktoś z Was elementy robocze z firmy Unirol? Np lemiesze, odkładnie? Rok temu kupiłem dwie odkładnie w agromie, zaorałem na nich może 50 ha i w jednaj już dziura a druga zaczyna się robić już przezroczysta... hmm Podobno te z unirolu są trwalsze ale jak to w praktyce?

W Unirol-u sa towary różnej jakości,zależy co chcesz i za ile.Obsługa ci to wytłumaczy.Jak co potrzebuję to biorę od nich i jest OK.

Handlowałem kiedyś sporo z Unirolem i polecam każdemu wyroby tej firmy. Przykład: Gregoire-Besson po 150 ha korpusy gołe i bose, a na Unirolu w tych samych warunkach niemal 300 ha.

chyba se jaja robisz, mam gregoirana od nowosci na lemieszach zrobiłem 500 ha , fakt że spawałem nakładke ale na oryginale trzasłem grubo ponad 300, pługiem mam zaorane już z 700 ha, i zrobie spokojnie drygie tyle do wymiany odkładni

mdw

1,018

Odp: GG FORUMOWE

Panowie mam pytanie odnośnie elektrycznych pierdółek w samochodzie.... Ogólnie dał mi dziś w kość ale za dużo by opowiadać. Kupiłem samochód już dawno, nie działał mi wentylator i nie działa dalej, pasuje zrobić bo nie bo wodę gotuje. Oryginalnie są dwa czujniki , jeden od wskaźnika temperatury drugi chyba od załączania wiatraka. Niestety po zmostkowaniu nie załącza go. Wiatrak na pewno dobry ,bo połączyć go na krótko się kręci. Chcę wyprowadzić kabel plusowy do dodanego czujnika od załączania wentylatora, dalej z wyjścia czujnika na wentylator. Czy jeżeli temperatura zewrze czujnik, to prąd nie spali go? Czy jest przymus prąd puścić przez przekaźnik? Zakręciłem ale myślę że wiecie o co chodzi. Na przewodach gdzieś prąd zginął a znaleźć przyczynę to szukanie igły w stogu siana. Dodam dla jasności że niema czujnika w chłodnicy.

1,019

Odp: GG FORUMOWE

Pawel21990 masz pełną skrzynkę. Będą te zdjęcia ?

1,020

Odp: GG FORUMOWE

z tym wiatrakiem to napisz jakie to auto

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h