Temat: E512 filtr oleju hydrauliki

Witam,
Czy w 512 jest jakiś filtr od hydrauliki? istnieje możliwość podkręcenia ciśnienia w ukladzie?

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

2

Odp: E512 filtr oleju hydrauliki

Zaraz pod ameliniowym korkiem na zbiorniku jest fltr oleju, a co do podkręcenia cśnienia, to idealnym sposobem jest regeneracja pompy.
Powodzenia.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

3

Odp: E512 filtr oleju hydrauliki

Chłopaki a jaka może być przyczyna wolnego podnoszenia hederu? Wycieków nie widać, dodam że podczas nawrotu jak koła mam skręcone na max hederu nie podniesie nawet na cm (nie wiem czy to normalne, nie przypominam sobie takiego problemu rok temu)

4

Odp: E512 filtr oleju hydrauliki

A to nie wina pompy?? Wygląda tak jak by się już kończyła i przy skręcie brakowało ciśnienia na podnoszenie. Ale mogę się mylić.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

5

Odp: E512 filtr oleju hydrauliki

Sprawdź poziom oleju

6

Odp: E512 filtr oleju hydrauliki

I naciągnij paski.

7

Odp: E512 filtr oleju hydrauliki

Olej jest ok, przemo chodzi Ci o te paski przy przy zbiorniku oleju?

8

Odp: E512 filtr oleju hydrauliki

Paski od napędu pompy olejowej, u mnie jak są luźne to jak podnosisz heder i zaczniesz skręcać kierownicą to się śliskają i przestaje podnosić

9

Odp: E512 filtr oleju hydrauliki

i to chyba bedzie to, dzieki za pomoc

10

Odp: E512 filtr oleju hydrauliki

Nie znam się na hydro w forsach, ale czy brak podnoszenia przy skręcie nie jest przypadkiem spowodowany zaworem pierwszeństwa przepływu? (orbitrol jest zasilany w pierwszej kolejności, aby była możliwość kierowania na wypadek jakiejś awarii)

11

Odp: E512 filtr oleju hydrauliki

Matey napisał/a:

i to chyba bedzie to, dzieki za pomoc

Nie ma sprawy, daj znać czy to było to

12

Odp: E512 filtr oleju hydrauliki

Podciągnąłem paski, jest lepiej, z tym że jeden z pasków jest bardziej naciągniety, drugi jest luźniejszy

13

Odp: E512 filtr oleju hydrauliki

To chyba ten jeden się śliska jeszcze, trzeba by wymienić dwa na nowe i powinno być dobrze, mnie też to czeka bo już nie idzie bardziej naciągnąć.