21

Odp: Koła Bliżniacze

ja mam w  swoim zt 300 takie właśnie sprzęgi na które zakładam albo takie wąskie od rusaka chyba 12.4/38 albo normalne kola. dobra sprawa na ten rok ale na ta wiosnę chce kupić 323 i tam pozakładać bliźniaki na tył i jak by się udało na przód to wtedy będę po wodzie jeździł. smile

22

Odp: Koła Bliżniacze

No wiedziesz wszędzie, tylko kto Cię potem wyciągnie hahaha.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

23

Odp: Koła Bliżniacze

po prostu poczekam do zimy aż zamarznie :dance:

24

Odp: Koła Bliżniacze

ja mam 303 i mam kola bliźniacze z przodu i z tylu ciągnik wtedy nie do utopienia za komplet sprzęgów dałem 700zl nie wiem czy drogo czy nie ale naprawdę przydatne nie mam teraz ich założonych i zdjęć nie mam teraz ale na wiosnę jak założę na pewno fotki będą

Fortschritt zt 423 a razy 2

25

Odp: Koła Bliżniacze

ja mam takowy sprzęg do sprzedania na tylne koło jak by był ktoś chętny to sprzedam

26

Odp: Koła Bliżniacze

marcin ile byś chciał za te sprzęgi,podaj swój nr. telefonu.

27

Odp: Koła Bliżniacze

Sprzedam kompletne koła 12,4-38 + sprzęgi
okolice Grudziądza tel. 503 65 92 92

28

Odp: Koła Bliżniacze

michalL jaka szacunkowa cena? Masz to może na Allegro wystawione?

29

Odp: Koła Bliżniacze

Koledzy. Poszukuję opon "bliźniaków" 12,4/11-38 AS do F 303. Mogą być używane ale nie sparciałe. Relgi i dętki mam. Może znacie kogoś kto ma do sprzedania niedrogo dwie sztuki albo wiecie jak je ściągnąć z "DDR"?
Może macie gdzieś u siebie a ich nie używacie. Czekam na wieści. Serdecznie pozdrawiam i czekam na dobre wieści.

30

Odp: Koła Bliżniacze

Bardzo psociło by 2x18.14 przy uprawowo siewnym 3m ? ... około 10 cm zakładu chyba by było

31

Odp: Koła Bliżniacze

Co do tych sprzęgów oryginalnych do bliźniaków to może ma ktoś takowe na zbyciu?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

32

Odp: Koła Bliżniacze

mam komplet na tył i gdzieś jedną na przód

33

Odp: Koła Bliżniacze

ile byś chciał za komplet na tył?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

34

Odp: Koła Bliżniacze

Musisz mieć 4takie same felgi żeby pasowało. ja mam inne i 1musiałem dorabiać. Wrzuć zdj tego przedniego i ile za niego

35

Odp: Koła Bliżniacze

znalazłem dwa tylne a tego gnoja przedniego nie mogę na mieżyć

36

Odp: Koła Bliżniacze

no 4 felgi stałe bym znalazł, gorzej by było jakby były potrzebne ażurowe

E 516 na części
Telefon 695 076 269

37

Odp: Koła Bliżniacze

laszek szykować ci je

38

Odp: Koła Bliżniacze

a ile byś chciał za nie?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

39

Odp: Koła Bliżniacze

500 stów z nakrętkami i poszukam tej na przód