1,241

Odp: GG FORUMOWE

Według mnie na razie cena zaporowa 25tyś/h klasy od 4-6 ale pewnie spadnie i to znacząco, co do szlifierki to dokładnych szczegółów nie wypytywałem .

1,242

Odp: GG FORUMOWE

miałem tam w Twoich stronach 55 ha do kupienia ale kredytu nie można na to brać...

1,243

Odp: GG FORUMOWE

Jak kogoś interesuje prasa fachowa tzn mechaniczna to pod tym linkiem można sobie ściągnąć.
http://catshare.net/folder/ZnXPseauOZUc2mMc
M.in. Doładowanie silników, Podstawy budowy silników, i ine związane w większości z samochodami ale może komuś się coś przyda.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

1,244 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2013-08-28 19:38:56)

Odp: GG FORUMOWE

Jak dawno istnieje tak rozbudowana strona serwisu? Czy coś przegapiłem.

1,245

Odp: GG FORUMOWE

Panowie od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem suszarni do kukurydzy , typ pedrotti z piecem na węgiel z koszem zasypowym i podajnikiem łańcuchowym.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

1,246

Odp: GG FORUMOWE

No to teraz konkurencję wydudkasz na strychu, czy jakoś tam to było big_smile

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,247

Odp: GG FORUMOWE

Pokaż jak wygląda i ile kosztuje ?

1,248

Odp: GG FORUMOWE

Ile można żądać upustu na nowy traktor co stał rok na placu? Mam ofertę za farmtraca i facet daje 13 tys

1,249

Odp: GG FORUMOWE

15 to chyba maks , negocjuj.

mdw

1,250

Odp: GG FORUMOWE

Chciałem wczoraj wstawić zdjęcia z aukcji ale facet już zlikwidował aukcję a suszarnia będzie za 2 tygodnie u mnie to wtedy zrobię zdjęcia . Dałem za nią 16000 z dowozem do domu gość robił ją sam na wzór pedrotti zasyp na max 11ton , mam nadzieję że będzie git.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

1,251

Odp: GG FORUMOWE

paweł to nie wiem jak to wygląda ale jak działa jak powiinno to masz to za darmo smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,252

Odp: GG FORUMOWE

A sterowanie tam jakieś masz? I jak wygląda sprawa z ciepłym powietrzem? Wymiennik tam jest czy bezpośrednio?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,253

Odp: GG FORUMOWE

Sterowanie ręczne , piec na węgiel więc wiadomo wymiennik automatycznie jest , facet robił ją 4 lata temu u niego chodziła na olej opałowy.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

1,254

Odp: GG FORUMOWE

Termometry masz? Od temp powietrza i ziarna?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,255

Odp: GG FORUMOWE

To nie czasem ta ? http://allegro.pl/suszarnia-zbozowa-8-t … 40194.html

1,256

Odp: GG FORUMOWE

tylko wentylator tam ciut mały ale powinna dać rade

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,257

Odp: GG FORUMOWE

Nie Koseś to nie ta , moja ma wentylator z silnikiem 5,5 KW wydajność troche p[nad 2000 metrów na godz , a przy podajniku silnik 7,5 KW ciekawe jest to że podajnik napędza żmijki od przesypu i od zasypu całość wygląda na zadbaną ale wszystko okaże się w pracy.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

1,258

Odp: GG FORUMOWE

wie ktoś Gdzie stoi jakaś e512 z przeznaczeniem pod palnik ?

1,259

Odp: GG FORUMOWE

A co Scorpion potrzebujesz bo wiem o 512 koło lipna.

1,260

Odp: GG FORUMOWE

Jak dasz po 2 zł za kg to swoją potnę w cenie big_smile

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia