2,361

Odp: GG FORUMOWE

Włącz wałek na 540 obr i daj większe obroty na silniku i po sprawie, za dużo nie kombinuj żeby napęd hydrauliczny montować

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,362

Odp: GG FORUMOWE

Do Z-230 lepiej zapiąć sześćdziesiątkę i paliwo zostanie i robota będzie dobrze zrobiona. Ja bym w tę stronę kombinował.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

2,363

Odp: GG FORUMOWE

MAREKPE do tej pory właśnie z nią pracowała 60-tka ale przy sianie jak liczy się każdy dzień pogody i czas to jeden zgrabia 60-tką a ja prasuję forszajem....a na wałku 540 obr muszę jechać tak na 1700 do 1800 obr całym gazem praktycznie żeby jako tako chodziła... no nic na razie musi być jak jest może coś pokombinuje z tym napędem hydraulicznym nie wyjdzie to trudno ale jak nie spróbuję to nie będę wiedział

2,364

Odp: GG FORUMOWE

Jak dasz lepsze obroty to i w belkę się więcej zmieści, bo słoma się lepiej ułoży, szczególnie że te prasy nie gniotą rewelacyjnie. Różnica w paliwie nie będzie aż tak duża bo to tylko kilkaset obrotów.

2,365

Odp: GG FORUMOWE

Daj spokój z taa hydrauliką. Prościej zdobić przekładnie na paski klinowe przed kołem zamachowym.

2,366 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2014-05-31 21:43:26)

Odp: GG FORUMOWE

Panowie czym zalać przekładnię rozsiewacza Kuhn/Rauch? Wcześniej było coś pomiędzy olejem a smarem, ale wywaliłem to bo było już pół na pół z ziemią i nawozem, a remont chcę zrobić dobry żeby mi posłużył. Wszystko uszczelnione dobrze to i olej byłby dobry, jak radzicie?
I ile nalać tego oleju, bo nie ma ani korka wlewu,poziomu czy spuszczania....

2,367 Ostatnio edytowany przez androl (2014-05-31 22:16:08)

Odp: GG FORUMOWE

Jeżeli potrzebny tam gęsty to transol, ostatnio taki wlałem do przekładni gnojary.

2,368

Odp: GG FORUMOWE

szykujecie już kombajny? my na pierwszy rzut części za 3 tyś zamówiliśmy, ciekawe co jeszcze znajde do wymiany do początku sezonu

2,369

Odp: GG FORUMOWE

Krzychu , najprościej będzie dać większą zębatkę tą co napędza całą prasę , zamiast 13 zębów załóż 18-20 i będzie hulało że ho ho.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

2,370

Odp: GG FORUMOWE

Paweł dobrze mówi, choć z drugiej strony jak podepnie pod 60tkę może mieć ciężko. :hmmm:

2,371

Odp: GG FORUMOWE

Krzychu robisz sianokiszonkę tą prasą?

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

2,372

Odp: GG FORUMOWE

Matey napisał/a:

szykujecie już kombajny? my na pierwszy rzut części za 3 tyś zamówiliśmy, ciekawe co jeszcze znajde do wymiany do początku sezonu

mi jeszcze heder został kombajn praktycznie gotowy , tylko olej musze zmienic i rura. a jaka masz maszyne?

mdw

2,373

Odp: GG FORUMOWE

512stke, a u siebie dużo roboty miałeś?

2,374

Odp: GG FORUMOWE

w sumie to nie, łozysko , jakieś gumy.

mdw

2,375

Odp: GG FORUMOWE

Mój gotowy stoi już od września tylko zmiana oleju i do roboty.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

2,376

Odp: GG FORUMOWE

pawelg napisał/a:

Krzychu robisz sianokiszonkę tą prasą?

sianokiszonkę robię z drugiego pokosu , samozbierającą tą prasą tylko słomę i siano przy sianokiszonce poowija się bardzo na wałku tym co wciąga i tym co pasy ciągnie...

2,377

Odp: GG FORUMOWE

Nie masz skrobaków?U mnie nie było na wałkach co pasy ciągną , podorabiałem i spokój.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

2,378

Odp: GG FORUMOWE

skrobaki mam ale już trochę poddarte są i lekko krzywe tak że nie sposób ich ustawić żeby były w jednakowej odległości od walca

2,379

Odp: GG FORUMOWE

Mój 323 ma od dziś 3 metry big_smile

2,380

Odp: GG FORUMOWE

Scorpion dajesz foty