1,161

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

ja juz mam umowe podpisana tez bez ceny minimalnej, ale tez bez kar za nie wywiazanie sie. w zeszłym roku ci co mieli umoew dostali chyba 20zł na tonie wiecej, więc teraz tez podpisałem

Rolnik z powołania:-)

1,162

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

A jak do nich nie sprzedaż to będziesz mieć jakąś karę czy nic? U nas bez ceny ale można w sumie sprzedawać gdzie się chce, a gra chodzi o te właśnie 20 złotych do tony.

1,163

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Nie ma żadnej kary

Rolnik z powołania:-)

1,164

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Zobaczcie to http://www.farmer.pl/fakty/rynki-wschod … 49270.html

1,165

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

No to jeszcze 2 tygodnie i im przejdzie.
Pytanie czy odzyskamy rynek.....

1,166

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Zależy od tego ile medali jeszcze zdobędziemy na olimpiadzie wink

1,167

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

he he.. zboże hu..wo płaci? Rzepak hu..wo płaci? Świnki i bydełko w dół?  to kto chce Ukrainę w UE łapka w górę? Ku..wa łapy jak najdalej od tematu. Traktować jak ruska a nie jak swojego.  Chcą do UE to niech sami na to zasłużą. Pomogli w latach  80' nam? pomogli wdrapać się do UE? Pomogą jak rusek oj oj nam zrobi? Pie...lić ich na całej lini. Niech sami się męczą. Brudy niech piorą w swoim domu a nie po kątach u sąsiadów.
Jeszcze trochę a temat polska - ukraina, ukraina - polska, rusek - ukraina, rusek - polska da nam po kości tak że długo popamiętamy. Ja puki co dzięki polityce pro ukraińskiej jestem małe 500zł w pelcy. ile jeszcze się okaże. W skali kraju myślę że to kilka ładnych milionów straciliśmy pchając się tam....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,168

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

http://www.youtube.com/watch?v=LeddE0lTIi0

1,169

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

bamreras napisał/a:

he he.. zboże hu..wo płaci? Rzepak hu..wo płaci? Świnki i bydełko w dół?  to kto chce Ukrainę w UE łapka w górę? Ku..wa łapy jak najdalej od tematu. Traktować jak ruska a nie jak swojego.  Chcą do UE to niech sami na to zasłużą. Pomogli w latach  80' nam? pomogli wdrapać się do UE? Pomogą jak rusek oj oj nam zrobi? Pie...lić ich na całej lini. Niech sami się męczą. Brudy niech piorą w swoim domu a nie po kątach u sąsiadów.
Jeszcze trochę a temat polska - ukraina, ukraina - polska, rusek - ukraina, rusek - polska da nam po kości tak że długo popamiętamy. Ja puki co dzięki polityce pro ukraińskiej jestem małe 500zł w pelcy. ile jeszcze się okaże. W skali kraju myślę że to kilka ładnych milionów straciliśmy pchając się tam....

bamreras masz racje ,a zobaczcie że zachód jakoś na Ukrajne się nie pcha tylko patrzą zboku i naszych głupków podpuszczają i się śmieją jak nam Putin kórek podkręca ino patrzeć jak swoje mięsiwo będą pchać

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

1,170

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Złapałem na ukrainie kapcia w T4, ukrainiec parę razy stuknął młotkiem i napompował powietrza mówi stówa pytam hrywien? nie zlotówek....

1,171

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

olać ukraińców niech sie wytną banderowcy pier**l.po co nam oni w unii potrzebni!!

1,172

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ukraina to przysłowiowy gwóźdź do trumny którą jest handel z Rosją . A wystarczyło by się zająć polityką wewnętrzną i problemami gospodarki polskiej .Ja mam w każdej  okolicznej wsi przykład takiego gospodarza co sam nie potrafi o obejście, maszyny ,ziemię i zwierzęta zadbać ale każdemu rady daje takie jak by był alfą i omegą . Dlatego Rząd rękoma  robotę niech na swoim podwórku robi  a nie doradza sąsiadom jak mają gospodarować .

1,173

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Cennik skupu u Stokłosy ze wtorku na tuczniki :
Waga żywa I klasa - 4,30
WBC
S - 5,9
E - 5,8
U - 5,5
R - 5,3

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,174

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

To Stokłosa też nieźle kroi rolników. Ja wczoraj dostałem 4,7 + vat ale ten mój odbiorca mówi że taką cenę w tym tygodniu to mi trzeciemu dał a większości też 4,3

1,175

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ale komu Wy mówicie o tej polityce zagranicznej??
Ech... rzygać  sie chce ....
Przeciętny oracz i zjadacz chleba wie lepiej jak wyglądać powinna wygladać nasza polityka zagraniczna od naszych "polityków". Trzeba im zrobić drugą Ukrainę...

1,176

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

androl no właśnie nie płaci za dobrze ale wszystko odstawiam na wbc i mięsność mam tak że połowa to S a druga połowa to E, wiadomo coś tam U i jakaś R też się trafi sporadycznie. Jedno co jest dobre to to że nie oszukują na mięsności. Czasem słyszę że jakieś tam skupy w okolicy dobrą cenę mają za wagę żywą tylko właśnie te ich wagi... Jak kupiliśmy sobie elektroniczną to przy pierwszej sprzedaży byków się spłaciła, pierwsze trzy dobrze ważyły ale na czwartym już 90 kg chcieli orżnąć!!!

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,177

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Wczoraj u nas na żywą dawali 3,90 . Normalnie nędza.  A ojciec byl zapytać o pszenice to 73 +vat ale dopiero beda skupywac na początku marca . .

1,178

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

A nie wiesz czemu dopiero od marca?

1,179

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ceny są bardzo słabe kolega sprzedał dwa dni temu do ełku na wbc to srednio wyszły mu 4,62 netto za żywą wagę jak sobie przeliczył ale od poniedziałku już cena 10 gr w dół.Macie zupełną rację gdyby nasz kochany rząd nie odzywał się w sprawie Ukrainy to pomór by ruskim wogóle nie przeszkadzał jak do tej pory.

1,180

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ceny zbóż lecą w dół, u nas pszenica nawet 680zł netto

mdw