21

Odp: Cena ziemi

u nas ceny zaczynają się od 28 tys warszawka podbija nam ceny a w okolicy coraz mniej wolnych kawałków od roku potrzebuje 10 ha na nowe plantacje i dupa warszawa wygryza nas

22

Odp: Cena ziemi

u nas ceny podobne tyle że ziemię kupują mieszczuchy jako dobrą lokatę<28-55 tys-ha>

23

Odp: Cena ziemi

ja jestem z kuj -pom kilometr odemnie woła po 35 za h w tym jest 2h piaski 5kl 1h torfu gdzie na wiosne troche zalkewa hyba nie warto

24

Odp: Cena ziemi

niewarto

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

25

Odp: Cena ziemi

A ja was powale.W mojej okolicy tj rejon Inowrocławia w zeszłym roku krzyczeli po 30 tys.I byli chętni.Natomiast w tym roku kuzyn przechodzi na strukturalną i płacą mu po 50 tys za ha.Klasa większości 3.Szok co nie.

26

Odp: Cena ziemi

dobra chcieliście big_smile w Grębocinie koło torunia za hektar rolnej firma dała 600 000 zł <pod budowę zakładu>

27

Odp: Cena ziemi

ojapiernicze co oni niewiedza co maja z kasa robic big_smile jak maja jej za duzo to ja im srzedam wszystkie pole smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

28

Odp: Cena ziemi

Tak wysoka cena ziemi jest zawsze tam gdzie my nie mieszkamy

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

29

Odp: Cena ziemi

panowie w moiej wsi agencja wcisneła się między sprzedającego a kupującego i kupiła ziemię którą wystawiła na przetarg ograniczony na który nikt nie przyjechał chyba dla tego że cena wynosi 13tys za ha.a najgorsze jest to że na całej operacji agęcja chciała zarobić ok.40tys.i to na areale 12ha.