961

Odp: Ręcę opadają.

A ja liczę, że może koło czwartku cokolwiek zacznę...

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

962

Odp: Ręcę opadają.

u nas chyba nie szybciej wjadą jak w piątek. Najgorzej że kombajn stoi pod chmurka z rozebranym sprzegłem u kuzyna na łące i bagno śie zrobiło przez ten deszcz, jak to bedzie poskładać w tym błocie...

mdw

963

Odp: Ręcę opadają.

Zostało mi 2 ha a wczoraj miało być po żniwach, łożysko i piasta na gardzieli. Rozebrane, Żona właśnie zbiera się po części, a już myślałem że zaliczę praktycznie bezawaryjne żniwa.

964

Odp: Ręcę opadają.

ja też dzisiaj cały dzień przy kombajnie, trzy razy rozbieraliśmy i nie chodzi bo tarcze grubsze są nowe niż oryginały, i trzeba flansze zfrezować. przynajmiej juz mam opanowane w rozbieraniu tego i składanie.

mdw

965

Odp: Ręcę opadają.

przejechałem dzis przez całą Polskę  z moich okolic do Ostrołęki i z powrotwem ... mogę śmiało stwierdzić że od wrocka 100km w stronę łodzi żniwa przed nammi a im dalej w kraj tym bliżej jesień  tam stronę łodzi sieradza warszawy tam już nic na polach nie ma snopki i jakieś niedobitki a w naszej stronie pszenic mnogo i wszysko leży a jak jakieś pole stoi to ewenement ... Piotrze spokojnine jutro pogoda to wykosisz 5 ha to formalnośc

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

966

Odp: Ręcę opadają.

U mnie już też większośc podorywki robi, prawie wszystko wymłucone. Ja już połowe obornika wywiozłem i przyorałem ale niedługo kukurydza bo już schnie. Z niecałych 2 ha ugoru zebrałem dla porządku 2 i pół snopka siana 120x120. Suszi

967

Odp: Ręcę opadają.

Holera pękł mi pas jezdny w e 514 ten gruby na wariatorze czy wie ktoś czy Piotrk posiada takie rzeczy w swoim sklepie?bo tak by było najszybciej.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

968

Odp: Ręcę opadają.

Wojtas to ty byłeś jakieś 70 km odemnie.Co Cię w nasze strony przyniosło???

969

Odp: Ręcę opadają.

Pas normalnie w sklepie kupisz. Piotr raczej nie ma

970

Odp: Ręcę opadają.

Dzięki jeszcze zadzwonie do pankowa bo u nas w pobliskich agromach zawsze mało i wykupione

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

971

Odp: Ręcę opadają.

Mam Pneumanta oryginała jak cus... smile

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

972

Odp: Ręcę opadają.

No ja kombajn złożyłem, nawet zaczołem pod rzepak orać.

mdw

973

Odp: Ręcę opadają.

Dzięki że chcesz pomóc ale do ciebie to kawałek drogi jest.bo ja w zach pomorskim jestem ,najwyżej kurierem albo jak? nie wiem w jakim stanie jest ten pas ,za ile go chcesz.i jak sie rozliczymy na odległośc to ryzykowne.licze na to że gdzieś będzie ten pas podzwonie i sie dowiem,bo jak będą to nie ma co sobie głowy zawracać:)

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

974

Odp: Ręcę opadają.

forszaj303 marek napisał/a:

Dzięki że chcesz pomóc ale do ciebie to kawałek drogi jest.bo ja w zach pomorskim jestem ,najwyżej kurierem albo jak? nie wiem w jakim stanie jest ten pas ,za ile go chcesz.i jak sie rozliczymy na odległośc to ryzykowne.licze na to że gdzieś będzie ten pas podzwonie i sie dowiem,bo jak będą to nie ma co sobie głowy zawracać:)

swisspol u siebie masz

Wojtas też blisko mnie przejeżdżałeś wink

975

Odp: Ręcę opadają.

Pas jest jest nowy sprzedaje dla Forumowiczów po 440zł, ale taki pas sie kupuje na lata i oczywiście wiem że sa tańsze zamienniki... smile

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

976

Odp: Ręcę opadają.

Kolego bierz oryginał. MAsz problem z głowy na lata. Podróby sa za miękkie  i wariator je zgniata po roku wyglądają jak szmata......

977

Odp: Ręcę opadają.

Patrzałem od bizona i chyba będzie pasował, tylko troche węższy

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

978

Odp: Ręcę opadają.

Załóż rajtuze najlepiej- też troche węższa ale bedzie śmigał  wink

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

979

Odp: Ręcę opadają.

Robie co moge bo czas goni a kombajn stoi i daleko jeździć za pasem nie wypada ale od bizona jeszcze nie wiadomo musze koło ściągnąć przy forszaju żeby tam sie dobrać

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

980

Odp: Ręcę opadają.

A mi wczoraj półoska strzeliła w kombajnie, na szczescie kombajn w sparł sie na kole i nic nie pogiełem i nie urwalem. 5 godzin i zrobiony, fuksem udało sie półoske kupić za 6 stów oryginał niemiecka.

mdw