741

Odp: Ręcę opadają.

Jak ma Ci sprzęt jeszcze posłużyć, to jak chłodnica miedziana to wymontuj i lutuj, specyfiki są dobre,ale na krótko i poza tym zasyfiają układ...

742

Odp: Ręcę opadają.

Jak masz dojście, to oczyść, odtłuść, nagrzej wszystko i zalej cyną będzie najsolidniejsze rozwiązanie. Wszystkie te specyfiki dobre jak chcesz sprzedać, a nie pracować.

743

Odp: Ręcę opadają.

W planach jest kupno nowej chłodnicy(może za 1400pln sie uda,ponoć jeszcze DDR-owska) ale na razie chciałbym to żyto obskoczyć a potem dopiero wymiana.

744

Odp: Ręcę opadają.

Pozwolę sobie zaprezentować odmienną opinię w temacie tych specyfików. Jeżeli dobrze liczę to będzie już 12 lat, jak zaczęła mi w bizonie gdzieś po środku cieknąć chłodnica. Zastosowałem jakiś wtedy dostępny preparat w płynie i tak trzyma do tej pory.

745

Odp: Ręcę opadają.

androl - jakaś nazwa?

746

Odp: Ręcę opadają.

Niestety to było tyle lat temu. Moja jedyna styczność z tymi specyfikami i pełen sukces. Chyba gorszych obecnie nie robią.

747

Odp: Ręcę opadają.

Ja mam już z 5 lat przyklejony zaworek spustowy w c-330 i nie ma żadnych problemów, oczywiście klejem epoksydowym.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

748

Odp: Ręcę opadają.

Uszczelniacz do chłodnic proszek lub płyn z firmy K2 pomaga

749

Odp: Ręcę opadają.

goldenarts napisał/a:
borys23455 napisał/a:

cuda,cuda się dzieją

W końcu Święta, co nie? big_smile

JP2, MP3 i MPG4 za tym stoją.... wink

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

750

Odp: Ręcę opadają.

Wyjmij chłodnice i do naprawy komuś zawieś jak sam nie wesz jak podejść, specyfiki sobie daruj.

mdw

751

Odp: Ręcę opadają.

naprawa miedzianej chłodnicy to bajka. zawożenie do zakładu nie ma sensu. Jak jest co naprawiać to kup lutownicę cynę i płyn do lutowania czyscisz lutujesz.
Tylko zawsze masz niepewność czy to wytrzyma. W tym celu jedną dziurę zatykasz workiem foliowym np z opakowania nowego TV - zaciskasz go opaską do węży. A w drugą dziurę ładujesz powietrze pod cisnieniem tak długo aż worek pęknie.  jak nie kupowałeś TV to możesz użyć zużytej gumy aczkolwiek ona szybciej pęka... wink
Ja tak robiłem w 323 i w civicu sprawdziło się.

752

Odp: Ręcę opadają.

Jednak będzie wymiana chłodnicy. Obejrzałem dokładnie i doszedłem do wniosku że szkoda silnika na kombinowanie,bo jak przypadkiem się rozszczelni a ja nie zdążę spojrzeć na wskaźnik temperatury do d..a blada będzie.

753 Ostatnio edytowany przez marcin (2014-04-23 22:03:05)

Odp: Ręcę opadają.

Witam panowie porzyczyłem opryskiwacz ciągany 4000 litr i mam problem bo ma trzy hydrauliczne wejscia ja w 1634 mam 2 i jedno zlewowe jak to podłaczyć zeby grało dodadkowe wejście z rozdzielacza nie wiem czy zrobić coś takiego mam taki zawór który rozdziela na dwie strony czy mozna zakrecam go na jednym złączu otwieram lance przesterowuje zawór lance rozłozone czyli trzyma olej idzie do opuszcania belki nie wiem czy jasno napisałem czy łatwiej  by było do f303 dożucić 3 sekcje i by grało bo takową posiadam cały pion

754

Odp: Ręcę opadają.

Marcin ja mam tak zrobione w zetorze 7211 jak opisałeś powyżej z zaworem rozdzielajęcym i jeżdze już 4 lata i jest ok. mankamentem jest tylko to że trzeba się wychylić przez tylną szybe aby przesterować ,a rozdzielacz założyłem zaraz wtyczką przewodu aby łatwiej obsługiwać zawor

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

755

Odp: Ręcę opadają.

Pojechałem wczoraj 8km od domu na najdalsze pola z opryskiem i przyszła burza. Cały dzień wytrzymało, tylko kiedy chciałem pryskać to pada. Ogólnie kiepsko mi w tym roku to pryskanie idzie...

756

Odp: Ręcę opadają.

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Ja w 30 km na 3 kołach zrobiłem. Tylko wyjechałem z domu i od razu kapeć.. tak bywa. O dziwo w tym roku mam zabiegi porobione w terminach. Nie można się podłamywać i za bardzo przejmować - zdrowie najważniejsze a reszta przyjdzie sama :_).

757

Odp: Ręcę opadają.

U nas n wyżynie w tym roku wyjątkowo wieje. Zawsze są wiatry, ale w tym szczególnie utrudniają oprysk.

758 Ostatnio edytowany przez Grzrzesiek (2014-04-24 14:03:07)

Odp: Ręcę opadają.

Po dziele się z wami taką o to smutną wieścią na moich terenach żółkną pszenice i nikt nie wie co im jest.. Rożne odmiany, rożne nawożenia, zabiegi a one żółkną. Jak zapowiadały się na minimum 6 t/ha to teraz będzie może 6 z 2ha. Nie mało włożyłem w nie i inni również i dupa blada.. Jutro jeszcze ratunek asahi + magnez może coś podziała. Ale widzę to na pewno nie w zielonych kolorach moich pól..


Dodam, że środki z górnej półki poszły. Jak herbicyd tak i fungicyd + odżywki.

759

Odp: Ręcę opadają.

Grześ nie tylko w twoich rejonach robi siężółto. U nas oziminy też rewelacji nie robią

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

760

Odp: Ręcę opadają.

możesz zrobić foto tych pszenic ?

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38