621

Odp: Ręcę opadają.

Żona przed chwilą dzwoniła z Warszawy że sprawdzili rozrusznik pobadali i odesłali do domu , szwagier wygląda  jak śmierć na chorągwi a do szpitala nie chce i chyba jałówka będzie się cielić a ja praktycznie sam.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

622

Odp: Ręcę opadają.

Spoko Paweł dasz radę tylko bez paniki, lekarze niech robią swoje a ty swoje, Jałówka się ocieli, klamota naprawisz bo to standard w naszej branży, a przecież dzisiaj 13 to czego się spodziewałeś...

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

623

Odp: Ręcę opadają.

Orzesz kur.. , faktycznie dziś 13 , z tego zamieszania dopiero się jorgnąłem , dzięki Marek.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

624

Odp: Ręcę opadają.

Paweł mam dużo części do skrzyni do ursusów które prawde mówiąc mi zawadzają to jak coś to wal śmiało...

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

625

Odp: Ręcę opadają.

Bendek a do siewnika fiona?

626

Odp: Ręcę opadają.

ale co konkretnie?

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

627

Odp: Ręcę opadają.

Bendek później usuniemy żeby nie śmiecić.... Potrzebuję tulejki na wałki skrzyni, kompletne środek i oprawka, i przesuwkę co się biegi wysiewu zmienia. Kilka lejek też przydałoby się.

628 Ostatnio edytowany przez Bendek (2014-03-15 08:22:59)

Odp: Ręcę opadają.

Nie pomogę niestety, chyba że ma lejki metalowe to coś by może spasował...


A żeby było w temacie to mnie konkretnie połamało.. korzonki czy cuś ale z siewem sie wyrobiłem przed deszczem... smile

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

629

Odp: Ręcę opadają.

To i ja się podzielę trochę swoimi kłopotami.... Żonka już od 1.5 tygodnia w szpitalu i jeszcze z tydzień musi leżeć ja sam zostałem z dzieckiem a wszystko trzeba zrobić. Na szczęście że wiele na wiosnę nie mam do siewu. Miałem do kupienia kilka siedlisk i albo się ludzie rozmyślili albo ceny takie że czapka z głowy spada. Dodatkowo chcą podkupywać i cenę podbijać i człowiek aby sobie nerwy szarpie.

630

Odp: Ręcę opadają.

Grzegorz89 napisał/a:

Bendek później usuniemy żeby nie śmiecić.... Potrzebuję tulejki na wałki skrzyni, kompletne środek i oprawka, i przesuwkę co się biegi wysiewu zmienia. Kilka lejek też przydałoby się.

Grzegorz jak potrzebujesz tulejki to moge ci załatwić ,ta bez zatrzasków 30zł,z zatrzaskami35zł piasta do tulejek 49zł przewody wysiewające są drogie ok.150zł ,sprubuj zaadaptować od poznaniaka.A żeby nawiązać do tematu to wczoraj jak siałem owies przy takiej suszy zaliczyłem pierwszą wtope prawie dwie godziny forsza wydobywałem.

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

631

Odp: Ręcę opadają.

Ja bym wczoraj w nocy gościa ciągnikiem rozjechał dobrze że chamólce brzytewki i metr przed nim wychamowałem,dobrze że miał chociaż tważ białą to go w ostatniej chfili zauważyłem bo murzyna bym na bank rozjechał

632

Odp: Ręcę opadają.

Z racji że nie lubisz czy nie widziałbyś? big_smile

633 Ostatnio edytowany przez androl (2014-03-16 08:41:07)

Odp: Ręcę opadają.

Kilkanaście lat temu małolaci przejechali maluchem przez opoja na szosie, nie wiedzieli przez co przejechali więc wycofali, przyjrzeli się i znowu do przodu. Opój jak pił tak nadał pije .

634

Odp: Ręcę opadają.

U nas tez takiego przejechali i żyje, oni są nie zniszzalni, potrafią po dwa tygodnie nic nie jeść.

mdw

635

Odp: Ręcę opadają.

Ale płyny na pewno przyjmują wink

636

Odp: Ręcę opadają.

znajomego zula 330 tylnim kołem przejechal inny zul. normalny człowiek na pewno miałby problem z powrotem do zdrowia, a ten po miesiacu wrocił do pracy, a do picia zaraz po wyjsciu ze szpitala, a był tam kilka dni

Rolnik z powołania:-)

637

Odp: Ręcę opadają.

i z tym tu sie panowie zgadzam taki typ nie je z 2 tygodnie sra ze sie tak brzydko wyraze juz krwia a dalej ciagle przyklad z mojej wioski  kiedys wracalem z opryskow rzepaku o 1 w nocy   tylko gumowce wystawaly na droge  bo zdrzemnelo mu sie na poboczy jak bym nie zaowazyl to juz mial by po nogach  bo po 385 z zawieszonym pilmetem  na dupie niewiele by zostalo do skladania. hmm

http://www.fotoload.pl/123aa36/0da6cca167e5001fc0cd2b03b436c34116164_min.jpg

638 Ostatnio edytowany przez sawek.1990 (2014-03-16 13:29:30)

Odp: Ręcę opadają.

Takie żule niby przeżywają wszystko ale umierają dość młodo w domu, ja miałem 2 sąsiadów, jedn to pług by mógł ciągnąć zamiast konia a drugi budowlaniec. Oboje zostali znalezieni w domu przez matkę, i tak się to kończy.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

639

Odp: Ręcę opadają.

Wioskę dalej gościu kilka lata starszy ode mnie się napił i też spał w rowie że nogi na asfalt wystawały i dwa duże fiaty mu po nich przejechały. Trochę kulawy ale doszedł do domu, głupi ma jednak szczęście

E 516 na części
Telefon 695 076 269

640

Odp: Ręcę opadają.

JAk piszesz o swoich sąsiadach to mi zaraz sie przypomina amelinium wink