761

Odp: Ręcę opadają.

Chemical trails?

762

Odp: Ręcę opadają.

Nasze pszenice z daleka wyglądają coraz lepiej. z bliska na niektórych odmianach widać żółte przebarwienia. Puki co je obserwuję....

763

Odp: Ręcę opadają.

Od jakiegoś czasu zaczeło wybijać mi napęd pompy hydraulicznej tak z nienacka i dziś padło całkowicie co to może być  ma ktoś może przesówke ro co załącza pompe kupię

764

Odp: Ręcę opadają.

przyjrzyj się sprężynie od dźwigienki tej za zbiornikiem oleju

765

Odp: Ręcę opadają.

Koledzy a może wapna brakuje je pryskałem dolistnie wapnem i nie widze aby żókły

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

766 Ostatnio edytowany przez marcin (2014-04-25 20:58:41)

Odp: Ręcę opadają.

A jak ma być ta przesuwka założona płaskim do pompy czy tym zwężonym {płaskim do skrzyni }. Pompa naprawiona flacha i wielki plus dla PIOTRA K dziekuje za te pare minut roznmowy mysle ze bedzie chodziła w pompie hydraulicznej jakimś dziwnym trafem rozleciała sie taka wkładka napędowa z ebonitu wszystko sie zmieliło w pył ciekawo czy nie pozapycha rozdzielacza .Wcześniej pisałem o opryskiwaczu taki mam zestaw  http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/im … ifac-3900/ jakoś tak mi sie łatwo zdjęcja dodaje młodszy  na agro foto brat mnie namawia

767

Odp: Ręcę opadają.

Dzisiaj zająłem się polewaniem pszenicy RSMem i jadąc na ostatni kawałek, jak to mówi mój brat, na banicji, kilometr przed polem opryskiwacz firmy Renal bezczelnie złamał się na pół. Jakoś spionowałem zbiornik pospinałem pasami transportowymi i ze stratami w postaci zdemolowanych pięciu kołpaków i 20 litrów RSMu rozlałem go. Jutro spawanie ramy i poprawianie po fachowcach. Co bym nie kupił to trzeba poprawiać po fachowcach bo zawsze za słabe i nie takie jak trzeba...

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

768

Odp: Ręcę opadają.

znalazłem na pszenżycie zrzut jelenia, ładny gruby i wszystko byłoby fajnie, gdybym nie musiał wyciągać go z opony opryskiwacza... Czy można zakwalifikować jako szkoda łowiecka?:) i smile

769

Odp: Ręcę opadają.

heh przyczep teraz do masztu jako trofeum,,, nieźle trafiłeś

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

770

Odp: Ręcę opadają.

a mi dzisiaj chłodnica strzeliła na kolanku w małym mfie... jak nie urok to sraczka.

mdw

771

Odp: Ręcę opadają.

spoko mi  w opryskiwaczy puściły zimeringi i się leje big_smile jutro znów robota .... a było tak pięknie i wszystko chodziło  ehhh

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

772

Odp: Ręcę opadają.

Mi wiosną na polu pojawiły się pasy ciemniej jasniej..... Rok temu wymieniałem tulejki w dnie skrzyni rozsiewacza i zaś do wymiany.  Drugi dzień to rozbieram i nie mogę wszystko myte po każdej robocie ale to nie wiele daje.

773

Odp: Ręcę opadają.

krzysiek zmień rozsiewacz

mdw

774

Odp: Ręcę opadają.

Nie w tym roku. mam to porozbierane. Jutro do tokarza przekonstruowałem ten badziew

775

Odp: Ręcę opadają.

Oglądam wczorajsze wiadomości a tam; ''Jakbym znalazł to bym traktor zrobił bo mi traktor potrzebny'' Myślałem że ***, smile

776

Odp: Ręcę opadają.

Grzegorz89 napisał/a:

Oglądam wczorajsze wiadomości a tam; ''Jakbym znalazł to bym traktor zrobił bo mi traktor potrzebny'' Myślałem że ***, smile

nie wiem jak inni , ale ja wogule nie wiem o czym ty mówisz.

mdw

777

Odp: Ręcę opadają.

Polskie Wojsko zgubiło drona za 100tysięcy obejrz wczorajsze główne wydanie wiadomości, gość występuje, to mi się film Osada przypomniał. smile

778

Odp: Ręcę opadają.

Śmieszne to jest ale prawdziwe jeszcze bardziej śmieszniejsze ze maszyna tyle warta o mię ma jakiegoś czujnika wykrycia to jak ten gość mówil że samolot zdalnie sterowany za 300 zł ma funkcję powrotu do domu

779

Odp: Ręcę opadają.

Straty zawsze muszą być wink Teraz przynajmniej bardziej będą się starali...

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

780

Odp: Ręcę opadają.

Dzisiaj po raz trzeci w historii chciał mi spłonąć mój 323.... Przetarł się kabel na drucie od gazu i grzało go do białego. Najgorsze że przy dźwigience pompy było czerwone i pewnie rozszczelni się tam i trzeba będzie wyjmować pompę, czego nie lubię. Czas zadbać o kable....