2,381

Odp: GG FORUMOWE

Scorpion rozpowłowiłeś go czy jak ?:D

2,382

Odp: GG FORUMOWE

Wzwyż się wyciągnął ale fotki wrzucę smile

2,383

Odp: GG FORUMOWE

chyba założył dłuższy tłumnik

2,384

Odp: GG FORUMOWE

Oponki Oponki Pany

2,385

Odp: GG FORUMOWE

Oglądał może ktoś wczoraj wieczorem na TVP Poznań było o rozlewisku u nas we wsi

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,386

Odp: GG FORUMOWE

Wiecie Ile waży Przyczepa Polska jakaś o ładowności 4/6t ? Bądź zbierajka Ta mniejsza T010 czy cuś?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,387

Odp: GG FORUMOWE

zbierajka jakieś 1600kg
Przyczepa wywrotka 1800-2400

2,388

Odp: GG FORUMOWE

Dzięki Krzysiek +

Ma ktoś może T-150 na części bądź coś do niego ma ? Potrzebuje Tylnego WOM. Tą przekładnie cała

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,389

Odp: GG FORUMOWE

Karol323 napisał/a:

Dzięki Krzysiek +

Ma ktoś może T-150 na części bądź coś do niego ma ? Potrzebuje Tylnego WOM. Tą przekładnie cała

wujaszka spytam

2,390

Odp: GG FORUMOWE

Pytaj Pytaj i Czeekam smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,391

Odp: GG FORUMOWE

Owies się Jeszcze nie wykłosił gdzie nie gdzie widać ze zaczyna wyłazić kłos czy warto pryskać espo top to jest siarczan magnezu pomoże to coś czy dać sobie spokój

2,392

Odp: GG FORUMOWE

Jak by ktoś znalazł jakieś coś w okolicy mojej do kupienia i w nie dużej wadze do 1.5t i was by to interesowało to szwagier by mógł przewieźć nie daleko. Jak trzeba to piszcie to się dogadamy jakoś smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,393

Odp: GG FORUMOWE

przed chwilą przeszło u mnie gradobicie i narobiło masakry, ziemia to tak wyglądała jak by zima była tyle gradu, pora jechać na pole ocenić straty.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

2,394

Odp: GG FORUMOWE

Dawaj Sawek znać co narobiło u Ciebie, bo niedaleko w sumie od siebie mieszkamy... Ja pierdzielę, nie mogłem wszystkiego rzepaku ubezpieczyć bo dzierżawy i jest strach jednak...

2,395

Odp: GG FORUMOWE

No nie za wesoło to wygląda ale dobrze że ten grad szedł takim pasem ze 2 km szerokim, u mnie wszystko w ogródku poszło się je... do tego ziemniaki na jednym polu może z 8 arów, troszkę owsa wymłóciło, do tego żyto powalone i połamane, ale nie ma aż takiej tragedii jak by można było się spodziewać, coś buraków uszkodzonych, i trochę blacha na domie i garażu powgniatana, a grad był wielkości piłek do ping ponga.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

2,396

Odp: GG FORUMOWE

Panowie ile można dostać mandatu/kary za spowodowanie kolizji, lub wypadku na drodze? Wczoraj zakończyłem dzień dzwonem w lublinie.... Przyczepka mnie pchnęła i uderzyłem w samochód jak ten zatrzymał się raptownie bo mu piesi wyszli na przejście.Ja w międzyczasie zmieniałem pas i się przygapiłem....nie ważne. Byłem trzeźwy, wszystko na ładzie, tylko zabrali dwóch gości do szpitala na obserwację, bo szyja coś go bolała. Zabrali dowód i prawko, i będę czekać na jakieś pismo. Jeszcze zależy ile będzie w szpitalu ale myślę że do 7dni powinien śmiało wyjść.

2,397

Odp: GG FORUMOWE

ubezpieczenie było ?   im jakaś krew z nosa lubcoś ? jeśli tak to mogą cię pozwać o odszkodowanie .... jak będą cwaniaki   mandat hmm około 250zł i 6 pkt  za kolizje drogową chodź i mogą 500zł  bo mają prawo
ale czemu ci prawko zabrali ? skoro prawa nie mieli  dowód ok jeśli lampy wybite to samochód nie sprawny

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2,398 Ostatnio edytowany przez Maryush (2014-06-14 17:40:46)

Odp: GG FORUMOWE

Ostatnio w mediach trąbili, ze Komendant Główny Policji wydał zalecenia, żeby policjanci częściej zabierali prawo jazdy - zawsze kiedy prawo im na to pozwala. A pozwala często, np. po kolizji, po przejechaniu na czerwonym itp. Wtedy sąd decyduje czy dokument zostanie oddany czy nie. Rozmawiałem ze znajomą policjantką z Lublina, potwierdziła mi to.

Co do mandatu za kolizję to obowiązuje taryfikator w zależności od okoliczności kolizji. Inna jest stawka przy najechaniu w tył, a inna gdy kolizja jest następstwem wymuszenia pierwszeństwa. Taryfikator jest chyba gdzieś w necie.

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

2,399

Odp: GG FORUMOWE

Siemka ! Wie ktoś ile jest ważne skierowanie od lekarza ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

2,400

Odp: GG FORUMOWE

Hej koledzy dawno mnie nie było, bo dostepu do sieci nie miałem. teraz mam na próbę z play, ale nie jestem zadowolony i bede szukał dalej. Co sie działo na forum, teskniliście za mna czy nikt nie zauważył mojej nieobecnośći? Streśćcie mi pokrutce co przegapiłem

Rolnik z powołania:-)