2,001 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2014-01-27 22:05:09)

Odp: GG FORUMOWE

Do 5 tys opłacało by sie wziąśc.Ale to chyba ta licytacja http://www.licytacje.komornik.pl/Notice/Details/112875 i tu jest za sztukę 3 tys

mdw

2,002

Odp: GG FORUMOWE

Przyczepa jaka tania.Tylko jakoś zawsze mam zahamowanie do typu rzeczy.

2,003 Ostatnio edytowany przez bamreras (2014-01-28 10:19:00)

Odp: GG FORUMOWE

dziś innych licytują, kiedyś może któremu z nas noga się powinie. Nikt nie będzie miał skrupułów i rozgrabią każdego majątek jak trzeba będzie. Jak będzie się patrzyć co wypada a co nie, to nie zdąży się człowiek obejrzeć i już go hieny dopadną....
Kiedyś miałem też opory przed takimi "niemoralnymi" sposobami "bogacenia  się". Dziś już nie mam ich...
Bym miał bliżej to bym jak wojtas po to pojechał i wszystko licytował.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

2,004

Odp: GG FORUMOWE

Panowie  masakra ... juz 2 przetarg gdzie się usmiałem jak nigdy ...
z licytacji przyczepy .... fakt przerobiona na wywrotke ... niechlujnie   praktycznie sama rama reszte to złom .... cena 5000 plus vat
licytowany  Fortschritty  sprzedał przed komornikiem grozi mu  3 lata więzienie ... chyba o tym nie wiedział ... teraz jego problem ...

nie wiem co siędzieje ... ale nowy jd na podwórku  pług agregat  do tego NH wszystko wielkie ... chata ....znaczy totalna rudera ....
kredytów szkoda gadac ... a teraz licytują ?  czyja to wina ? jego samego ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2,005

Odp: GG FORUMOWE

Opowiedz jak to wszystko przebiega? Jeszcze nigdy nie byłe a jestem ciekaw.

2,006 Ostatnio edytowany przez diablo-31 (2014-01-28 14:08:32)

Odp: GG FORUMOWE

Ja na jesień byłem na licytacji pewnego cwaniaczka ze śląska, przyjechał na dolny śląsk, kupił od gościa żwirownie zatrudnił ludzi do biura do wydobywania i załadunku urobku, kasę zrobił ***....ą (jak budowali A4,S8 itp) tylko zapomniał płacić zusy, podatki, opłaty eksploat, a na koniec wypłat itp. przyjeżdżając na żwirownie to załamuje ręce i mówi że mu nie płacą za urobek i tak cały czas.
Co do licytacji to jest jedyna instytucja gdzie jeżeli nie kupisz to wadium ci nie przepada!!!
i dlatego dużo jest pseudo kupujących-dajesz działkę do podziału a my nie licytujemy-

2,007

Odp: GG FORUMOWE

Takich ludzi nie trawię, nie zamierzam nigdy w ten sposób zarobić grosza bo tak samo nie chciałbym komuś płacić...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,008

Odp: GG FORUMOWE

"Pieniądze to nie fszysko , ale fszystko bez pieniedzy to ..."

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

2,009

Odp: GG FORUMOWE

no jak to moze wyglądać ... albo komornik zabiera maszyny do siebie na plac lub opieczentuje u kogoś na podwórku i tam odbywa się licytacja .... 

licytacja wyglada tak że np jest na godzinę 11 to masz czas od 10 godziny oglądnąć sprzęt  więc jedziesz oglądasz i  decydujesz czy  sie bawisz w to czy nie ...
przyjeżdża komornik lub jakiś przedstawiciel  wyjmuje wielką księge  tłumaczy jak to wygląda ... 
są dostępne 2 przetargi , jeden kopertowy (piszesz imie nazwisko dane z dowodu i kwote na jaką wyceniasz maszynę ale nie mniejsza niż cene wywoławcza ) (wadium przez  aukcją wpłacasz na konto lub tak jak dziś do koperty i do rączki komornika )
10% wartości ceny wywoławczej
itp ... poczytaj  sobie  w necie jak to wyglada ... proste ...  pojedż na jakąś aukcje  jako sztuczny tłum a zobaczysz o co biega ...
czasami można zarobić coś nie kupując niczego ....   napaleńcy płaca  innym by nie przystępowali

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2,010

Odp: GG FORUMOWE

Czytałem jak to wygląda wcześniej, ale nieraz inaczej jest w rzeczywistości. Ceny wywoławcze nieraz są naprawdę śmieszne. Co komornik zlicytuje to nieraz nie ma się co dziwić, że dłużnik nie może się z kredytu wylizać, bo wszystko rozsprzedane za grosze.

2,011

Odp: GG FORUMOWE

http://moto.onet.pl/raporty/ustawiane-l … gami/23gwq

2,012

Odp: GG FORUMOWE

Potrzebuje program d[agnostyki samochodów marki audi seat vw skoda potrzebny mi do odczytu błedów posiada ktoś takowy a moze jaki polecacie

2,013 Ostatnio edytowany przez diablo-31 (2014-01-28 23:50:13)

Odp: GG FORUMOWE

Koledzy ku przestrodze, jeżeli będziecie kupować ciągnik, przyczepę  lub auto sprawdźcie w wydziale komunikacji czy niema zajęcia komorniczego bo teraz nie wbijają zajęcia do dowodu rejestracyjnego tylko zastrzegają w wydziale kom.
Mój kolega kupił okazję C-360 za 7tyś , sprzedający namówił go żeby w umowie napisać 900zł bo ciągnik niby do kapitalki łyse opony i jeszcze zwolnienie z skarbówki i tak zrobił, pojechał zarejestrować a tu pani grzecznie w jego obecności powiadamia komornika, komornik też grzecznie pyta czy wyda komornikowi ciągnik czy ma wzywać policję, kolega dowiedział się co mu grozi też grzecznie oddał ciągnik a jeżeli chce odzyskać pieniądze to przez sprawę cywilną , sprzedający ma 7tyś, komornik ma ciągnik a koleś czeka na żniwa żeby mu skosić trochę pszenicy.
Ps. finał tej sprawy był taki ojciec za syna uregulował alimenty, komornik wstrzymał egzekucję a koleś coś tam dołożył i ma ursusa.

2,014

Odp: GG FORUMOWE

Potrzebuje program d[agnostyki samochodów marki audi seat vw skoda potrzebny mi do odczytu błedów posiada ktoś takowy a moze jaki polecacie

2,015

Odp: GG FORUMOWE

Witam po dłuższej nieobecności na forum spowodowanej najpierw awarią kompa potem brakiem neta wink Pamięta mnie ktoś jeszcze ? big_smile

2,016 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2014-01-29 10:56:02)

Odp: GG FORUMOWE

Krzychu witaj pewnie że brakowało mam nadzieję że tym razem na dłużej.Brakowało najbardziej awatara.;)

2,017

Odp: GG FORUMOWE

Krzychu czy to naprawdę Ty :kiss: smile

2,018

Odp: GG FORUMOWE

we własnej osobie ja big_smile

2,019

Odp: GG FORUMOWE

Nawet kiedyś mówiliśmy o Tobie gdzie się podziewasz big_smile Faktem jest że sporo osób które są kamieniem węgielnym tego forum już tu nie zagląda, szkoda bo poczytać co niektórych można było jednym tchem. Pozdro i dobrze że wróciłeś smile

2,020 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2014-01-29 11:53:35)

Odp: GG FORUMOWE

brakowało ciebie tu,witaj

mdw