821

Odp: Ręcę opadają.

tak to jest straszne ... parę miesięcy temu  powiesił się  bardzo dobry znajomy  nikt tego nie oże pojąć do dziś  czemu tak zrobił ...  człowiek wiecznie uśmiechnięty zabawny ...  na pogrzebie było więcej ludzi niz u kaczki ..... straszne ... a ty trzymaj się i nie załamuj miej gdzieś że tato nie chce cię widzieć ... ważne że ty chcesz ....

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

822

Odp: Ręcę opadają.

Sawek to nie ojciec nie chce cię widziedć tylko jego horoba , anielskiej cierpliwości życzę tobie i twoim bliskim , lej na ludzi i rób swoje.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

823

Odp: Ręcę opadają.

Trzeba mieć cierpliwość, sam znam rodzinę gdzie dobrze się powodzi, kasy nie brak problemów wydaję się że nie ma. Dzieci dorosłe wnuki rosną, a dziadek już trzy razy wisiał. Jak mu przejdzie to normalny facet co da się z nim pogadać. Jak mu coś na łeb najdzie to znika, i wszyscy go szukają i znajdują... Ostatnio w zbiorniku kombajnu zbożowego.

824 Ostatnio edytowany przez androl (2014-06-09 08:23:26)

Odp: Ręcę opadają.

Tak jak pisze Pawelg, z tym że nie przesadzać z obskakiwaniem taty, bo to będzie mu przypominać te traumatyczne chwile i go dołować. Przy dobrze dobranych lekach przeciw depresyjnych  będzie funkcjonował normalnie. Najważniejsze jest żeby dyskretnie pilnować regularne ich branie.
Sawek trzymaj się i nie bież pod uwagę innej opcji, poza tą, że wszystko będzie dobrze.

825

Odp: Ręcę opadają.

nie wyobrazam sobie takiej sytuacji i nie zazdroszcze, ale bedzie dobrze, po kazdej burzy wychodzi słonce, trzymaj sie!

826

Odp: Ręcę opadają.

no tak to juz jest ludzie dobrzy pomocni uczciwi na pierwszy rzut oka szczesliwi bez zmartwien dusza w sobie jakis problem i nagle cos peka i puzniej mamy takie tragedie i kazdy pyta dlaczego bo dojsc czesto nikt niewie jakie zmartwienie mial taki czlowiek i taka historyjka zatrzymuje policjant kierowce przekraczajacego predkosc i pyta sie gdzie sie pan tak spieszy a on na to prosze pana wcale nie prawda przeciez my stoimy w miejscu to ten swiat tak zapie....!/

Fortschritt zt 423 a razy 2

827

Odp: Ręcę opadają.

ku  przestrodze     niedaleko   mojej  wioski   

http://www.portel.pl/artykul.php3?i=74491#koment

maszyny Fortschritt  geniale   w  swojej prostocie   ale  jakże  przemyślane   ,wyciągnij    skrzynie  biegów  w  e512   a  w   bizonie  big_smile  wymontuj     silnik   w  zt300   a   w  dużym   ursusie  .

828

Odp: Ręcę opadają.

Straszna śmierć, trzeba uważać i myśleć a nie zawsze to idzie w parze z pośpiechem.

829

Odp: Ręcę opadają.

U mnie było też niedaleko takie zdarzenie. Dzieci robiły w polu a rodzice praktycznie nic. I chłopaczek 19lat chyba też zginął. A najgorsze było kiedyś. Ojciec zbelował dwoje dzieci albo jedno już nie pamiętam. Bawili się w chowanego a miał prase otwartą bo wiadomo szykował wszystko i smarował. Zobaczył że idzie burza to ten szybko poleciał belować a w komorze były/o dzieci/cko. To jest widok nie do pomyślenia jak bele wyrzucił... hmm

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

830

Odp: Ręcę opadają.

Jak coś grzebię  to z kimś  albo wyłączam maszynę  a nie ...

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

831

Odp: Ręcę opadają.

Dziki wpieprzają pszenicę.
Sąsiad opryskał porzeczki.
Susza wypaliła lżejsze kawałki.
Zabiegi opryskiwaczem wyszły srednio.
Rozsiewacz porobił paski
i okazało się że w posadzonych niedawno porzeczkach z kupnych sadzonek jakieś 10 % to porzeczka biała.
A i młodsza córka (20 m-cy) przewróciła się i coś ma nie tak z nadgarstkiem. Na prześwietleniu nic nie pokazało
Ręce opadają.

832

Odp: Ręcę opadają.

białe przemaluj na czerwono na dziki ściągnij znajomych myśliwych lub sam zostań a dziecku do wesela sie poprawi

833

Odp: Ręcę opadają.

Olej pole bo i tak nic nie wskórasz, tylko dbaj o córkę .

834

Odp: Ręcę opadają.

w lutym kupiłem zmywarkę.
Postawiłem w garażu bo kuchnia nie wykończona.
dziś się z niej myszy wysypały.......

835

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiu a to one tam kąpiel brały?

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

836

Odp: Ręcę opadają.

nie izolacji termicznej i kali zrobiły sobie gniazda..... nie w samej komorze myjącej tylko w mechanice.....

837

Odp: Ręcę opadają.

Dziś mija 25 lat jak męczę się z jedną kobietą a ona ze mną. Pocieszające jest to, że końca następnych 25 nie dożyję.

838

Odp: Ręcę opadają.

To gratulacje a z kąd taka pewność?

mdw

839

Odp: Ręcę opadają.

Sławek a pomyśl sobie co by było gdybyś miał dwie żony pod jednym dachem?
Mniejsza o to gratuluję
BAbcia odeszła na tamten świat od dziadka ponad rok temu, po równo 60 latach i dwóch dniach po zawarciu związku małżeńskiego ....

840

Odp: Ręcę opadają.

Sławek ja Ci gratuluję, chociaż taką informację piszesz w takim wątku, oby nikt z rodziny nie przeczytał smile