361

Odp: Ręcę opadają.

co jest z tym olejem? mi dzis przed chwila pękła obudowa filtra oleju (bąka) dobrze ze do domu miałem nie daleko i stary olej to przyjechałem a oleju nie szkoda

Rolnik z powołania:-)

362

Odp: Ręcę opadają.

Ja kiedyś przez takie pęknięcie zatarłem silnik w 512

363

Odp: Ręcę opadają.

Jakbyś chciał mam taką w zapasie, tylko nie wiem o co dokładnie chodzi. Mógłbym ci wysłać.

364

Odp: Ręcę opadają.

Wczoraj kilometr ode mnie to się stało ,miała moc  terenówka aby johna 7800   tak zmasakrować  http://kozlowo.wm.pl/172904,Terenowka-z … z2fvgR4BHh

365

Odp: Ręcę opadają.

JEEP jak JEEP twarda sztuka z dawnej epoki ale tak dołożyć dla jelenia! Koseś to sprzęt zapewne Romana.

366

Odp: Ręcę opadają.

w 303 pękła rurka od pompy podnosnika i wyleciał olej z hydrauliki w tym samym czasie strzeliło koło od napędu w 303 ale naszczescie man na zapas dzis w 1634 waż od wody pękł  az sie zagotowała woda mysle ze nic nie
będzie gryka jeszcze nie skoszona

367

Odp: Ręcę opadają.

Scoda tak Romana i żeby było śmieszniej to stało się to 15m. przed jego bramą ,a terenówką to myśliwi na polowanie jechali i widać im się jelenie pomylili wink

368

Odp: Ręcę opadają.

No i nie dość że rok do dupy to jeszcze krowa wczoraj padła, powoli tracę wiarę w te bydło. Kiedy to zacznie przynosić dochody

369

Odp: Ręcę opadają.

Panowie co to moze być za przyczyna robimy 16 w polu z agregatem i jest wszystko wporządku ale jak tylko pochodzi chwila na biegu jałowym to wywali wode termostat

370

Odp: Ręcę opadają.

pompa staje na wolnych obrotach, pasek luźny albo pompa umiera,

371

Odp: Ręcę opadają.

Pompa wody do wymiany albo chłodnica ma poztykane kanały i jest niewydolna.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

372

Odp: Ręcę opadają.

A ja dziś upier.....łem lemiesz na ostatniej skibie i musiałem zjechac. Wojtek, kiepskie śruby dałeś smile)

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

373

Odp: Ręcę opadają.

Ja wczoraj pobiłem swój życiowy rekord. 0,4ha orałem w 5 godzin.... Tragedia i masakra, a poligon to przy tym cud miód i orzeszki hmm

374

Odp: Ręcę opadają.

To co o było? Koniem orałeś? big_smile

375

Odp: Ręcę opadają.

Pewnie jakieś bagienko ... ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

376

Odp: Ręcę opadają.

pół godziny orki, cztery godziny wyciągania forsza ( w tym szukanie odpowiednio ciężkiego i mocnego sprzętu), a potem półgodziny na browarek z kumplami... big_smile

377

Odp: Ręcę opadają.

Orkę robiłem jumzem + 3 grudziądza bo pole niewygodne na forszaja z b200. Po każdym przejeździe 10cm zbitej, mokrej, gliniastej ziemi na odkładniach, ziemia ledwo co odwrócona i ciągnik ledwo co mógł uciągnąć przy orce na max 10-15cm sad

378

Odp: Ręcę opadają.

Nie wiem czy nie lepiej było forsza  do tych trzech skib zapiąć wink

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

379

Odp: Ręcę opadają.

misiek napisał/a:

Orkę robiłem jumzem + 3 grudziądza bo pole niewygodne na forszaja z b200. Po każdym przejeździe 10cm zbitej, mokrej, gliniastej ziemi na odkładniach, ziemia ledwo co odwrócona i ciągnik ledwo co mógł uciągnąć przy orce na max 10-15cm sad

MIałem to samo odkładnice nie chciały sie "wyślizgać" dopiero w domu szlifierka i olej i jak ręką odjął

380 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2013-10-03 21:03:43)

Odp: Ręcę opadają.

od oleju lepszy jest ON........ testowałem
Nie wiem może kwestia oleju kiedyś się sprawdzał dziś nie bardzo.....