921

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Saletra a dostawa za 2 tygodnie prosto z fabryki.

922

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

pajej takie ceny w agro kocięba mieszalnia pasz koło czarnocina tam się cene dogaduje w zalerzności od ilości i jakości zboża

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

923

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

farmer1 napisał/a:

pajej takie ceny w agro kocięba mieszalnia pasz koło czarnocina tam się cene dogaduje w zalerzności od ilości i jakości zboża

transport za drogo mnie bedzie kosztował, wiec mi sie nie opłaci

Rolnik z powołania:-)

924

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

A może sami transport wysyłają?

925

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

jak mi dadza taka ceneia samochód to w poniedziałek moge pakowac tira

Rolnik z powołania:-)

926

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

w mojej okolicy jest grupa, razem sprzedają mleko i powiem wam że to  ładnie działa. Waluta za mleko znacznie lepsza, mleko jedzie do rzeszy, robią zrzutkę na kasę w razie W i jak ktoś potrzebuje to ma kredyt bez odsetek, razem kupują nawozy.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

927

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ostro w dół, zboże po żniwach a świnki przed świętami, ktoś przecież musi na produktach rolnych zarobić, z tym że z tego tortu to chłop oczywiście to ma tylko paterę do wylizania.
Tak to właśnie nowa wolna Polska od 24 lat buduje klasę średnią.

928

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Nawozy ktoś jakieś już kupił? Jakie ceny ?

mdw

929

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

RSM 32 - 930 netto/t - dostawa całosamochodowa

930

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

2 tygodnie temu saletra puławska detal  118 brutto ,pszenżyto obecnie 650 tona

931

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Oferta agroloku yara mila 21-6-12+ siarka 1335 brutto , agrofoska 8-20-30 1524 brutto olej napędowy przy 1000litrów 5,05 za litr . Tą yarą mila można stosować jako saletrę.

932

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

OFERTA AMPOL-MEROL z dzisiaj      saletra 1280    saletrzak 1140    mocznik 1500    amofoska 4-12-20   1220   amofoska 4-16-18   1300

933

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Czy mi się wydaje czy nawozy staniały deko? Ja już kupiłem i na wiosnę myślałem że będzie tylko droższy..... trudno.

934

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

progres napisał/a:

2 tygodnie temu saletra puławska detal  118 brutto ,pszenżyto obecnie 650 tona

no ja też kupiłem, mocznik 1350 gotówka, saletra termin na marzec 1280 ceny z fitochemu,
śruta rzepakowa w wilczynie 1090 brutto tona, pszenica konsumpcyjna 860 brutto, pszenżyto 600 brutto w groblagri.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

935

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Fenol gdzie tak za pszenice płaca?

Rolnik z powołania:-)

936

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

pszenica chyba 760 a nie 860
Saletra anwil 1150 + vat
Saletrzak 990+vat
Zyto 520 +vat

937

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Owies 480-600 zależnie czy paszowy czy płatkowy.                                                                   Pszenżyto-700.

938

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

saletra amonowa big bag-1160,worek-1180,mocznik big bag-1380,worek-1420,saletrzak big bag-1015,worek-1045,saletrosan big bag-1095,siarczan amonu big bag-960,siarczan amonu drobnokrystaliczny worek-730, ceny z VAT w NAROLKO.

939 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2013-12-02 22:11:48)

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ja wziełem w agroloku mocznik po 1380 brutto termin do września i saletre puławską 34 po 1330 brutto u cebuli też do września. Ztego co się orientuje azoty drożeją, ale są do 200 zł. tańsze do cen zeszłorocznych o tej porze

mdw

940

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Pajej napisał/a:

Fenol gdzie tak za pszenice płaca?

860 w groblagri koło Słupcy, cena brutto za konsumpcyjną, dzwoniłem kilka dni temu.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]