441

Odp: Ręcę opadają.

bamreras napisał/a:

poproś o fotkę i przy okazji wskaż kilku użytkowników (ugadaj to ze 3-4 osobami) jako że wskazałeś a sam się nie przyznałeś nic ci nie grozi. Każdy łącznie z tobą dostanie wezwanie do sądu. w sądzie każdy ma amnezję i nie pamięta czy w danym dniu jechał tą trasą. Sprawa zostanie umorzona ze względu na nie wykrycie sprawcy.
jak jest o co walczyć to walcz. jak mandat śmieszny to i nie warto ludzi fatygować... lepiej zapłacić i problem z głowy...

Mandat 2 stówy i 6 pkt. chyba przekonam ojca zeby wział to na siebie

Rolnik z powołania:-)

442

Odp: Ręcę opadają.

A przypadkiem nie masz możliwości trzeciej - 300 zł bez punktów i bez wskazywania kierowcy ???

443

Odp: Ręcę opadają.

bez pkt to 500 zł.

Rolnik z powołania:-)

444

Odp: Ręcę opadają.

Dziś u mojego kolegi prąd zabił naszego kolege , nie znam szczegółów ale to było przy suszarni do kukurydzy . Chłopak miał nie całe 30 lat osierocił dwójkę dzieci , dramat.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

445

Odp: Ręcę opadają.

No to R.I.P. mu hmm

446

Odp: Ręcę opadają.

że co?jak to?

447 Ostatnio edytowany przez Laszek (2013-10-21 20:40:51)

Odp: Ręcę opadają.

z prądem, ogniem i ch...m nie ma żartów, suszarnia pod tym względem paskudna bo jak by nie patrzeć duża wilgotność tam

E 516 na części
Telefon 695 076 269

448 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2013-10-22 07:42:07)

Odp: Ręcę opadają.

Właśnie teściowa zadzwoniła że żonki siostra się powiesiła. Nie wiem co tu myśleć, kłóciły się z mężem ale dwie dziewczynki zostawiła. Jedna moja chrześnica. Jak się chłop powiesi to jakoś to jest, bo mimo wszystko chłop słaby jest, ale jak kobitka to zrobi znaczy że musiało być ***.

449

Odp: Ręcę opadają.

Nie rozumiem jak można się kłócić z zoną ? o co ? o kochanka,ę brak kasy ,nic mi nie przychodzi do głowy .Bardzo mi żal dzieci gdyż to one najbardziej ucierpią .Normalnie żal .

450

Odp: Ręcę opadają.

Tragedia !!!!!!
W piątek wyszedł z więzienia taki jeden w sąsiedniej wiosce, po rocznej odsiadce za znęcanie się nad rodziną. Na dzień dobry od razu była zadyma no i w sobotę policja.
Co z takimi zwyrodnialcami robić !!!

451

Odp: Ręcę opadają.

androl tu masz odpowiedź http://uwaga.tvn.pl/9635,news,1,wies_wy … ortaz.html

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

452

Odp: Ręcę opadają.

A może dzisiejszego wieczora będzie szedł przez wieś i się potknie ......

453

Odp: Ręcę opadają.

androl - "obcinać" jaja i po kłopocie - wół też nie jest taki agresywny jak byk - a w jaki sposób to już inna historia...

koseś - jak się nie kłócisz z żoną - to masz po prostu cud w domu...
... kłócić się można o wszystko i o nic... jak kobieta chce, to nie bój się dobrze wie, jak cię wk..wić...

454

Odp: Ręcę opadają.

No to ja swojej Ani muszę w takim razie skrzydła anioła doprawić ! ale  żona w małżeństwie to powinna być przyjaciółką  i kochanką  męża  a nie wrogiem i dziwką . Co do kłótni to tylko wyrozumiałość dla drugiego człowieka jest na to dobrym lekarstwem .

455 Ostatnio edytowany przez goldenarts (2013-10-22 13:01:33)

Odp: Ręcę opadają.

... wyrozumiałość tak, ale ile można ustępować... - kompromis to ustępstwa z obu stron...

... zresztą tak jak napisałeś... "żona w małżeństwie to powinna być przyjaciółką..."

456

Odp: Ręcę opadają.

koseś też mam Anię ale nie Twoją tylko swoją wink
Co do tego jaka powinna być kobieta: "Prawdziwa kobieta powinna być damą na salonach, kucharką w kuchni i dziwką w sypialni" takie krąży powiedzenie po necie - słuszne czy nie ? niech każdy sobie odpowie. Na pewno na salonach powinna się umieć zachować, w kuchnio powinna dobrze się czuć a w sypialni robić cuda.
A z opadających rąk to w poprawczaku kawałek obok miejsca gdzie pracuję podopieczni się zbuntowali i pobili ochroniarza, zdemolowali obiekt i się zabarykadowali - który to już raz.

gg 5118068

457

Odp: Ręcę opadają.

Trzeba jeszcze trafić na dobrą żonę lub męża. U mnie sąsiad sobie znalazł inną babę a ma 3 dzieci w domu, szaleje, traktora nie pozwolił ruszać, policja często, jednym słowem ***. A u innego sąsiada żona sobie znalazła bogatszego włocha z sąsiadem wzięła rozwód i się hajtnęła z włochem i też 3 dzieci. Są różne przypadki na tym świecie.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

458

Odp: Ręcę opadają.

Tyle wypowiedzi i w sumie nikt nie napisał jaki musi być mąż...... Nigdy mi teścia i teściowej nie było szkoda, aż do dziś. Koseś bardzo dobrze że jest jak jest u Ciebie, ale tego nie zrozumiesz bo jesteś po prostu Człowiek. Kłócić faktycznie można się o wszystko i o nic. Pomijając to że kłótnia od znęcania psychicznego różni się wieloma,,,, z tym że droga od jednego do drugiego jest bardzo krótka.

459

Odp: Ręcę opadają.

Dziś jechałem i psa trafiłem. Porozbijałem trochę przód, kratki i rejestracja odpadła. psa nie znalazłem. Znowu kolejna robota, pech to pech. A chciałem ominąć ,aż się żonka przestraszyła że lewego pobocza przybrałem. Martwić się jest jakiś zabobon ? smile

460 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2013-12-05 21:36:43)

Odp: Ręcę opadają.

Jak ja potrąciłem psa to za równo rok po tym urodzil mi sie syn wink

mdw