221

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Powiem Ci że jeszcze niewiele jeżdżony u nas, ale wrażenie ogólnie bardzo pozytywne. Zawieszenie proste, zwykłe metalowe wahacze nie tam żadne amelinium i oryginały co ciekawe które montowane na pierwszy montaż są tańsze niż zamienniki. Wykonanie moim zdanie całkiem dobre, Samochód można powiedzieć że nadaje się na wieś smile A to dlatego że obicie drzwi jest zrobione z plastiku, ale podobnie jak jakaś skóra wygląda lub skaja, także nie razi to po oczach. Wszystko pod ręką i siedzi się jak w busie tylko wygodniej. Wszystko widać i duże lusterka, lepiej się cofa po lusterkach niż obracając się. Silnik myślę że to rodzima produkcja koreańczyków bo wszędzie jest napisane korea tylko nie wiem czy ta dobra czy zła tongue Ojciec kupił w dieslu i myśłę że na takie codzienne tłuczenie te 7 spali na trasie poniekąd nawet do 5 zejdzie. Silnik ładnie pracuje jak turboo zacznie ładować to te ok 115koni daje rade. Jak coś jeszcze Cie interesuje to pytaj podpowiem ile sam zobaczę smile'
Ja teraz kupiłem A8 i będę szukał jakiegoś małego taniego auta na codzienne tłuczenie... co polecacie? Budżet do 2tys bo więcej nie ma sensu wydawać na grata w pole tongue

222

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Grzegorz89 napisał/a:

Powiem Ci że jeszcze niewiele jeżdżony u nas, ale wrażenie ogólnie bardzo pozytywne. Zawieszenie proste, zwykłe metalowe wahacze nie tam żadne amelinium i oryginały co ciekawe które montowane na pierwszy montaż są tańsze niż zamienniki. Wykonanie moim zdanie całkiem dobre, Samochód można powiedzieć że nadaje się na wieś smile A to dlatego że obicie drzwi jest zrobione z plastiku, ale podobnie jak jakaś skóra wygląda lub skaja, także nie razi to po oczach. Wszystko pod ręką i siedzi się jak w busie tylko wygodniej. Wszystko widać i duże lusterka, lepiej się cofa po lusterkach niż obracając się. Silnik myślę że to rodzima produkcja koreańczyków bo wszędzie jest napisane korea tylko nie wiem czy ta dobra czy zła tongue Ojciec kupił w dieslu i myśłę że na takie codzienne tłuczenie te 7 spali na trasie poniekąd nawet do 5 zejdzie. Silnik ładnie pracuje jak turboo zacznie ładować to te ok 115koni daje rade. Jak coś jeszcze Cie interesuje to pytaj podpowiem ile sam zobaczę smile'
Ja teraz kupiłem A8 i będę szukał jakiegoś małego taniego auta na codzienne tłuczenie... co polecacie? Budżet do 2tys bo więcej nie ma sensu wydawać na grata w pole tongue

jak   dobry  grat   na  pole  to    vw   golf   mk2    1.6d   a  dla  bardziej  wymagajacych    1,6td
prosty  tani    niezniszczalny

maszyny Fortschritt  geniale   w  swojej prostocie   ale  jakże  przemyślane   ,wyciągnij    skrzynie  biegów  w  e512   a  w   bizonie  big_smile  wymontuj     silnik   w  zt300   a   w  dużym   ursusie  .

223

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

lolekzetor napisał/a:
Grzegorz89 napisał/a:

Powiem Ci że jeszcze niewiele jeżdżony u nas, ale wrażenie ogólnie bardzo pozytywne. Zawieszenie proste, zwykłe metalowe wahacze nie tam żadne amelinium i oryginały co ciekawe które montowane na pierwszy montaż są tańsze niż zamienniki. Wykonanie moim zdanie całkiem dobre, Samochód można powiedzieć że nadaje się na wieś smile A to dlatego że obicie drzwi jest zrobione z plastiku, ale podobnie jak jakaś skóra wygląda lub skaja, także nie razi to po oczach. Wszystko pod ręką i siedzi się jak w busie tylko wygodniej. Wszystko widać i duże lusterka, lepiej się cofa po lusterkach niż obracając się. Silnik myślę że to rodzima produkcja koreańczyków bo wszędzie jest napisane korea tylko nie wiem czy ta dobra czy zła tongue Ojciec kupił w dieslu i myśłę że na takie codzienne tłuczenie te 7 spali na trasie poniekąd nawet do 5 zejdzie. Silnik ładnie pracuje jak turboo zacznie ładować to te ok 115koni daje rade. Jak coś jeszcze Cie interesuje to pytaj podpowiem ile sam zobaczę smile'
Ja teraz kupiłem A8 i będę szukał jakiegoś małego taniego auta na codzienne tłuczenie... co polecacie? Budżet do 2tys bo więcej nie ma sensu wydawać na grata w pole tongue

jak   dobry  grat   na  pole  to    vw   golf   mk2    1.6d   a  dla  bardziej  wymagajacych    1,6td
prosty  tani    niezniszczalny

Pamiętaj że na każdej wsi jest TDI.,A tak ogólnie to dla mnie życie jest za krótkie żeby jezdzić dislem.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

224

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

To co Marku w zamian? Golfa takiego miał teść i ma sąsiad. Głowica popękana, ze już gorzej się nie dało a mimo to najlepiej palił ze wszystkich aut.
Jakie jest rzeczywiste spalanie Cinquecento 900 gazu oczywiście tongue

225

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

marek2011 napisał/a:
lolekzetor napisał/a:
Grzegorz89 napisał/a:

Powiem Ci że jeszcze niewiele jeżdżony u nas, ale wrażenie ogólnie bardzo pozytywne. Zawieszenie proste, zwykłe metalowe wahacze nie tam żadne amelinium i oryginały co ciekawe które montowane na pierwszy montaż są tańsze niż zamienniki. Wykonanie moim zdanie całkiem dobre, Samochód można powiedzieć że nadaje się na wieś smile A to dlatego że obicie drzwi jest zrobione z plastiku, ale podobnie jak jakaś skóra wygląda lub skaja, także nie razi to po oczach. Wszystko pod ręką i siedzi się jak w busie tylko wygodniej. Wszystko widać i duże lusterka, lepiej się cofa po lusterkach niż obracając się. Silnik myślę że to rodzima produkcja koreańczyków bo wszędzie jest napisane korea tylko nie wiem czy ta dobra czy zła tongue Ojciec kupił w dieslu i myśłę że na takie codzienne tłuczenie te 7 spali na trasie poniekąd nawet do 5 zejdzie. Silnik ładnie pracuje jak turboo zacznie ładować to te ok 115koni daje rade. Jak coś jeszcze Cie interesuje to pytaj podpowiem ile sam zobaczę smile'
Ja teraz kupiłem A8 i będę szukał jakiegoś małego taniego auta na codzienne tłuczenie... co polecacie? Budżet do 2tys bo więcej nie ma sensu wydawać na grata w pole tongue

jak   dobry  grat   na  pole  to    vw   golf   mk2    1.6d   a  dla  bardziej  wymagajacych    1,6td
prosty  tani    niezniszczalny

Pamiętaj że na każdej wsi jest TDI.,A tak ogólnie to dla mnie życie jest za krótkie żeby jezdzić dislem.

to   jezdzij   kolego   calibrą    albo   bmw   3.0   tylko   pytanie      było  o  tani  samochód  i  ekonomiczny:)   a    tdi    zaczęły  sie   od   golfa3   a  nie   2   big_smile       w   golfie   2  masz   posredni  wtrysk   wiec   to   na pewno  nie  tdi:):lol:

maszyny Fortschritt  geniale   w  swojej prostocie   ale  jakże  przemyślane   ,wyciągnij    skrzynie  biegów  w  e512   a  w   bizonie  big_smile  wymontuj     silnik   w  zt300   a   w  dużym   ursusie  .

226

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Rozważ jakiegoś francuza . Auta tanie a ogólnie rzecz biorąc wytrzymałe

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

227

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Golf miał turbo czyli TD ale bez ''I'' bo mocy miał koło 70koni jak mi to teść mówił. Jakby miał powyżej iluś tam to wtedy i i znalazłoby się smile Dalej będę coś szukał, jednak małolitrażowego, żeby mi nie było nim szkoda pojechać buraki plewić tongue

228

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Żadnego  francuza ...  Może Tico ?  smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

229

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Sąsiad ma Tico i mówi że pali mu to 4.5 litra benzyny. Jakby z gazem i hakiem to chętnie smile Chcę mieć hak, bo jakąś bzdurę brudną przywieść, i po prostu przydałby się. Tylko jedyny ich minus to że straszne rdzewiuchy z nich. Jeśli chodzi o Cieniasa to podobno w ocynku, i faktycznie raczej nie korodują mocno, tylko jak ma palić tyle co audi 80 to bez sensu się gnieść w nim smile

230

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Tico nie może mieć haka, gdyby nawet ktoś założył, to na przeglądzie diagnosta zobowiązany jest zatrzymać dowód.

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

231

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Czegoś tu nie rozumiem kupiłeś Audi A8 a Seicento za dużo pali?

232

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

audi 80  TDI pali tyle co seiczento....

233

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Maryush nie wiedziałem.... Gdzieś chyba widziałem w ogłoszeniu kiedyś dlatego taka sugestia. Marcel jeśli miałbym kupić samochód do tłuczenia to bez sensu byłoby kupić jakąś małą pierdziawkę gdyby paliła tyle samo co samochód który mam w domu. Dlatego też dopytuję. A A8 jest w najmniejszym motorze tongue

234 Ostatnio edytowany przez Tadeuszchelinski (2014-07-01 19:52:29)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Szukaj coś z grupy Vag-a, w tdi to są niezniszczalne motory. Wlejesz co tam masz pod ręką i nie będzie marudził a aby turlać się w koło komina to w sam raz, cienkiego sobie odpuść , to już lepiej jakieś punto pierwszej generacji , znajoma ma punto drugiej generacji z silnikiem 1.2 8v 75KM to pali jej góra 8l gaziwa.

235

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Wczoraj Tatko zakupil sobie wkoncu samochodzik smile Nissan X-trail smile 08r 140tys przejechane full opcja smile jak dla mnie za duzo elektroniki... hmm ale bedzie jezdzil ;D a mesko na sprzedasz pojdzie smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

236

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

koledzy co sądzicie o takim modelu http://olx.pl/oferta/audi-a4-2008r-gora … 16c7445bf9 jakie są najlepsze w tych modelach silniki

237

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

W vw nie ma dobrych silników 2,0 diesla,wszystkie biorą olej.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

238

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

2.0 w dieslu to kiepski pomysł. Ludzie narzekaja na nie. W niektórych modelach glowice pękały od przegrzania bo byly zle zaprojektowane.

239 Ostatnio edytowany przez Igor_z1 (2014-07-24 11:36:27)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Tadeuszchelinski napisał/a:

Szukaj coś z grupy Vag-a, w tdi to są niezniszczalne motory. Wlejesz co tam masz pod ręką i nie będzie marudził a aby turlać się w koło komina to w sam raz, cienkiego sobie odpuść , to już lepiej jakieś punto pierwszej generacji , znajoma ma punto drugiej generacji z silnikiem 1.2 8v 75KM to pali jej góra 8l gaziwa.

To samo oferuje fiat w silniku 1,9 JTD o połowę taniej, z tym, że bez prestiżu i wycieków spod pokrywy zaworów. mam od 3 lat i nie jestem z mechanikiem "na ty" wink


Marcino napisał/a:

koledzy co sądzicie o takim modelu http://olx.pl/oferta/audi-a4-2008r-gora … 16c7445bf9 jakie są najlepsze w tych modelach silniki

http://vwszrot.pl

...jak mawiał Sofronow.

240

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

2.0 Nie udane. Juz lepiej 1.9 wink Sasiad mowil jak dla jego znajemego padla pompa wtryskowa od tego 2.0 to cena byla ojojojj to wstawil od 1.9 pompe i przeprogramowali mapki i chodzi tak samo jak i na 2.0

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)