481

Odp: Ręcę opadają.

U mnie szambo w cisnieniowej kanalizacji pełne.... i problem bo fazy nie ma....

482

Odp: Ręcę opadają.

Pozostaje wiaderko hmm

mdw

483 Ostatnio edytowany przez diablo-31 (2013-12-08 20:18:18)

Odp: Ręcę opadają.

To chyba odpowiednie miejsce tongue  www.youtube.com/watch?v=MCgmWbAtVKk  Ręce opadają...

484

Odp: Ręcę opadają.

Agresywność u babci wzrosła do 10.Łaski nie robi śnieg pada posesje trzeba odśnieżać.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

485 Ostatnio edytowany przez diablo-31 (2013-12-08 22:04:26)

Odp: Ręcę opadają.

A teraz z innej beczki : wczoraj rano jadę zobaczyć co ten "ksawery" narobił w polach czy jakieś drzewo leży, idąc ponad rowem słyszę skomlenie patrze a tu skrzynia na której leży duży kamień, w pierwszej chwili myślę że ktoś złapał lisa, szybko wracam do auta po bejsbola (zawsze wożę go) otwieram tą skrzynię a tam młody psiak, jakaś kur... wyrzuciła bo chyba za duży urósł, psiak czysty,zadbany, ładna lśniąca sierść, na pewno chowany w domu bo pazury ma ostre, jak  ktoś z dolnośląskiego chętny to zapraszam,
PS. jak wrzucić fotki? heh bo niewiem?

486

Odp: Ręcę opadają.

No norma.Ja mieszkam przy głównej trasie mam 2 psy i oba z takich własnie przypadków.Jeden z nich był przywiazany do dzewa w tym roku chyba w marcu podczas tych mrozów cała noc

487

Odp: Ręcę opadają.

Takiego sku.....na miodem posmarować i w mrowisko.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

488

Odp: Ręcę opadają.

Diablo chowasz jakoś ten kij czy normalnie w bagażniku  ?

489

Odp: Ręcę opadają.

nie przecież to trzonek do siekiery smile
zdziebko większy

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

490

Odp: Ręcę opadają.

Najlepiej to klucz duży wozić tylko że to kosztuje ale też robotę by zrobił a trochę mniejszy przypał w razie czego.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

491

Odp: Ręcę opadają.

Chłopaki najlepszy jest 1 m przewodu hydraulicznego z końcówką, tak powiedzmy 20 nikt się nie czepia a robotę w razie co zrobi.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

492

Odp: Ręcę opadają.

Przecież gaśnica wystarczy żeby ze sku....na zrobić bałwana.

493

Odp: Ręcę opadają.

Wczoraj szwagier wyjeżdżając z podporządkowanej zajechał drogę wujaszkowi który nie  wyhamował i tym sposobem mam 2 samochody w rodzinie do remontu, to trzeba mieć szczęście żeby zderzyć się z rodziną...

494

Odp: Ręcę opadają.

wojtas napisał/a:

pajej  chłopaku ...  spokojnie przerabiałem to  ostatnio ... miałem inną cholere nie wiadomo zkąd ...  skocze zobacze co za ustrojstwo to załatwia .. karęcja 2 dni ...  puźniej musi być przesypane ....  albo przedmuchane ...  i nic nie czuć ...


dobra specjalnie byłęm  i to odkopałem ...  jest to środek  Quickphos pellets 56 GE

wpisz w google i zobaczysz o tym

Wojtas gdzie to kupiłeś potrzebuje trochę pojawiły mi sie wólki.Firma która tym handluje sprzedaje tylko specjalistom

495 Ostatnio edytowany przez androl (2013-12-17 23:18:08)

Odp: Ręcę opadają.

Jeżeli cię znają to Ci sprzedadzą, na zasadzie my tego panu nie sprzedaliśmy, pan od nas tego nie kupił.

496

Odp: Ręcę opadają.

też tak chciałem to powiedzieli że są rozliczani z każdego grama.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

497

Odp: Ręcę opadają.

Ale na skupach moze odsprzedaliby.

498

Odp: Ręcę opadają.

Najlepiej jedź do jakiegoś młyna, tam mają zawsze i dużo.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

499

Odp: Ręcę opadają.

e...tam nie sprzedadzą, sprzedadzą smile cool

500

Odp: Ręcę opadają.

ja to bez problemu dostałem "tylko cicho bo w kryminale bede siedział"

Rolnik z powołania:-)