841

Odp: Ręcę opadają.

Dziękuję.
Tak sobie marzę, bo następnych 25 wyobrazić sobie nie mogę.

842

Odp: Ręcę opadają.

Sławku gratulacje i w takim razie wytrwałości smile

843

Odp: Ręcę opadają.

Gratulacje ,rodzice moi już mają 57lat po ślubie a mi w czerwcu cyknęło 17lat .

844

Odp: Ręcę opadają.

Sławek niedawno wspomniałeś że nadal jesteś ciekaw co będzie jutro, ja też.
Jak mówi mój brat stryjeczny i rówieśnik (rodzonego nie mam), tyle lat przeżyliśmy to i do śmierci na pewno dożyjemy.
Zespół naszej młodości wydał nową płytę i też jakoś refleksyjnie.
http://www.youtube.com/watch?v=no7xPE3OwkQ

845

Odp: Ręcę opadają.

Przede wszystkim żebyśmy "żywe śmierci dożyli" smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

846

Odp: Ręcę opadają.

Dzięki.
Ciekawy utwór.

847

Odp: Ręcę opadają.

Też mam w tym roku kolejną rocznicę to się będę chwalił albo żalił ale leci mi 27 lat z jedną kobiełką. sławek 42 gratuluję.

Leszek   dla kolegów'

848

Odp: Ręcę opadają.

Dziadki......

849

Odp: Ręcę opadają.

krzysiek a ty co taki mlody bo ja w grudniu bede mial dopiero trzecia rocznice i jeszcze z moja mloda zonka niezle sie uklada wiec nienarzekam wiec rece i glowa do gory bo nic nie opada hehe niewiem dlaczego w tym watku kazdy pisze o swoim starzu malzenskim wystarczy dobrze postepowac wedlug instrukcji obslugi lecz bez pantlofla zeby niebylo hehehe

Fortschritt zt 423 a razy 2

850

Odp: Ręcę opadają.

no niema co ukrywać .dziadki.

Leszek   dla kolegów'

851

Odp: Ręcę opadają.

Ja nie będę pisał o swoich rocznicach w tym wątku....

852

Odp: Ręcę opadają.

sarast napisał/a:

no niema co ukrywać .dziadki.

To chyba do mnie pijesz?

853 Ostatnio edytowany przez sarast (2014-06-26 22:29:36)

Odp: Ręcę opadają.

nie pije do ciebie!!  nie znam cię.?  o sobie pisałem.

Leszek   dla kolegów'

854

Odp: Ręcę opadają.

To nie był złośliwy post.Jeśli tak go odebrałeś,to sorry.Sądziłem,że jestem jedynym dziadkiem.

855

Odp: Ręcę opadają.

niema sprawy .pozdrawiam

Leszek   dla kolegów'

856

Odp: Ręcę opadają.

Wzajemnie.

857

Odp: Ręcę opadają.

Koledzy czy wierzycie w uroki klątwy i takie tam podobne ??  Wydaje mi się że właśnie mam z czymś takim do czynienia. Powoli tracę siły do prowadzenia hodowli bydła

858

Odp: Ręcę opadają.

Mimo ze wydaje mi się że jestem "nowoczesny" to wierzę. MAmy takiego sąsiada który sieje postrach w śród maszyn pracujących w polu, nowych i starych. Jak jedzie drogą to wszyscy którzy go znają wiedzą że trzeba natychmiast zatrzymać sprzęt bo jak nie to będzie awaria.
Jego najbliższy sąsiad postawił pomiędzy ich podwórkami płot 3,5m wysoki. Straty finansowe zazwyczaj nie są duże, zapchany filtr, przepalony bezpiecznik, urwany pazur.
Kiedys był we wsi starszy pan którego obecnośc w chlewni czy oborze powodowała panikę w śród zwierząt która potrafiła trwac przez kilka godzin ale tego nie pamietam mały byłem....

859

Odp: Ręcę opadają.

po pierwsze nie wpuszczaj nikogo obcego do stajni   jedynie ludzie ze skupu i w razie co weterynarz  ,  czasami są tacy ludzie że  wszystko mogą zauroczyć

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

860

Odp: Ręcę opadają.

Nie wierze w zabobony wszystko idzie wytłumaczyć racjonalnie tylko trzeba znać wszystkie fakty