801

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Dzisiaj dostałem sms od kumpla i rzepak 1320+vat

802

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

ceny z godziny 10tej Ha Ge Pobłocie rzepak-1370, pszężyto-500, żyto-400,tak że wszystko poszło się walić,tylko czemu cena ropy nie spadła do trzech złotych???

803

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

wszyscy dostaniemy po dupachj, także planuj sobie tak i tak a tu ncena pojdzie  w dół i h.j  z tego.

mdw

804

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Tylko panowie z kąd taka cena ? urodzaju katastrofalnego na polach nie widać tagże nie jestem wstanie sobie tego wyobrazić co bedzie póżniej

805

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Kierowcy którzy odbierający rzepak tirami z pobliskiego skupu (AgroEfekt) mówili dziś że mają info z dobrego źródła że cena spadnie po niedzieli do 1300zł za tone rzepaku w tym skupie , obecnie cena jest 1430 za tone (no chyba że już poleciała w dół), ciesze się że rzepaki mam już za sobą .

806

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Są telefony, kontakty i pewne prawa na rynku. Dzwoni się tu i tam, ustala cenę i kroi się rolników. Tak samo jest na skupach żywca wieprzowego csy wołowego. Tak zwana zmowa cenowa i tyle...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

807

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

sprzedałem ostatnią partię rzepaku  cena 1370zł  patologia ...  aż się rzygać chce ....  na rzeaku pomysląc o zeszło recznej cenie jeste jakieś lekko 30tys w plecy ...  w skupach ci z nowych ciągników snują się jak cienie .... kredyty gonią a kasy jeszcze nie ma a już jej nie ma...   będzie bardzo ciekawy rok

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

808

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Cena zboża aby mogła wzrosnąć musi najpierw spaść,rosła ostatnie dwa latka teraz jest dołek a jak długi to zależy od graczy na rynku światowym czyli (FUNDUSZE) w tej grze nie liczy się kraj ani Unia,jako Europa to możemy tylko dołączyć się tak jak podmioty skupujące i odkroić malutki kawałek z tego dużego toru a jak duży to widać po cenach rzepaku i canoli jak wrócą znowu na krótki czas do ceny 2 tyś to tort robi się niezły,inna sprawa to jest naiwność rolników iż myśleli że cena rzepaku poszybuje grubo ponad 2 tyś.i zostali z towarem z poprzedniego sezonu.Aby mieć pogląd jak zachowają się ceny rzepaku trzeba obserwować canolę na giełdach bo za nią podążają ceny rzepaku.  Przepraszam że się rozpisałem krócej się nie dało.

809

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

a ja wam mówię że to zmowa cenowa, bo jak nic kogoś bardzo pieką dopłaty bezpośrednie które według mnóstwa ludzi dostajemy za darmo...tylko dlaczego ON z bioestrów nie kosztuje 2zł??? skoro tyle jest rzepaku według mąndrali ekonomistów...

810

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

unas  żyto rano 450 po południu 430 swieże dostawy

811

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Trza pany nie siać tyle rzepaku i niech sobie wtedy sprowadzą tylko za ile ?Ja planuje zasiać 1 ha tak z przyzwyczajenia.

812

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

rzepak na 25 lipca na matifie 1534

813

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

u mnie w skupie 1300zł raczej dam na przechowanie.ta klęska urodzaju jest wmówiona cena wróci szybciej niż niektórzy myślą.ZMOWA ZMOWA I JESZCZE RAZ ZMOWA

814

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Mpopis i scoda jak przewidujecie ceny pszenichy na grudzień/styczeń? lepsze gorsze?
To jest bardzo dziwne, Niemców podlało USA wysuszyło powinno brakować towaru a tu ceny tak niskie wiadomo że spadają bo są żniwa ale aż tyle?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

815

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

dzisiaj byłem pod młynem w stoisławiu, poprostu nirwana, rzepak-1300, pszenica-720, żyto410, tak że kupno ciągnika odstawiam do lamusa...

816

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Fenol napisał/a:

Mpopis i scoda jak przewidujecie ceny pszenichy na grudzień/styczeń? lepsze gorsze?
To jest bardzo dziwne, Niemców podlało USA wysuszyło powinno brakować towaru a tu ceny tak niskie wiadomo że spadają bo są żniwa ale aż tyle?

Wróżką to nie jestem ale raczej szału nie będzie ponieważ to troszkę martwe miesiące jak przyjdzie ożywienie to marzec aby czymś spekulować to trzeba mieć *** zapasy a je trzeba skupić ale czy Fundusze będą zainteresowane graniem na zwyżkę w surowcach to trudno powiedzieć bo ostatnio skupują obligacje. Tak wygląda biznes pod chmurka jak nie urok to .......Ja tam jestem przygotowany i ani kilograma nie sprzedaję wszystko na magazyny.

817

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

pszenica zeszłoroczna 750, a z tegorocznych żniw 650 - ceny z piątku.

gg 5118068

818

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

zostało tylko zagryść zęby...

819

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

zmowa...
bo rynek nie reaguje spadkiem ceny przed pojawieniem się towaru.  powiedzmy że od 1 lipca cena spadla o 100zł /t a w tym czasie nie skupili ani tony na rynku nie pojawilo się żadne tegoroczne ziarno. Więc co zbiło cenę o 20% ?

820

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

młyn ujazd pszenica 520zł ....

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile