801

Odp: Ręcę opadają.

Dzisiaj skończyłem oprysk na pszenicę i powiedziałem sobie że koniec z uproszczeniami, lub szukaniem oszczędności. Nie dość że przytulka wyskoczyła to owsa głuchego sporo się trafia. W zeszłym roku udała się sztuka a w tym przy takich opadach już nie. A i miotła się pojawia nawet po Lancecie.... Na dodatek posiałem nawóz na buraki a ziemia już nie ma gdzie mieścić tej wody i znowu idzie burza. Mam nadzieję że minie bokiem bo wszystko spłynie... Gorczycę słodyszek wpierdziela...
Krzysiek u Ciebie dalej sucho?  Bo mam parę zdjęć  porobionych jak się zalew przepełniał, i piaskownie wyrównało... Może trochę i u Was skapnie, bo na nas w tym roku suchej nitki nie pozostawia, a zawsze był niedobór na wyżynie

802

Odp: Ręcę opadają.

Pszenica zwija się w rurki i udaje szczypiorek......
Porzeczki lecą
O dziwo owsy sobie jakoś radzą szczególnie ten bez pługa....

803

Odp: Ręcę opadają.

U nas też sucho burze poszły bokiem i też opryski do kitu działają w pszenicy i rzepaku

804

Odp: Ręcę opadają.

u mnie na ulicy rzeka, 50 cm wody......

805

Odp: Ręcę opadają.

U nas nadają, że w tym tygodniu może być ulewa która przyniesie miesięczną ilość opadów. Jak chłopaki na zachodzie się trzymacie, ponoć ma być niedobrze......

806

Odp: Ręcę opadają.

u mnie zalana piwnica, ojciec nizej mieszka zalane garaże piwnica stodoła i gospodarcze....
na polach masakra..... nawóz odpłynął.........
sąsiedzi w parterowym domku 15 cm wody w domu....

807

Odp: Ręcę opadają.

Grzegorz89 napisał/a:

U nas nadają, że w tym tygodniu może być ulewa która przyniesie miesięczną ilość opadów. Jak chłopaki na zachodzie się trzymacie, ponoć ma być niedobrze......

to  ogólnie    w  całej  polsce   te   opady    wielkie   mają   byc..  jak   nie  mróz   zciął   połowe    kwiatów  rzepaku   to   znów   ulewy  ,    żuławy   są   bezpieczne   chyba  ze   wtatr   zrobi  cofke     z  bałtyku   to   juz  bedzie  nieciekawie 
:nooo:

maszyny Fortschritt  geniale   w  swojej prostocie   ale  jakże  przemyślane   ,wyciągnij    skrzynie  biegów  w  e512   a  w   bizonie  big_smile  wymontuj     silnik   w  zt300   a   w  dużym   ursusie  .

808

Odp: Ręcę opadają.

Panowie co się na tym świecie dzieje?? Jakieś 6 miesięcy temu powiesił się w okolicy 22 latek ostatnio na dniach powiesiła się była psycholog z mojego gimnazjum(już emerytowana) a dzisiaj chciał się mój ojciec powiesić tylko zdążyłem go odciąć. Normalnie to jest nie do pomyślenia.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

809

Odp: Ręcę opadają.

To jest depresja, ciężko ją poznać i działa jak włącznik światła to znaczy stawiasz opór problemom ale jak przekroczy się pewną granice to nie ma już powrotu

810

Odp: Ręcę opadają.

No faktycznie sytułacja nie ciekawa , ojca weż do dobrego psychologa może coś pomoże. Przerabiałem podobne zdarzenie .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

811

Odp: Ręcę opadają.

Najgorsza choroba tych czasów. Jakieś pół roku temu też przerabiałem to, i ogólnie nikomu nie życzę. Trzymaj się twardo.

812 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2014-06-07 22:30:40)

Odp: Ręcę opadają.

Chwała tobie, że zdązyłeś, u mnie nikt nie zdązył , mój sie powiesił 9 lat temu zostawił matke ,mnie i 5 mojego młodszego rodzeństwa, nie było w sumie żadnego powodu nawet finansowego, ci pseudo lekarze stwierdzili depresje. do dzisiaj nie potrafie sie z tym ogarnąc. proponuje na krok go nie zostawiac wspierać i pokazywac ze jest potrzebny. Cały świat bym oddał zeby mój Tato żył.........masakra

mdw

813

Odp: Ręcę opadają.

To jest prawdziwa tragedia i problem, a nie ta cała polityka, ganianie za kasą itd... Życzę siły

E 516 na części
Telefon 695 076 269

814

Odp: Ręcę opadają.

Kolega ściągał 3 razy swojego wujka ze sznura. Za każdym razem zdążył. Swojego ojca niesciągnął b omioał za mało lat  i nie dałbyrady....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

815

Odp: Ręcę opadają.

Widok ojca na sznurku jest nie do opisania i zostanie w głowie na zawsze, do tego jestem jedyny który widział jak wisi, wszyscy już widzieli jak leży.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

816

Odp: Ręcę opadają.

trzymaj sie bracie.strzez broń i pomagaj w słabosci.ojciec to osoba bezcenna

817

Odp: Ręcę opadają.

Odpowiedzmy sobie szczerze na pytanie - kto dziś nie ma depresji ?
Ile lat można pracować za fry, mając nadzieję, że za rok będzie lepiej ? Trzy, piętnaście, czterdzieści ?
Rozumiem, że rolnik (chłop) znajduje się na najniższym szczeblu drabiny społecznej.
Ile musi znieść upokorzeń począwszy od szkoły podstawowej, od rodziny, księdza proboszcza, ze strony urzędników wszystkich szczebli, sprzątaczki w urzędzie nie wyłączając ? Gdzie jest granica wytrzymałości materiału na zginanie ?  Zależy od właściwości materiału.
Mój ojciec się nie powiesił, zmarł po trzydziestu latach choroby. Wiem, że gdyby mógł, zakończyłby żywot kilka lat wcześniej.
Nigdy nie mów nigdy. Takiego radykalnego zakończenia nie planuję, chociaż go nie wykluczam. Na razie jestem zbyt ciekawy co przyniesie jutrzejszy dzień, żeby sobie samemu zakończyć transmisję danych. Być może za jakiś czas przestanę być ciekawy.
Sawek, z całego serca Ci życzę, jest skutek - znajdź przyczynę. Ogarnij temat, nikt za Ciebie tego nie zrobi.

818

Odp: Ręcę opadają.

Sawek ,trzymaj się twardo i staraj się z tatą przebywać jaj najwięcej.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

819

Odp: Ręcę opadają.

Tata narazie w szpitalu to dużo czasu z nim nie spędzę a po 2 to matka mi mówiła że on jakoś nie bardzo może na mnie  patrzeć teraz.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

820

Odp: Ręcę opadają.

Nie będę się wymądrzał ale jeśli człowiek nie jest kochany ,szanowany ,doceniany i nie czuje się już nikomu nie potrzebny to dochodzi do strasznych rzeczy . A teraz dojdzie jeszcze presja sąsiadów rodziny i otoczenia powrocie ze szpitala. W sumie będzie tato czuł się jeszcze gorzej i tylko miłość rodziny i przyjemna atmosfera domowa pomoże mu przetrwać .Powodzenia dla twojego Taty !!!