981

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

cuda........ ja za saletrę zapłaciłem więcej aczkolwiek mniej niż rok temu

982

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

scoda19 napisał/a:
wojtas napisał/a:

jakim cudem taka cena ?  ile ton wziełes ?

Raczej to żaden cud,przyjechało raptem 15t a mój przedstawiciel kazał czekać że mi za dobrą cenę załatwi bo ja już trzy miesiące temu chciałem ale mnie wyhamował i mu się udało.

a dasz rade zamówić jeszcze big_smile

kurde za taką cenę to i opłacało by się w wasze strony jechac po to ... jeszcze by zarobił

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

983

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

To żadna tajemnica dostawca to Chemirol. Teraz wyszło jak to jest że jeden sprzedaje po 1500 i mówi że nie spuści bo niema z czego a przecież Chemirol też na mnie zarobił i swoim samochodem też to nie targali tylko zlecenie więc jak paprykarz gadał ,,jak tu żyć ''.

984

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

W Niemczech na dzień dzisiejszy 1130.

985

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Jak się kształtują ceny w waszych rejonach  ziemniaka  Dolny  Śląsk- 1- 1;1 zł  kg  burak czerwony 1

986

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ja sprzedaje handlarzowi po 1zł, on na rynku po 1,3zł

Rolnik z powołania:-)

987

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

U mnie od 0,73 do do 0,93 za kg lub 11-14zł za 15 kg...

http://img99.imageshack.us/img99/609/annimatiebalktx6.gif http://i51.tinypic.com/143g949.gif

"...badz czlowiekiem laskawym tak, i od czasu do czasu wcisnij prawy ALT."

ŁONA -ĄĘ (klik)

988

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Witam,dziś sprzedane 2 jałówki 530 i 560kg po 5,5zł ,a mojemu wujkowi za krowe 620kg dali 4,7zł miała 12 lat.Sprzedane do Stróżaka.

989

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

DŚ- Świdnica- pszenica konsumpcyjna 850 zł t.

990 Ostatnio edytowany przez Fenol (2013-12-20 20:31:24)

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

brutto?
głupie pytanie na pewni brutto...

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

991

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

sprzedam tuczniki 40szt ostatnie modele rocznika 2013 ktoś chętny?dawać mi tu kupca na poniedziałek!

992

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Przed świętami sprzedałem tuczniki po 5.40 + VAT, dziś po 5.15 + VAT  nie wiem czy dobrze bo nie miałem kogo dopytać o cenę na dzień dzisiejszy.

993

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Androl a możesz podzielić się tym gdzie sprzedajesz tucznika?Ja przed swiętami sprzedałem po 5.20 plus vat do Mławy.

994

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

cielaki mleczne od znajomego 650zł, 5 dni. Podejrzewam że 5 dych rabatu za łysinę wink

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

995

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

pszenica 720+vat
saletra 1300
mocznik 1490

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

996

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Pół litra wódki 2-3 zł brutto w góre...

mdw

997

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

androl napisał/a:

Przed świętami sprzedałem tuczniki po 5.40 + VAT, dziś po 5.15 + VAT  nie wiem czy dobrze bo nie miałem kogo dopytać o cenę na dzień dzisiejszy.

Ta cena na wbc czy na wagę żywą ?

998

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

yokoslaw napisał/a:

Pół litra wódki 2-3 zł brutto w góre...

na szczescie w sylwestra poznałem ukrainca i obiecał mi przywożic %

Rolnik z powołania:-)

999

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

sławek77 napisał/a:
androl napisał/a:

Przed świętami sprzedałem tuczniki po 5.40 + VAT, dziś po 5.15 + VAT  nie wiem czy dobrze bo nie miałem kogo dopytać o cenę na dzień dzisiejszy.

Ta cena na wbc czy na wagę żywą ?

Za wagę żywą, lokalna ubojnia w pobliżu Nasielska i jest to cena niższa od tej jaką bym dostał w poprzedniej ubojni z której wycofałem się w listopadzie. Dostawałem tam cenę naprawdę wysoką w porównaniu do innych ubojni jak i dużych zakładów, jednak z coraz bardziej wydłużającym się terminem płatności. Wysoka cena, długie terminy płatności + to że fakturę wystawiali kiedy chcieli, nigdy w momencie odbioru, były to niepokojące sygnały.  Powiedziałem sobie dość kilka  forteli wyrwałem kasę i grzecznie podziękowałem za współpracę.
A tak w ogóle to taką cenę jak dziś to miałem  już w 2000r

1,000

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

U mnie rolnicy z okolicy sprzedawali 30.12.2013 po 4.5 + vat a w tym roku cena podobno spadła hmm