941

Odp: Ręcę opadają.

Ja mam w 14 sieczkarnie claasa i wymienialiśmy łożyska potem zaraz dostała wibracji że aż kombajn sie rozkrecał, okazało sie że łożysko odwrotnie założone i trza było znowu nowe zakładać, są tam takie szerokie dwórzędowe i lekko stożkowe czego nie było widać... trzeba na to uważać:/

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

942

Odp: Ręcę opadają.

Te sieczkarnie claasa super sprawa, miałem taką w 516 a teraz mam Biso w 514 i już nie jestem do końca zadowolony

E 516 na części
Telefon 695 076 269

943

Odp: Ręcę opadają.

A co nie tak z Biso? Ja w tym roku sporo siekam na usłudze i idzie jak burza...

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

944

Odp: Ręcę opadają.

No tylko że z ta z claasa to kawał grzmota i muszą być te podpórki na zaczepie na których zawiesza sie słoma i nie raz kombajn sie zapchał jak sie zapomniało wyczyścić.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

945

Odp: Ręcę opadają.

w claasie żadnych elektromagnesów, załączanie mechaniczne bezawaryjne. Co do pracy biso to też nie mam zastrzeżeń bo tnie jak brzytwa nawet jak zielonka bo rok temu miałem nie pryskany łubin to tylko pasa szła ze sieczkarni a nic się nie zapchało

E 516 na części
Telefon 695 076 269

946

Odp: Ręcę opadają.

A ja pojechałem kosić dzisiaj do kuzyna i sprzegło mi padło w kombajnie, dobrze ze pod domem w sumie, to nie trzeba było daleko sciągać komajnu. nie wspomne że wlało jak cholera, a i przed deszczem pszenica 18% wilgotna.

mdw

947

Odp: Ręcę opadają.

mi wężyk w traktorze pękł ledwo przed tym deszczem przyczepy zwiozłem...

948

Odp: Ręcę opadają.

ładnie dołało co? na jutro podobnie.

mdw

949

Odp: Ręcę opadają.

gdzie tam  w koło padało a u mnie 4 krople na krzyż ...  z kombajnu widziałem jak wioskę obok lało że aż sino było a u nas parę kropel ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

950

Odp: Ręcę opadają.

U mnie dziśaj sąsiad puścił by z dymem pół wioski ale skończyło się na trzech hektarach ,a było tak kosił suprem i prawdopodobnie staneło łożysko na odrzutniku na kombajnie ugasił ale coś spadło na słome i pożar gotowy ,za telefon po straż i między czasie oświeciło mnie że forsz ma podpiętego grubera i zanim dojechała straż to już walczyłem z pożarem po chwili dojechał jeszcze jeden sąsiad nh z gruberem na koniec akcij forsz zaczol krwawić pękł wąż od siłownika wspomagającego ale ogień opanowany

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

951

Odp: Ręcę opadają.

A ja przegrzałem kombajn. Wyrwało zaworek w chłodnicy i zanim się ogarnąłem to złapał temperaturę. Jutro naprawa chłodnicy, ale silnik gada niby. Zobaczymy jego apetyt na olej.

952

Odp: Ręcę opadają.

A mi wcześniej wężyk od kranika chłodnicy w14 pękł,cała woda się wylała zaraz złapał temperature że go ścisło na tłokach i silnik stanął ale ostygł to go puściło,myśleliśmy że już po nim ale odpalił tylko pierścienie przypiekło bo dymił odwietrznikiem ,cudem jakoś też przeszło,i tak sie 2 lata buja po tym, ale trzeba uszczelke pod głowicą wymienić bo wode do oleju na postoju dostaje

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

953

Odp: Ręcę opadają.

woda z traktora leci, wali dookoła, 2 przyczepy i 1 plandeka ... jeszcze pełno pszenicy na polu dobrze, że stoi jak narazie

954

Odp: Ręcę opadają.

Marek a zaczął olej ostro zjadać?

955

Odp: Ręcę opadają.

Narazie nie widziałem żeby olej zjadał,jak rozgrzany pracuje to nie dymi,ale jak na noc wode w chłodnicy zostawie to nieżle nalezie do oleju,i jeszcze coś ,przy dość ostudzonym silniku chciałem sprawdzić wode w chłodnicy,jak odkręciłem korek to wywaliło na mnie wodą, naszczęscie woda była chłodna z czego wynika że musi przepuszczać kompresje do wody.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

956

Odp: Ręcę opadają.

będę kosił do wrzesnia dolało 15 litrów

Leszek   dla kolegów'

957

Odp: Ręcę opadają.

U nas- okolice Łodzi dorąbało że ledwo z pola wyjechałem...

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

958 Ostatnio edytowany przez farmer1 (2014-08-04 22:11:49)

Odp: Ręcę opadają.

Bendek u mnie troche porosiło a w strone Brzezin widać było że tam nieźle wali

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

959

Odp: Ręcę opadają.

Moją okolice to juz kilka razy ominęła burza...ale nie dzisiaj- dwa dni spokoju minimum... smile

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

960

Odp: Ręcę opadają.

gdzie tam  w koło padało a u mnie 4 krople na krzyż ...  z kombajnu widziałem jak wioskę obok lało że aż sino było a u nas parę kropel ...

No patrz a ja mieszkam 20km od ciebie i nie mogę skosić ostatnich 5 ha bo od czwartku pada

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty