901

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

bez wzgledu na wilgotnośc to chyba wyjatek!!lej wode na przyczepy;-) a tak na poważnie u mnie kuki dobre do bardzo dobrych plon ok 10ton wydaje sie spokojnie osiągalny.wilgotność na poziomie 30-32%

902

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

U mnie na poziomie 7  - 10 ton z ha i wilgotność jak na razie 29 - 32 % . Wczoraj byli jacyś goście co chcą z pola po 45 netto zabierać i gotówką płacić.

903

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

hehehe jeden gość już tak sprzedał teraz kasy szuka smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

904

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Panowie jak u Was z ceną żyta?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

905

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

490-500 +vat

906

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Gorzelnia kupuje po 370 .

907

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

No ja sprzedałem po 480 netto i poszło do niemiec na mieszalnie. W sumie było dużo słomy tam bo zerwał mi się klin od ślimaka kłosowego więc zapłacili nie najgorzej

E 516 na części
Telefon 695 076 269

908

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

u nas żyto 520 netto przenica 750 netto

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

909

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

a jak stoi u Was owies?

910 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2013-10-31 16:10:27)

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ostatnio proponowali 450 netto.Na płatki przy gęstości 51 cena 570.

911

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

farmer1 napisał/a:

u nas żyto 520 netto przenica 750 netto

gdzie tyle płaca jakis namiar?

Rolnik z powołania:-)

912

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

U mnie za pszenice to tyle brutto cięzko

mdw

913

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

owies 500 w Człuchowie, 550 w stoisławiu

914

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

powiem wam  o   ważnej sprawie a propo cen zboża świń bydła zakupu nawozu i środków do pradukcji (z wyjątkem mleka i cukrowni) . jak chłopy sie nie dogadają pomiendzy sobą to będą mieli kiepskie ceny. trzeba sie łączyć w grupy producenckie.

915

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Tak masz racje.....
Stowarzyszenie producentów zbóż i rzepaku Rola z Człuchowa jest dobrym przykładem. 
W żniwa mieli najniższe ceny skupu w okolicy a to oni z Stoisławiem i Koronowem dyktują ceny w regionie. Mało tego by chłopy ( udziałowcy ) nie wzięli ich ( prezesa ) na przetrzymanie  zlikwidowali usługę przechowywania ziarna był tylko skup.
Grupa producencka nie zmieni ceny skupu zbóż.  Ceny zbóż kształtują plony w ZSSR USA CAN i EU  a nie chłopaki z kujawsko pomorskiego.....

916

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

U mnie; pszenica-740,żyto-520,,,,,RSM 32%N z odbiorem wiosną-930,yara 27%N-1025 zł/ceny netto

917

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

U mnie jeśli chodzi o grupe producencką , to też ceny sa najniższe, jedynie ci w kręgu prezesa, mają lepsze ceny, oddaje tylko rzepak przez grupę wiadomo suszenie czyszczenie ale na nic innego nie ma co liczyć.

mdw

918

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Krzysiek napisał/a:

Tak masz racje.....
Stowarzyszenie producentów zbóż i rzepaku Rola z Człuchowa jest dobrym przykładem. 
W żniwa mieli najniższe ceny skupu w okolicy a to oni z Stoisławiem i Koronowem dyktują ceny w regionie. Mało tego by chłopy ( udziałowcy ) nie wzięli ich ( prezesa ) na przetrzymanie  zlikwidowali usługę przechowywania ziarna był tylko skup.
Grupa producencka nie zmieni ceny skupu zbóż.  Ceny zbóż kształtują plony w ZSSR USA CAN i EU  a nie chłopaki z kujawsko pomorskiego.....

masz racje my ceny zbóż nie podniesiemy ale możemy sprzedać utczciwie ja kupiłem teraz saletre z anwilu po 1080zł netto  cena przy zakupie 250ton swinie sprzedaje  do
pini polonia mamy jako grupa konkurencyjne ceny około 500 szt. tygodniowo bydło bez pośrednika prosto do dudy z możliwością bycia przy uboju nie grupy. nie było by takich możliwości

919

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

1080 to żadna rewelka znajomemu dałem namiar gdzie kupił 1060 brutto.

920

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

sory ale dziś nie kupisz saletry świerzej z anwilu po 1060 brutto morze myslisz o saletrzaku