21

Odp: E514 Problem z przyspieszaczem.

Witam umnie tez przyspieszczacz zaczał szwankowac ale przyczyną jest to że oringi na tloczkach puscily jest mały wyciek.Objawy sa takie ze jak przyspieszysz to za jakiś czas sam zwolni.Najgorsze jest to ze trzy lata temu to wymienialem,ale w tedy to lały niesamowicie.

22

Odp: E514 Problem z przyspieszaczem.

misiek07221 napisał/a:

Najgorsze jest to ze trzy lata temu to wymienialem,ale w tedy to lały niesamowicie.

U mnie średnio wytrzymywały 2 sezony,więc założyłem nowe cylinderki,tłoczki.oringi i teraz +- wytrzymują 20 hektarów.

23

Odp: E514 Problem z przyspieszaczem.

oloe34 napisał/a:
misiek07221 napisał/a:

Najgorsze jest to ze trzy lata temu to wymienialem,ale w tedy to lały niesamowicie.

U mnie średnio wytrzymywały 2 sezony,więc założyłem nowe cylinderki,tłoczki.oringi i teraz +- wytrzymują 20 hektarów.

a u mnie w 524 nie wychodziły 10 godzin... Takie *** oringi teraz robią... Przed żniwami wymieniałem. Jeszcze przez to narobiłem sobie tyle ambarasu ;/

24

Odp: E514 Problem z przyspieszaczem.

Witam! W mojej e512 od roku mam problem z popychaczem(przyśpieszaczem) chodzi o to ze: od początku żniw po pewnym czacie tłoczki wypychają o ringi i simeringi i mam wyciek oleju:( (za tym kołem co jedzie pas jezdny)w tym roku kupiłem nowe tłoczki, tulejki no i te wszystkie gumki..i nadal jest z tym problem.. nie idzie nić skosić.. dodam ze kombajn mam od 20 lat  i do 2011 roku z tym nie było problemów.. nie wiem już co mam zrobic żeby było tak jak nalezy.bardzo prosze o pomoc.

25

Odp: E514 Problem z przyspieszaczem.

Miałem tak samo ale po wymianie tulejek i tłoczków wszystko git już 3 sezon , jaki masz olej podobno musi być typowy hydrauliczny jak wlejesz hipol to żekomo wywala te gumki.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

26

Odp: E514 Problem z przyspieszaczem.

no z pospiechu to jade na CPN i kupuje tam.. no ale tez kupowałem olej w sklepie z olejami i tez był problem z tym.. moze zależy od jego gęstości itp?

27

Odp: E514 Problem z przyspieszaczem.

Rozmawiałem z gościem z Szerominka i powiedział że hipol jest za gęsty.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

28

Odp: E514 Problem z przyspieszaczem.

Witam, wymieniłem w kombajnie E-512 silnik na inny i po wymianie bardziej niż na starym silniku drży mi prawa strona kabiny na przyśpieszaczu. Przed wymianą silnika też były drgania ale nie tak mocne. Proszę o każdą sugestię. Pozdrawiam.

29

Odp: E514 Problem z przyspieszaczem.

Luz masz na wariatorze przyspieszacza, i to on pewnie drży. Rozebrać uszczelnić i ma być dobrze.

30

Odp: E514 Problem z przyspieszaczem.

Ale co uszczelnić skoro nie ma żadnych wycieków ,bardziej bym obstawiał na łożyska,nie wiem czy dobrze myślę?

31

Odp: E514 Problem z przyspieszaczem.

a silnik ustawiony prawidłowo

32

Odp: E514 Problem z przyspieszaczem.

Klina na wałku od wariatora możesz mieć luźny.

33

Odp: E514 Problem z przyspieszaczem.

Panowie- jeśli potrzeba jakieś części od wariatora to mam na sprzedanie

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

34

Odp: E514 Problem z przyspieszaczem.

Tomek 1974,też myślałem o ustawieniu silnika ale tam nie ma możliwości regulacji ,chyba że się mylę?