1,961

Odp: GG FORUMOWE

Chyba   wystawię go na tablice i niech idzie w Polskę i niech dobrze służy innym

GG 16238418

1,962

Odp: GG FORUMOWE

Kamil2610 napisał/a:

Chyba   wystawię go na tablice i niech idzie w Polskę i niech dobrze służy innym

Czyli wał rurowy na przedni tuz to nie to.

1,963

Odp: GG FORUMOWE

ja  mam ciężki wał strunowy zrobiony na przedni tuz . Mój wał jest bardzo dobry na ziemie lżejsze mniej zwięzłe . bo na borowinie czy glinie takie jak ja mam  służy tylko do dogniecenie ziemi .

GG 16238418

1,964

Odp: GG FORUMOWE

a za ile byś go oddał w inne ręce?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,965

Odp: GG FORUMOWE

Pewnie za Tyle samo ile mnie wyniósł  plus  flaszka dobra smile

GG 16238418

1,966

Odp: GG FORUMOWE

Kamil wrzuć fotkę tego wału.

1,967 Ostatnio edytowany przez Kamil2610 (2014-01-19 01:04:12)

Odp: GG FORUMOWE

http://img39.imageshack.us/img39/8546/20120618033.jpg

Proszę Bardzo
A co do Ceny to 850 zł do lekkiej negocjacji  i niech idzie do nowego właściciela smile

GG 16238418

1,968

Odp: GG FORUMOWE

Masz trawę wykoszoną jak na Wembley!

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

1,969

Odp: GG FORUMOWE

jaką ma szerokość?

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

1,970

Odp: GG FORUMOWE

3 metry  robocze
a wszystko 3.15m

GG 16238418

1,971

Odp: GG FORUMOWE

Fenol napisał/a:

Masz trawę wykoszoną jak na Wembley!

U Mnie Fenol trawa na podwórku to podstawa  smile zielona i równo skoszona smile

GG 16238418

1,972

Odp: GG FORUMOWE

ja u siebie tez nie lubie jak mi pozarasta zielsko, przy takiej trawie jak na zdjeciu to az milo na podworko spojrzec smile

1,973

Odp: GG FORUMOWE

dobrze że choć troche jej macie. U mnie co się zazieleni to kurki już wiedzą co się z tym robi:)

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,974

Odp: GG FORUMOWE

U MNIE kurki są  zamknięte w wolierze i tam siedzą .

GG 16238418

1,975

Odp: GG FORUMOWE

chopoki czym dogrzać chlewnię? najtaniej wychodzi nagrzewnica gazowa ale czy to bezpieczne???

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,976

Odp: GG FORUMOWE

Piłeś? Nie pal!!
W ciągu tygodnia problem zimna sam zniknie.taki mamy klimat. Sie nie martw...

1,977

Odp: GG FORUMOWE

mam nagrzewnice gazową  do garażu   w drugim mam piec na drewno ...   ale to o nagrzewnicy ...  pali nie śmierdzi  jak na 14 kw to grzeje ładnie  butli aż tak szybko nie wciąga  i nie wybuchnie bo ma zabezpieczenie ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,978

Odp: GG FORUMOWE

Krzysiek napisał/a:

Piłeś? Nie pal!!
W ciągu tygodnia problem zimna sam zniknie.taki mamy klimat. Sie nie martw...

w związku z młodym rolnikiem muszę zaprosić do siebie weterynarię by wystawiła zaświadzenie że spełniam min. wymogi (taki mamy klimat), a że tuczernie mam jaką mam i woda mi zamarza w rurach (taki mamy klimat) to muszę coś na to poradzić.... Widziałem ostatnio w brico nagrzewnice 15kw za 300 z kawałkiem.
tylko czy to będzie dobry pomysł. butla gazu i otwarty ogień w miejscu gdzie słoma itp...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,979

Odp: GG FORUMOWE

a kto ci każe grzac jak oni będą ?  nagrzej przed ich przyjazdem wyłącz i zabierz do garażu czy gdzieś ... przyjdą będzie cieplo i bedzie ok pójdą a ty rób swoje

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,980

Odp: GG FORUMOWE

Bamreras  wziłąęś Młodego  rolnika  czy chcesz  starać sie o  niego   i ta komisja jest  od sparwdzenia  wymogów  . od kiedy ma ruszyć nabór jeżeli ma ruszyć w tym roku ??

GG 16238418