781

Odp: Ręcę opadają.

Całe szczęście że tylko na kablu się skończyło , mi po nocach się śni bizon stojący w ogniu a ja przed nim niemogący nic zrobić.

782

Odp: Ręcę opadają.

a ja zostawilem kombajn pod chmurką a leje jak cholera. przesiąknie ja gąbka

mdw

783

Odp: Ręcę opadają.

yoko a gdzie tak pada...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

784

Odp: Ręcę opadają.

u mnie leje z przerwami od wczoraj od 20 godz.

mdw

785

Odp: Ręcę opadają.

Pchaj te chmury do mnie .

786

Odp: Ręcę opadają.

u mnie od wczoraj 25l/m2.i dalej sobie pokrapuje

Leszek   dla kolegów'

787

Odp: Ręcę opadają.

Miałem jechać pryskać , ale od kolegów z zachodu chmurka całkiem spora sobie idzie więc wyluzuje .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

788

Odp: Ręcę opadają.

Dzisiaj około 18.00 przeszła pompa z gradem 23l/m2. ziemniaki  położyło a już zaczynały kwitnąć
http://naforum.zapodaj.net/thumbs/07e6dbaa8ec5.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/16a95e6535ff.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9e5fdbce95d6.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4e4843cd6c67.jpg

789

Odp: Ręcę opadają.

jutro   miałem  zbierac  siano      jak  dzis    wlało   to   lekko  sie  wkurr....

maszyny Fortschritt  geniale   w  swojej prostocie   ale  jakże  przemyślane   ,wyciągnij    skrzynie  biegów  w  e512   a  w   bizonie  big_smile  wymontuj     silnik   w  zt300   a   w  dużym   ursusie  .

790

Odp: Ręcę opadają.

u mnie podobnie ale bez gradu na szczęscie

mdw

791

Odp: Ręcę opadają.

Byłem sobie na polu gdzie są zasadzone ziemniaki bellaroza pięknie powschodziła a tajfun masakra ziemniak od ziemniaka 2metry płakać się chce  sad łapy w zienie i kopę jeden ziemniak zgnity drugi cały ale żadnego kiełka a sadzone były 25 kwietnia dalej to samo albo zgnity albo bez kiełka....... dzwonie do gościa co kupiłem od niego tego sadzeniaka (szanowany gość w rejonie w uprawie ziemniaków) a on strasznie głupa rżnie że nie wie co się mogło stać.... a jak kupowałem to ziemniaki ładnie na palecie ułożone we workach po 30 kg i były ostreczowane i jak rozerwaliśmy folie to sie lało z ziemniaków.... gościu twierdził że to nie ma wpływu na kiełkowanie a jednak miało bulwy były zaparzone.... i du.a blada i co to dalej robić  :hmmm:

792

Odp: Ręcę opadają.

Sadź jeszcze raz.

793

Odp: Ręcę opadają.

jutro potraktuje je lekką broną i zobaczę co będzie się działo na koniec tygodnia...

794

Odp: Ręcę opadają.

A może miałes za głęboko sadzone. Z tym że kiełek jakiś by pusciła...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

795

Odp: Ręcę opadają.

jak folią to się zaparzyły, a jak nie to znaczy że zmarznięte

mdw

796

Odp: Ręcę opadają.

na połowę czyli 0,5 ha  już ziemniaków skombinowałem a drugie 0.5 zostawię co już będzie...

797

Odp: Ręcę opadają.

U brata wszystko pozalewało w zabudowaniach, fala jak przeszła mu przez garaż to posadzce tyle mułu że tylko końcówka uchwytu od pilarki stihl wystawała... We wjeździe na ponad pół metra mu wymyło... A ja od paru dni walczę z zębem i pół mordy opuchnięte jak bym miał starcie z Gołotą... Dziś kolejna wizyta w dentysty

E 516 na części
Telefon 695 076 269

798

Odp: Ręcę opadają.

Mam nawóz na przyczepię w bagach pół tonowych schowałem do garażu nie zaglądałem tam jakiś czas pech chciał ze miałem jeden worek rozpoczęty i ubrane było z niego ze 300 kg i jakimś dziwnym trafem naleciało w niego wody i sie zrobiła packa czy mogę to rozpuścić i wypryskać opryskiwaczem jak tak to z odżywka i mocznikiem czy sama saletra i w jakiej dawce dodam ze to saletra can z jary

799

Odp: Ręcę opadają.

Spróbuj posiać ja raz kończyłem w deszcz i Rauchem się ładnie siała taka papka z saletry. Jak rozpuścisz to wszystko poparzysz. I to jak mokra papka będzie to i tak się przyklei także najlepiej przed samym deszczem lub w deszcz. Ja tak zrobiłbym. Chociaż to tylko ze 200kilo wink

800

Odp: Ręcę opadają.

200 kg w opryskiwacz przy max stężeniu chyba 1-2% to sobie policz ile ha musiałbys oblecieć.
Rozwal to w deszczu i już....