581

Odp: Ręcę opadają.

Kociurscy są ok ale na Ukrainie

582 Ostatnio edytowany przez farmer1 (2014-02-26 20:43:53)

Odp: Ręcę opadają.

Pajej napisał/a:

Sławek zgadzam się z Toba ale nie do końca, dopłaty z załozenia sa dobre tylko zasady ich przydzialania złe. do dawna powtarzam ze dopłaty powinny byc do produkcji, a nie do powierzchni, tylko nikt mnie nie chce słuchac

Ja też jestem za tym aby dopłaty były od produkcji ziemia by była zadbana i uprawiali by ją rolnicy a nie ludzie z Wiejskiej , no i oczywiście dzierżawe można by było wźąść na normalnych zasadach

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

583

Odp: Ręcę opadają.

Wydaje mi się że to i tak zbyt wiele nie zmieni jak będą do produkcji nawet.

mdw

584

Odp: Ręcę opadają.

yokoslaw napisał/a:

Wydaje mi się że to i tak zbyt wiele nie zmieni jak będą do produkcji nawet.

zmieniło by się dużo bo żeby otrzymać dopłaty musiał byś okazać faktóry sprzedarzy np.zboża a pseudo rolnicy niemają czym się okazać i brak dopłat

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

585

Odp: Ręcę opadają.

No tak , ale i tak byś musial oddać tą kase od kogo dzierżawisz tą pole bo znajdą się tacy a znajdą sie co oddadzą żeby to uprawiać, a w tej chwili jest to prostszy system, a z fakturami to ja nie bardzo widzę, bo można handlować powietrzem a na fakturze może być pszenica.

mdw

586

Odp: Ręcę opadają.

yoko tak ale odprowadzi tylko vat od tej faktóry a reszta to czysty zysk i pranie kasy. Masz kogoś znajomego co ma firmę porozmawiaj jak rozliczają się z  FV jak kwitnie handel FV to rozmowa nie na forum.

587

Odp: Ręcę opadają.

trochę z innej beczki=>obejrzyjcie sobie oferty na stronce http://www.plant-imports.com/sub_category.php?id=25

jak już zapalicie się i rozmarzycie który bierzecie, to spokojnie walnijcie browara i uwierzcie, że bajek nie ma. Firma ściema na zasadzie zapłać zaliczkę, my znajdziemy maszynę...... najważniejsze zaliczka, a potem klient niech spada prostować banany...
Znajomy sprawdził u angoli. Fajnie pomarzyć.

588

Odp: Ręcę opadają.

Dobre za taką kasę to chyba każdego na tym forum stać było na wymianę na nowszy model.

589

Odp: Ręcę opadają.

nie możliwe te ceny ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

590

Odp: Ręcę opadają.

Rok temu na przetargu ceny wywoławcze wahały się w granicach 18-25 tys zł. Teraz sprzedają resztę ziemi i ceny wywoławcze wynoszą 45-65 tys. zł. Ciekawe czy znajdą się chętni ...

591

Odp: Ręcę opadają.

Facet z okolicy właśnie w taki sposób stracił ponad 20 kzł dał tym oszustom zaliczke na ciągnik, sprawa sie ciągnie z rok ale szanse żadne na złapanie bandytów.....

Brat tak felgi kupił tzn. na tablicy ogłoszenie się pojawiło- felgi Rota zdjęcia opis itd. cena zachęcająca ale nie ąż tak znacząco niska... kilka meili do kolesia rozmowa tel. wszystko wydaje się ok. Młody wpłaca kase 1200zł i następnego dnia cisza, żadnego kontaktu wszystkie ogłoszenia pousuwane. Tydzień czasu próbował się skontaktować i nic....
Pojechał na policje zgłosił sprawe pokazał meile wyciągi z konta itd....i powiem Wam że jednak komputerowców mamy dobrych w policji bo po 3 miesiącach wytropili skurnola w Wołominie, zapuszkowali i zatrzymali spore mienie.....tylko czy młody odzyska kase to nie wiadomo....

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

592

Odp: Ręcę opadają.

i pod tym względem allegro jest lepsze od tablicy bo allegro wypłaca poszkodowanym utraconą sumę. Warunek to zgłoszenie sprawy na policję i złożenie do allegro informacji o oszustwie, dołączenie zawiadomienia z policji, przelewu bankowego. Ciągnie się to ok 2 miesięcy ale kasę można odzyskać - przerabiałem to. Kupiłem dziecku ślizgawkę za bodajże 500 zł. Po wpłaceniu kasy zbywanie że już wysyłają, że jutro, że za 2 dni. Młoda dziewczyna (notabene właścicielka gospodarstwa) oszukała w ten sposób prawie 750 osób z czego większość zgłosiła sprawę na policję. Zatrzymali ją i pod sąd. Z dokumentów z rozprawy jakie do mnie przyszły w procesie poszkodowanych było właśnie koło 750 osób - co najlepsze każda osoba wymieniona z imienia, nazwiska i adresu zamieszkania. Dostała w zawiasach i na tym się skończyło.

gg 5118068

593

Odp: Ręcę opadają.

Ja straciłem zaufanie do policji po tym jak oni potraktowali ojca. Przyszedł list niby od komornika ze firma z której ma internet ma długi i zeby zapłate za internet przesylac na podane konto a nie do firmy. sprawa wydaje sie podejrzana, bo normalnie to komornik wchodzi na konto. Ojciec poszedł na policje zeby sprawdzili czy podany nr konta rzeczywiscie nalerzy do komornika to policja mu powiedziała ze jak przyniesie z sadu zaswiadczenie ze pieczatka komornika jest fałszywa to wtedy zajma sie sprawa. Chory kraj!!!

Rolnik z powołania:-)

594

Odp: Ręcę opadają.

Tablica to noe serwis aukcyjny, tylko ogłoszniowy. Nie klikasz kup teraz tylko dzwonisz, ugadujesz się i kase dajesz dopiero jak masz przedmiot przed sobą, ewentualnie dajesz go wysłać za pobraniem.
Na tablicy jest napisane jak należy i jak nie należy kupować z tablicy. Jest to taki sam serwis ja gratka, anonse, otomoto itp. Allegro dała naczasadzie sklepu internetowego. Jak ktoś się daje wyr...ać wpłacając zaliczki czy kasę w przód za dany przedmiot to tylko i wyłącznie jego wina.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

595

Odp: Ręcę opadają.

Papej
Jak ja bym coś takiego dostał to dopóki miałbym internet płaciłbym na konto dostawcy.

596 Ostatnio edytowany przez ojanusz (2014-02-27 22:06:09)

Odp: Ręcę opadają.

Koledzy poszukiwany jest ten ciągnik złodzieje skaleczyli mojego kolegę.

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8bf494e7a33a.jpg

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

597

Odp: Ręcę opadają.

Ja zawsze biorę przesyłki za pobraniem, co prawda jest to drożej ale za to pewne bo otwieram przy kurierze i wiem co mam no chyba że to znajomy wysyła to czasem i kasa i towar są w drodze w jednym czasie no ale to już inna bajka.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

598

Odp: Ręcę opadają.

To pewnie kradziezr na zamówienie , w moich okolicach ostatnio rozbili szajke złodzieji ciągników.

mdw

599

Odp: Ręcę opadają.

koledzy sasiadowi zdechl ciagnik  (ursus 3p) na polu i juz za pieruna nie chce odpalic kreci kreci i nie zalapie, paliwo jest, pompa podaje jak sie odkrecilo przewody paliwowe do wtryskow czyzby wtryski zaczely lac ?? z komina nie leci dym jak kreci wiec cos z paliwem musi byc tak przypuszczam

600 Ostatnio edytowany przez androl (2014-02-28 17:25:51)

Odp: Ręcę opadają.

Raczej się zapiekły niż leją, znajomy miał tak w zetorze 6 ledwie do podwórka doczłapał.