161

Odp: Zetor Proxima

To jak masz jak to spróbuj się przeciągnąć z forszem, jestem ciekaw jaki wynik?

162

Odp: Zetor Proxima

Duzo zlaeży od tego jak je pozaczepia....

163

Odp: Zetor Proxima

yokoslaw napisał/a:

W 323 troche ciszej.

Miałem kiedys okazje popracowac proximka 70 to poza komfortem (w porównaniu do 303 i c360) to mam same złe wrazenia, to mnie skutecznie zniecheciło do marki zetor

Rolnik z powołania:-)

164

Odp: Zetor Proxima

A ja wręcz odwrotnie po dwóch dniach pracy nie narzekam

Grzegorz umiesz tylko narzekać na inne marki poza forszem   czy coś jeszcze umisz

165

Odp: Zetor Proxima

po pierwsze co nowe to nowe   a ze nowe to nie stare rozklekotane ...  wiec narzekać nie mozna

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

166

Odp: Zetor Proxima

Inaczej bym tego nie ują

167

Odp: Zetor Proxima

kozak fajny

168

Odp: Zetor Proxima

Przecież nie narzekam, tylko już nieraz widziałem jak nowe ciągniki nie dają rady z maszynami co poczciwinki ursusu12 czy 16 ciągały. Nikogo też nie osądzam że ktoś coś kupuje, a mi dobrze z moim starym 323 przy najmniej na razie smile Jak kupione z rozsądkiem niech służy jak najdłuży. Tak napisałem bo ważą poniekąd podobnie.

169

Odp: Zetor Proxima

Co do zetorów to dupy nie urywa. Ale nowy to nowy. Ile trzeba dać za ten model?

mdw

170

Odp: Zetor Proxima

Dzisiaj wszystkie nowe ciągniki są 4-ro cylindrowe (do 150km) i nie które z nich są lżejsze od zetora a cena o 50-70 tysięcy netto wyższa goły a zetor tańszy i max wypas
A zetor 140 hsx nie jest taka słaba na pokazach ciągną 6 pół zawieszaną ciągną

171

Odp: Zetor Proxima

Powiedz na jakich warunkach jest gwarancja i ile będzie orientacyjnie serwis gwarancyjny kosztował?  Właśnie ludzie wybierają zetora bo cena jest dobra w porównaniu do ciągników, niby lepszych marek, które zrobią tą samą robotę. Prawda to że teraz zetory trzeba zamawiać, że nie dostaniesz od ręki?

172

Odp: Zetor Proxima

Tom co ja mam jest ich bardzo mało i więcej nie będzie moja ma 3,5roku gwarancji
Te forterrki z filtrem DPF są dostępne  prawie od ręki
Jeżeli chodzi o ten twój markowy sprzęt to wszystkie mają osie carraro , skrzynie ZTF 
(to samo ma zetor) a nawet wymieniają cię silnikami
Płacisz tylko za naklejkę na masce i oprogramowanie

173

Odp: Zetor Proxima

Dokładnie o to mi chodziło,  powiedz jeszcze jak ze skrętem? Znajomy ma tylko jakąś starszą nie pamiętam jaki model to mówi że dość duży promień ma.

174

Odp: Zetor Proxima

Późną jesienią ubiegłego roku byłem na pokazie zetora hsx 130, to znaczy kolega mnie zabrał dla towarzystwa, objeżdżał takie pokazy różnych marek przed decyzją zakupu.
Pojeździł nim trochę i stwierdził że to nie to właśnie przez skrzynię, szarpała przy zmianach biegów co zresztą było widać stojąc z boku, także nie wiem jak to jest z tymi skrzyniami.
Osobiście to ja gratuluję Ci zakupu, a ta przytoczona opinia to kolegi ja nim nawet nie jeździłem.

175 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2013-11-17 12:52:39)

Odp: Zetor Proxima

Proponuje porównać zetora do new hollanda , case cze mf , zetor wypada słabo, zapłacisz 30 tysi więcej ,ale masz konkretną maszyne. A mówienie że róznią sie naklejką czy masą to nie ma się do rzeczywistości , proponuje sobie porównać , znam wszystkie te ciągniki, i zetor niestety odbiega wykonaniem, komfortem i awaryjnością ,w tym zużyciem od zachodnich marek, cenowo też jest za drogi, w tej chwili wszystkie ciąniki mają wypas, nie mówie o markach typu farmtrack. i nie prawda że wszystkie nowe ciągniki do 150 koni są 4 cylindrowe, nie wiem zkad taka wiedza.

mdw

176

Odp: Zetor Proxima

Zetorek oko pieści. Bardzo ładny.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

177

Odp: Zetor Proxima

No nie wiem czy tylko 30 trzeba byłoby dołożyć.....

178

Odp: Zetor Proxima

Nie prawda każdy ciągnik doposażasz
Wszystkie podają ceny podstawowe  sprawdziłem 6  marek  planowałem i oglądałem inne marki chyba przez rok
zetor forterra 140 HSX to inny ciągnik jak stare forterry a skręt ma imponujący (Promień skrętu taki jak kumpla NH)

179 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2013-11-17 13:23:45)

Odp: Zetor Proxima

To fakt zetor są zwrotne , no ale w sumie ile cie on wyniósł? O ile wiem to trzeba dać koło 220 brutto.a tu coś na temat http://www.gospodarz.tv/view/268/zetor- … a-140-hsx/

mdw

180

Odp: Zetor Proxima

oglądałem swego czasu  Fortery i  rozśmieszyły mnie te ciągniki   a mianowicie  wyglądało mi to na C360 w nowej budzie  szału nie było  tego hsx widziałem u jaskota i owiedzmy że wygląda to ja ciagnik  ale jeśli cena wyniosła około 240 tys to za ta cenę ma się Case  tyle że bez przedniego tuza  bo za tyle miałem propozycje  Case o mocy 130kucy   lub nawet nh  bo za 130tys ma się już 100koni  w podstawie  ale ładnie to wygląda  nie ukrywam że bym chciał zobaczyć jak to jeździ ... na żywo bo na filmikach nawet C330 dużo ciąga big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile