1,341

Odp: GG FORUMOWE

Sprzedaj te 5 h i spierdzielaj za granice! Tak Ci radze... wink

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

1,342

Odp: GG FORUMOWE

androl a ile trzeba u Ciebie zapłacić za ha?

1,343

Odp: GG FORUMOWE

Miłość to za mało, ale jakby pod szkłem lub zioła to może?

1,344

Odp: GG FORUMOWE

Nie dawno pisałem 4,5 ha z czego 3,5 ha jedna działka 3-4 klasa, 1 ha druga 6 klasa za 270 tyś transakcja prywatna i to za gotówkę.

1,345

Odp: GG FORUMOWE

Ja jeszcze nie mam pola na siebie także nie sprzedam bo nie mam co. A pole to raczej hobby będzie bo jest się gdzie w spokoju odstresować.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

1,346

Odp: GG FORUMOWE

Grzegorz89 napisał/a:

Miłość to za mało, ale jakby pod szkłem lub zioła to może?

... chyba zioło...:D:lol:

1,347

Odp: GG FORUMOWE

Jak produkować zioło to 10 ary wystarczy big_smile

1,348

Odp: GG FORUMOWE

Strych wystarczy

mdw

1,349

Odp: GG FORUMOWE

Jak by sprzedał z 5 ha zioło to by był milionerem a może nawet miliarderem.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

1,350

Odp: GG FORUMOWE

androl napisał/a:

Nie dawno pisałem 4,5 ha z czego 3,5 ha jedna działka 3-4 klasa, 1 ha druga 6 klasa za 270 tyś transakcja prywatna i to za gotówkę.

te ceny to paranoja... blisko mnie są co mają skupy zbóż i kupują jak leci i często płacą gotówką... w ogóle ciężko coś kupić...

1,351

Odp: GG FORUMOWE

cena ceną a u mnie nikt nic nie sprzedaje, tylko cicha dzierżawa bez papierów, ale agencja się wzięła za to i koło mnie jest już ze 25 ha bez prawa do dopłat a jak z karami za to nikt nic nie mówi...

1,352

Odp: GG FORUMOWE

Thesyo a w  jaki sposób agencja udowadnia że kto inny obrabia a kto inny kase bieri? Ja mam też takie dzierżawy a w razie w... właściciel wie co ma mówić...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,353 Ostatnio edytowany przez Thesyo (2013-10-23 16:19:27)

Odp: GG FORUMOWE

kontrole zaczynają od wywiadu z sąsiadami, a nawet pól wsi dalej pojadą i pytają kto dane pole obrabia, jak ktoś dzierżawi pole po cichu nie ma chodowli to co ze zbożem, jakie opryski nawożenie sprzęt i itp. najczęściej to jednak życzliwi lub nieświadomi sąsiedzi pomagają w tym agencji

1,354

Odp: GG FORUMOWE

Ja bym wydzierżawił i do roboty. Sprzedawać nie ma po co,ziemia na pewno nie straci na wartości .

1,355 Ostatnio edytowany przez sawek.1990 (2013-10-23 19:30:45)

Odp: GG FORUMOWE

Koło mojego pola są 2 duże kawałki jedno z 10 ha a drugie z 6 ha po byłym Igloopolu ot tamtego roku stoją ugorem, żebym miał sprzęt to już bym się za to brał.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

1,356

Odp: GG FORUMOWE

16 ha to nie tak duzo jak masz możliwość to łykaj to pole ja mieałem 25 i obrabiałem to c360-3p dodam jeszcze ze do szkoły w tym czasie chodziłem. wracałem ze szkoły ok 16 szybki obiad i w pole. robiłem dopuki ojciec lub matka nie dzwonili zebym juz dał spokój bo noc. najczesciej ok 21. mozna???

Rolnik z powołania:-)

1,357

Odp: GG FORUMOWE

to że sąsiad sąsiada pole obrabia to nie znaczy że robi to na własny rachunek. Pomoc sąsiedzka. On przyjedzie i mi to obrobi a ja mu dam część zbiorów. Mówie. Kwestia dogadania się z sąsiadem jak ma się tłumaczyć. A że ktoś tak z wioski powiedział że widział ja iksiński nowaka pole obrabiał to nie znaczy że mają lewą dzierżawę.
tyle na temat. A kto gapa i ściemiać nie umie to jego strata..

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,358

Odp: GG FORUMOWE

To jakaś bzdura pod miejscowym sklepem wymyślona, bo agencja przy składaniu wniosków wogóle nie jest zainteresowana formą posiadania gruntów rolnych. Problem pojawia się dopiero jak na jedną działkę złożone są dwa wnioski o płatności i w tym przypadku obaj wnioskodsawcy dostają bana, a przecież mozna jeszcze złożyć na zonę, kochankę, kochanka, czy tam co kto ma. Ja mam 20 ha u 5 właścicieli i oni biora dotacje i podatki. Plon mój i w takiej sytuacji, z tego co widzę to pół polski albo więcej i agencja nikomu krzywdy nie robi i nie zrobi, bo rolnicy z Marszałkowskiej dobrze o to dbają.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,359

Odp: GG FORUMOWE

Sawek jak masz możloiwość to atakuj to pole bo długo nie poleży , potem będziesz myślał czym to obrobić.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

1,360

Odp: GG FORUMOWE

Ja kare zapłaciłem za bezumowne użytkowanie agencyjnej ziemi, a na gębę od ludzi mam 10 ha w dzierżawie.

mdw