1,261

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Sebastain jeżeli dobra kiszonka to u nas co najmniej 100zł za sztukę.

1,262

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Dzięki ! Trochę się potargowałem i doszliśmy do porozumienia wink .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

1,263 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2014-05-23 13:58:17)

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Truskawek nie posiadam po za ogródkiem. Zbiory się już zaczeły? ceny jakieś są?
Bo to pierwsze owoce w tym roku a wiadomo ruskie nie wezmą....

1,264 Ostatnio edytowany przez bernix007@o2.pl (2014-05-26 06:57:22)

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Kolego "Krzysiek", z tymi truskawkami to dość ciekawie jest. Dobra znajoma w Zabrzu otworzyła warzywniak, i ona z piątku/sobotę na giełdzie (gdzie zwracam uwagę ze to śląsk) płaciła w hurcie po 5 zł/kg, sama sprzedawała po 7zł.  A u mnie, gdzie jest trochę tych co się zajmują truskawką, to cena na targu była w sobotę 24.V po 8 zł/kg.
Gdzie tu sens? Na śląsk trzeba dostarczyć a cena niższa, tu na miejscu i jeszcze cena wyższa.
R.

1,265

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Przed chwilą zadzwonił do mnie właściciel ubojni z której uciekłem w XI ze względu na coraz dłuższe terminy płatności. Zaoferował mi za tuczniki po 5,8 zł + vat gotówką. Odmówiłem bo pół godziny wcześniej umówiłem się na jutro z obecnym odbiorcą. Pewnie stracę ładnych parę złotych, ale czasami tak trzeba.
Coś drgnęło, a tydzień temu przesuwali terminy odbioru.
Jeżeli ktoś będzie znał cenę dzisiejszą ze swojego ternu, to proszę nich pisze.

1,266

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

androl napisał/a:

Przed chwilą zadzwonił do mnie właściciel ubojni z której uciekłem w XI ze względu na coraz dłuższe terminy płatności. Zaoferował mi za tuczniki po 5,8 zł + vat gotówką. Odmówiłem bo pół godziny wcześniej umówiłem się na jutro z obecnym odbiorcą. Pewnie stracę ładnych parę złotych, ale czasami tak trzeba.
Coś drgnęło, a tydzień temu przesuwali terminy odbioru.
Jeżeli ktoś będzie znał cenę dzisiejszą ze swojego ternu, to proszę nich pisze.

w żywej ? Viano w czwartek zabrało 6.12zł w E

1,267

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Dziś zakontraktowałem rzepak po 1320 netto odbiór z gospodarstwa , kurcze w marcu dawali 1490 przespałem temat.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

1,268

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

mi se w piatek udało po 1400 auto jeszcze

mdw

1,269

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

U mnie dzisiaj świnki żywe z podwórka po 4,8 plus Vat .Wczoraj rozmawiałem z kuzynem i on sprzedaje na po uboju za 6,20 do Skiby .Mówił ,że na sztuce jest do przodu 50 zł ,jak sprzedawał na żywą .A jak to jest u was ?????.W moim regionie kupują z Wielkopolski i płacili ostatnio 0 40 gr więcej ,jak Skiba .

1,270

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

No u mnie HS ogólnie słabo płaci ale porównując wagę żywą do WBC na którą odstawiam to jestem średnio 50 zł w przód ale to tylko sprzedając towar dobrej jakości S i E

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,271

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ten gość co mi taką cenę zaproponował to już w "pietę goni" bo potracił hodowców. Płaci niby najlepiej w okolicy ale są tacy którzy mniej hodują i czekają na kasę po kilka miesięcy. Obdzwania teraz dawnych dostawców że niby taką cenę da i to gotówką. Kontaktowałem się z kilkoma hodowcami którzy kiedyś sprzedawali do niego. Okazuje się że do wszystkich dzwonił i nikt mu nie sprzedał. Mogło by być tak że załaduje samochód i powie, kochany pieniądze jutro, bo to czy tamto. Lepiej takich omijać.

1,272

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Androl miałem kiedyś dłużników co za koszenie zboża nie płacili to potem kasa do ręki zanim zacząłem kosić i jak kasy zbrakło to i raz w koło zboża na polu  zostawiałem aby gościa rozumu nauczyć .

1,273

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

U nas za żywą 4,80netto a poubojowa E-6.30 i idzie w górę. Rozmawiałem z gościem co ode mnie odbiera to po 10 czerwcacena ma iść do góry. Ile dokładnie nie wiedział.
Co do wierzycieli to miałem w żniwa 2012r kosić u jednego niezbyt wiarygodnego gościa. Mowie mu że kasa w przód dzień przed robotą albo stawiam pier swoje przyczepy i kosze dla siebie równowartość a resztę niech zabiera. Kasy nie dowiózł, ajak wwidział że z przyczepami jade to podziękował i już koszone nie chciał mnieć....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,274

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

przed chwilką gadałem z rolnikami w kolejce z rzepakiem u Osadkowskiego i niektórzy maja zakontraktowany po 1330 netto (i ponoć tyle płacą), a bez kontraktu płaci 1200 netto pod warunkiem że ma parametry.
Jęczmień ozimy sprzedałem po 560 brutto.

gg 5118068

1,275

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

U mnie bez kontraktacji 1260 netto

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

1,276 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2014-07-18 22:06:13)

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ceny na dziś  jęczmień 588,pszenica kon 609  pszenica pasz. 556  żyto kon.503 pasz.497  owies 470  rzepak certyfikowany 1260  bez cert.1235 Dodam że to cena z 7% Vat

1,277

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Te ceny nie powalają .

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

1,278

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

ile może kosztować słoma w rolkach 1,4 na 1,4
bo potrzebuje 50 sztuk , i nie wiem czy prasy szukać na usługę, czy kupić słomę...

1,279

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

30 zł bal

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,280

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Jak sam prasujesz to płacisz ok. 12zł za balota.

There is no soul, no soul could ever make me it's own...