21

Odp: Fortschritt By Józek

dobrze że dodałeś wink
Lucjan kawał landary będzie, fajną maskę mu szykujesz.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

22 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2011-07-02 22:02:59)

Odp: Fortschritt By Józek

Lujan, a na tym drugim zdjęciu z pierwszego postu w tym wątku, kolega w koszulce w paski, to przypadkiem nie jest pewien miłośnik Frtschritt'ów z Sianożęt?

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

23 Ostatnio edytowany przez Lujan (2011-07-03 13:14:20)

Odp: Fortschritt By Józek

PiotrK napisał/a:

Lujan, a na tym drugim zdjęciu z pierwszego postu w tym wątku, kolega w koszulce w paski, to przypadkiem nie jest pewien miłośnik Frtschritt'ów z Sianożęt?

Nie, nie;d Ten Pan to mój szwagier który pomaga mi bo miałem zwichnięty bark a przy Heńku trzeba duużo siły mieć;d A ubrałem się jak zawodowiec bo jestem mechanikiem na co dzień tyle że, nie chodzimy w białych koszulach;d To tak z szacunku dla sprzętu;d  A apropo maski to póki co jest szkielet i jestem na etapie rozmyślań i zbierania pomysłów jak zrobić boki. Z góry chce zrobić na środku przefaudowanie no i otwieraną część żeby można było dostać się do silnika i chłodnicy. Nie mam niestety jeszcze konkretnego pomysłu na przód tj na grill i światła i oglądam masy rortschrittów z nadzieją inspiracji;d Póki co najbardziej spodobały mi się wtopione w przód prostokątne światła.

24

Odp: Fortschritt By Józek

A taki podobny... smile

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

25

Odp: Fortschritt By Józek

Lujan napisał/a:

Tak więc w nawiązaniu do mojego powitalnego posta otwieram wątek w którym przedstawię Wam "fortschritta" którego stworzył mój ojciec. Niestety zdrowie nie pozwoliło mu na ukończenie swojego dzieła i patrzy teraz z góry na to co w dalszym ciągu z traktorem będzie się dziać.

Przyjmij  wyrazy  współczucia. Niestety  życie  czasami  dopisuje  scenariusze  których  nikt  by  się  nie  spodziewał.  Na pewno  dasz  radę  dokończyć  dzieło  ojca.
Pozdrawiam.

26

Odp: Fortschritt By Józek

Lujan upłynęło sporo czasu i jak sprawuje się Twój ciągnik z tak dużym silnikiem?