21

Odp: Dziwny problem

A masz ostrzejsze  zdjęcia ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

22

Odp: Dziwny problem

Lewy Ctrl i kółko myszki lub PageUp/PageDown na klawiaturze poprawia sprawę wink

23

Odp: Dziwny problem

Dzięki, dzięki ale  Nadal nie dużo widać hmm

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

24

Odp: Dziwny problem

trzymaj aparat trochę dalej od tego czegoś....

25

Odp: Dziwny problem

dla mnie wyląda to jak kawałek koszyka z łożyska

GG 16238418

26

Odp: Dziwny problem

Lepszych zdjęć już nie zrobię z tego powodu że zaginęła mi blaszka .Ale po rozmowie ze znajomym mechanikiem i obejrzeniu przez niego skrzyni powiedział że to są stare elementy (ktoś wcześniej robił skrzynie) . Plusy dla tych co mi doradzali .
Próbowałem zamontować przedni napęd , ale okazało się że mam (303 ) tylko w papierach
bo sprzedający powiedział mi że jak go przyprowadzał z zagranicy to poprzedni właściciel miał awarię przedniego napędu i założył belkę . Moja skrzynia jest typowa od 300 i ma wyjście tylko na przedni WOM , i nie mogę przerobić skrzyni żeby miała wyjście na napęd mostu przedniego , ponieważ skrzynia od 300  niema odrobionych gniazd na łożyska żeby zamontować wałek . I  z tego co ktoś na forum pisał że można przerobić skrzynię to się mylił , chyba że wychodziły skrzynie z możliwości przeróbki.

I z tego  powodu mam do zaoferowania przedni most od ZT 303 zainteresowanych proszę o kontakt na e-maila.

27

Odp: Dziwny problem

panowie wyrobily mi sie gwinty przy mocowaniu przystawce od galek od biegow te 4 na 8srubki i nawiercilem na 10 i po zmontowaniu spowrotem biegi na zgaszonym wchodza a jak odpale to zgrzyta nie da sie wlaczyc biegu co nie tak sprzeglo nie rozlacza nic z nim nie robilem przeciez

28

Odp: Dziwny problem

Ty no to są wiekowe konstrukcje.... co się dziwisz. Szukaj problemu w sprzęgle.

29

Odp: Dziwny problem

czesc chlopaki! mam problem z ciągnikiem fortschritt 323 a konkretnie to nie mam biegu wstecznego.wszyskie do przodu sa tylko nie ma wstecznego? co jest grane? pomozcie bo ciagnik potrzebny do orania a tu ani boze moj nim do tylu ruszyc. czekam na odpowiedzi

30

Odp: Dziwny problem

nie chcę tworzyć nowego wątku więc napiszę tu. To tak to było cofając z prasą i chciałem zmienić bieg do przodu a tu nagle ciągnik do przodu ruszył sam powoli jechał tak jak by na II zakresie na dwójce to wcisnełem sprzęgło i reagowało na drugi stopień sprzęgła dopiero i wyłączyłem przekaźnik to ciągnik stał i wszystkie biegi były tylko gdy włączyłem bieg i jadąc do przodu to przekaźnik się kręcił a jak do tyłu to w drugą stronę się kręcił a nie załączałem go no to rozebrałem dolny dekelek skrzyni i co się okazało to zapiekły się łożyska na tym wałku od przedniego napędu i co ta tuleja i tryby od przekaźnika pracują a na wiosnę robiłem ten wałek czyli napawywali mi go i  i szlifowali ale ja nie mogłem dostać oryginalnych łożysk tylko takie co mają własną tocznię i było zbyt małe smarowanie i przez to się zapiekły a teraz jest bardzo ciężko ten wałek wyciągnąć. Piszę o tym bo może się przyda komuś to kiedyś. A ciągnik po włączeniu przekaźnika sam jechał ponieważ ciągnął go przedni napęd i był cały czas załączony. Przepraszam że tak się rozpisałem ale krócej nie umiem tego opisać a i serdeczne podziękowania dla pana PiotraK za pomoc i udzieleniu wielu informacji co się mogło stać no i oczywiści plus ode mnie smile

31

Odp: Dziwny problem

Ja jako ze sam robiłem skrzynię zrozumiałem Toją zawiłą wypowiedź.  Masz ***....

32

Odp: Dziwny problem

dziękuję za zrozumienie ale już to rozbieram drugi raz w tym roku i mam dość a i jeszcze raz musiałem rozbierać tydzień temu bo ten kamień mi wyskoczył co załącza przekaźnik ale to mała robota tylko ten olej nalać bo 30 minut go wlewałem a to holera człowieka strzelała...