21

Odp: Olej silnikowy LOTUS i INNE OPINIE

Nie kupujcie oleju na litry ani rozlewnego w rozlewni które są praktycznie w każdym mieście tam z jednej beki kilka gatunków konfekcjonują, mam znajomego który kilkanaście lat w takiej rozlewni pracuje. Turdus jest pewny sam kilkanaście lat we wszystkich ciągnikach i kombajnie stosuje.

22

Odp: Olej silnikowy LOTUS i INNE OPINIE

Z beczki to jest dobre wino a nie rozlewany olej wink

23

Odp: Olej silnikowy LOTUS i INNE OPINIE

Przestańcie. Ja kupuje całą beczkę i nie narzekam na jakość. Nie ważne jest opakowanie. Ważna jest zawartość i jej pochodzenie. Jak dla mnie olej może być w worku byle nie przeciekał.

24

Odp: Olej silnikowy LOTUS i INNE OPINIE

Kilka lat temu olej rozlewany przez firmę Aj.. z Działdowa przyczynił się do zatarcia co najmniej kilku silników o których wiem , więc nie zawsze wiadomo co jest w opakowaniu . Ja kupuję w beczkach 60l. olej ale tylko za plombowany z lotosu .

25

Odp: Olej silnikowy LOTUS i INNE OPINIE

A ja przed chwilą kupiłem 120 litrów oleju silnikowego niepotwierdzonej proweniencji po 5 zeta za litr. Dostawca jak każdy inny tyle, że towar sprawdzony, fortschritty go przerobią na czarny dym i po kłopocie. big_smile

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

26

Odp: Olej silnikowy LOTUS i INNE OPINIE

Marku stary sprawdzony dostawca

27 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2013-03-28 10:33:18)

Odp: Olej silnikowy LOTUS i INNE OPINIE

Ja też głównie używam Lotosu i to generalnie tylko w dwóch odmianach, Turdus i Falco. W tym przypadku rodzimy rynek jest dla mnie najpewniejszy tym bardziej, że mam ten komfort i możliwość zakupu bezpośrednio z rafinerii, z pominięciem wszelkich pośredników i "rozlewników". Jakby ktoś był zainteresowany całymi oryginalnymi beczkami w konkurencyjnych cenach, nawet w porównaniu do hurtowni, to zapraszam... Mniejsze opakowania też jak najbardziej wchodzą w grę.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

28

Odp: Olej silnikowy LOTUS i INNE OPINIE

Ja płaciłem 230 zł za 2O litrów turdusa u siebie , a po ile jest u ciebie?

mdw

29

Odp: Olej silnikowy LOTUS i INNE OPINIE

Ja stosuję do wszystkich sprzętów Falco kupowane luzem w zeszłym roku płaciłem coś koło 9 zł za litr

30

Odp: Olej silnikowy LOTUS i INNE OPINIE

yokoslaw napisał/a:

Ja płaciłem 230 zł za 2O litrów turdusa u siebie , a po ile jest u ciebie?

To zależy od Twoich możliwości negocjacyjnych. Jak dobrze zagadasz, albo weźmiesz stosowną ilość, to będzie taniej smile

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

31

Odp: Olej silnikowy LOTUS i INNE OPINIE

Co to za olej wczoraj ojciec kupił do forszaja bo w sklepie przekonali http://www.oil-trans.pl/mobil-delvac-mx … -p-23.html

Rolnik z powołania:-)

32

Odp: Olej silnikowy LOTUS i INNE OPINIE

z najwyższej 'pułki'

33

Odp: Olej silnikowy LOTUS i INNE OPINIE

hehe z znajomy chciał mi na siłe pchnąć jakis petro kanada czy cos takiego i o tym mobilu mówił ze za rzadki

Rolnik z powołania:-)

34

Odp: Olej silnikowy LOTUS i INNE OPINIE

Ja ten sezon jeździłem na tym.  Olej jak olej.

35

Odp: Olej silnikowy LOTUS i INNE OPINIE

jak by tak popatrzeć na to wszystko z boku to na dobrą sprawę  wszystko można podrobić , zegarek, torebkę,olej a ja tam leje zwykły superol z beczki po 7zł, wymieniam co 150 mtg w ciągnikach i co sezon w kombajnie i nie cuduje bo po co... jak ma co paść to i tak padnie choć by nie wiem co...

36

Odp: Olej silnikowy LOTUS i INNE OPINIE

coś w tym jest

37

Odp: Olej silnikowy LOTUS i INNE OPINIE

Krzysiek napisał/a:

Ja ten sezon jeździłem na tym.  Olej jak olej.

to znaczy na mobilu czy petro canada?

Rolnik z powołania:-)

38

Odp: Olej silnikowy LOTUS i INNE OPINIE

Na mobilu

39

Odp: Olej silnikowy LOTUS i INNE OPINIE

Delvac'ki to bardzo dobre oleje. Nie będzie problemu jeżeli tylko olej będzie tym olejem, za który się płaci, a nie jakąś bliżej niezidentyfikowaną substancją oleistą.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.