701

Odp: Ręcę opadają.

Pożyczyłem dziś przyczepe D-47 kuzynowi bo chciał sobie żwiru przywieść,nasypał z czubem i stwierdził ze wywróci do tyłu i dolna rama tego nie wytrzymała,jestem taki wku....ony bo kilka lat temu wyremontowałem ją,wszystko było sprawne,wie może ktoś o takiej ramie na sprzedasz?

702 Ostatnio edytowany przez androl (2014-04-02 22:15:33)

Odp: Ręcę opadają.

Marczi80 to Ty się martwisz o remont ? kilka lat temu znajomy pogiął mi sztywną, topolą która miała mieć 1 m średnicy a faktycznie miała 1,5 m. Podjechałem do niego obejrzałem podpowiedziałem co i jak zrobić no i że potrzebna mi będzie za 3 tyg.

703

Odp: Ręcę opadają.

Mocno poszła ? Bo też swoją prostowałem i trochę się blacha pofalowała ale opuszcza się na cacy. W dodatku na jesieni zmieniałem opony a wczoraj słysze że coś piszczy, idę a tam powietrze na całego koło wentyla ucieka. A sam opony nie zdejmę bo od widlaka mam założone...

704

Odp: Ręcę opadają.

Ja się nie martwie o remont pytam bo może ktoś by miał lub wiedział o czymś takim,to jest jego sprawa co on z tym teraz zrobi,ramy nie da sie wyprostować za bardzo się przegieła no i nie wiadoma czy góra na tym nie ucierpiała.

705

Odp: Ręcę opadają.

Marczi wpadnij do mnie a zobaczysz jak wygięła mi się rama też przy wywracaniu zboża do tyłu ,ale ja to  wytnę tylny i przedni wózek a ramę zrobię ceownika 240 i powinno być git ps. będzie się trzeba do będzymina podjechać po materiał wink

706

Odp: Ręcę opadają.

koseś wiedziałem że ty sobie z takim problemem sobie poradzisz,ale teraz to tak sobie mysle ze gość powinien ją kupic oddemnie,wybiore sie do ciebie tomku kiedyś w niedziele jak nie bedziesz zajety.

707

Odp: Ręcę opadają.

Wal jak w dym, drzwi mam zawsze otwarte a szczególnie w niedzielę .

708

Odp: Ręcę opadają.

Walnoł mi dzisiaj bojler kupiony póltara roku temu w castoramie przesiałem paragon jest szansa ze uznaja gwarancje? mam opakowanie

mdw

709

Odp: Ręcę opadają.

zapomnij

710

Odp: Ręcę opadają.

Gdzie kupujecie żarówki .. ? bo wszystkie które wymieniłem przez ostatnie 2 miesiące nie wytrzymały 2 tygodni ...

711

Odp: Ręcę opadają.

żarówki... weź nie przypominaj....  i niech nikt nie pisze o diodach.....
Krew mnie zalewa jak mam cokolwiek kupować. Jak kupiłem pierwszą energooszczędną w ikea to było z 13 lat temu to świeciła przez 5 lat. Te dzisiejsze wytrzymuja rok. Halogeny bez komentarza. Diody drogo ciemno i też się sypią. Wrócę do świeczki.... 
A poważnie to gdzie się da wkładam tradycyjne świetlówki rurowe.
I nie ważne gdzie kupisz wszędzie to samo g.....

712

Odp: Ręcę opadają.

yokoslaw jeśli płaciłeś kartą to możesz próbować jak gotówką to nic z tym nie zrobisz.

713

Odp: Ręcę opadają.

nie no dupa,kupiłem nowy dzisiaj

mdw

714

Odp: Ręcę opadają.

Co di żarówek mam ledy 4'5 waty barwa ciepła jestem zadowolony 2 lata zero problemu

715

Odp: Ręcę opadają.

Od ponad 3 lat mam w domu 50 sztuk diodowych jak i SMD i zero problemu jak będzie dalej zobaczymy.

716

Odp: Ręcę opadają.

No właśnie dopóki były te sprzed powiedzmy roku były ok, teraz byle gdzie przepala się po 2 tygodniach ...

717

Odp: Ręcę opadają.

Mysłałem ze tylko ja tak mam, no i jaka cena po 10 zł za sztuke

mdw

718

Odp: Ręcę opadają.

Co wy kupujecie ja ma w połowie domu od 2 lat jedna się przepaliła raczej połowa diody zgasła zawiozłem do hurtowni elektrycznej tam gdzie kupiłem dał mi inna z półki bez żadnego problemu  i wszystko świeci tyle tylko że ja płaciłem po 18-20 zł. za sztukę.

719

Odp: Ręcę opadają.

Bogatemu wolno tongue

mdw

720

Odp: Ręcę opadają.

Ledówki i energooszczędne padają od skoków napięcia. Ja w styczniu kupiłem 3 ledówki na próbę. Na razie świecą. Mam jedną Energooszczędną żarówkę co świeci już z 9 lat.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....