821

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

śmiech na sali przedsiębiorcy chyba robią zakłady "kto skupi za mniejszą cenę....."

822

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Nie wiem o co chdzi z tymi cenami ale wiem że nas rolników ktoś nie żle robi w człona, zastanawiam się gdzie są teraz te  wszystkie  pasożytnicze związki i organizacje rolnicze podobno reprezentują interes rolnika.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

823

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

niby tanio skupują od Ukraińców i Bałkanów ale ku...wa od czego cło? nie można podnieść? chu...e nie myte .... koszty nie spadły nic a ceny w skupie o 1/3  albo o połowę..... co za kraj? człowiek myślał ze się odkuje a tu taka niepewność aż do końca sierpnia. dobrze że jęczmień na kontrakcie z ceną minimalną 700 netto to przynajmniej tu trochę zarobi się o ile trochę tego jęczmienia będzie bo sporo wymokło .....

poniosło mnie, wybaczcie Pany

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

824

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

się porobiło h....e niemyte serwują ceny z przed 15 lat  .pewno teraz obniżki cen na żywności .???????  sam się z tego śmieję . w piz.....

Leszek   dla kolegów'

825

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

jeśli żarcie stanieje 30%, to jakoś da się przeżyć

826

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

ropa i nawozy też....

827

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Jak cena bydła ? Z tego co się orientowałem 6,50-7 zł +vat byki.

828

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

U mnie z tego co ojciec mówił to byki po 7.30 coś tak słyszałem od niego.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

829

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

może komus się przyda http://www.zboze.agro.pl/

830

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

u mnie byki to za takiego ze 700 kilo musi mieć żeby dali te 7zł...

831

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Po 7,7  brutto miałem wczoraj ofertę z Wyszkowa.

832

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

A to jakaś ubojnia czy pośrednik? I jaka ilość wchodzi w gre? Ostatnio jak sprzedawałem to dzień wcześniej wszystkie miałem zważone bo kupiłem se wagę elektroniczną, na drugi dzień przyjechali i tak po kolei biorą i przy dwóch pierwszych waga pasowała a przy trzecim 100kg mniej... Jakoś się tłumaczyli że może coś im się waga zacięła... Ale kasa wpłynęła i tyle ile miało być.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

833

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ubojnia Tadex a co do ilości to w moim przypadku bez znaczenia bo przyjadą nawet po jedną sztukę .

834

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ciekawe czy i do mnie by zajrzeli .. 50gr różnicy to już coś a z 3 sztuki by się znalazły

835

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Panowi jak myślicie ile można dać za pszenicę do siewu sąsiadowi?? Dodam że pszenica dość ładna ale ceni 1000zł za tonę.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

836

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

sawek.1990 napisał/a:

Panowi jak myślicie ile można dać za pszenicę do siewu sąsiadowi?? Dodam że pszenica dość ładna ale ceni 1000zł za tonę.

ale jak pierwszy rok siana to sąsiad dał w zeszłym 250za metr ,to też licz.Albo  kup też kwalifikowany, a za rok unia ci odda jak nie padnie.

837

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Pszenica jest po 580zł jak nie kupisz od niego to po ile on sprzeda ?

838

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

On mówił że ma kupców i już wszystko co tam ma to sprzedane a tu się okazuje że się pyta czy ktoś nie bierze bo jak pójdzie to będzie za późno. A kupował ktoś kwalifikowaną pszenicę?? Jaka jest cena?

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

839

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Kwalifikat prawdopodobnie będzie od 1700/tone.Takie chodzą słuchy bo w obrocie jeszcze jej nie ma.

840

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

no nie wiem u nas ostatnio jakiś szał jest na  oścista  pszenice ... 

w sumie kosiłem  tonacje  i sypie aktualnie około 7.5-8t z ha ...   dokładnie powiem jak skosze wszystko  ale kosząc kombajnem odległości 1500m nie przekrocze bo mam prawie pełen  zbiornik co się równa na  kopiastą przyczepę D44 z burtami 80cm

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile